بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
حکم جعفر سعیدی به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر تکاب ابلاغ شد نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - سه‌شنبه ۳٠ آبان ۱۳٩۱

به گزارش فاش آنلاین: بعد از چهار سال بلاتکلیفی جمعیت هلال احمر شهرستان تکاب که بصورت سرپرستی اداره می شد، با حضور ثوابی معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان آذربایجانغربی و شرقی مدیر حراست جمعیت هلال احمر استان و همچنین اعضای شورای اجرایی و  کارکنان جمعیت؛ حکم مسئولیت سعیدی بعنوان رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تکاب ابلاغ شد.

ثوابی معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان آذربایجانغربی  به اقدامات انجام یافته جمعیت هلال احمر استان آذربایجانغربی در سال جاری اشاره و گفت: جمعیت هلال احمر همیشه باید آماده رویارویی با حوادث غیر مترقبه باشد که بحمد الله تا بحال نیز همین طور بوده است.

وی خاطر نشان کرد: در سفرهای نوروزی و تابستانی اعضای جمعیت هلال احمر در ارائه خدمات امدادی و در مواقع بروز تصادفات جاده‌ای و راهنمایی مسافران حضوری فعال دارند.

در پایان جلسه حکم مسئولیت سعیدی بعنوان رئیس  جمعیت هلال احمر شهرستان تکاب ابلاغ شد.

  نظرات ()
به کدامین سو میرویم؟؟؟!!!!! نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - شنبه ٢٧ آبان ۱۳٩۱

  نظرات ()
گریه‌های فوتبالیست غنایی و آبروی ایران! نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - شنبه ٢٧ آبان ۱۳٩۱

حتی باورش هم سخت است که یک فوتبالست آفریقایی در هتل‌های تهران، از نگرانی گریه کند و مردم و دولت مغرور یک کشور ۷۵ میلیونی از خودشان نپرسند، چرا؟ این چرایی است که همه باید به آن بیندیشند.

ماجرای آمدن «استفن آپیا»، فوتبالیست غنایی به ایران، به ظاهر موضوعی ورزشی است؛ اما آنچه وی به هنگام رفتن از کشور بر زبان آورد، بیش از آن که به دنیای فوتبال مربوط باشد، متوجه وزیر خارجه، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات، رئیس سازمان صدا و سیما و صد‌ها مؤسسه‌ای است که از بیت‌المال درآمد به دست می‌آورند تا ایران را به جهانیان معرفی کنند و سرانجام کسانی که احساس می‌کنند در فضای مجازی به کشور کمکی بکنند و یا هر ایرانی دلسوزی!

داستان از ضعف‌های خط میانی تیم فوتبال پرسپولیس آغاز می‌شود که به ‌رغم هزینه‌های فراوان اول فصل به علت ضعف در خط میانی، نتایج خوبی نگرفته و راهکار مشکل خود را در جذب بازیکنان جدیدی می‌بیند که یکی از آنها، استفن آپیا فوتبالیستی غنایی است. لازم به توضیح هم نیست که غنا کشوری فقیر و آفریقایی است.

خلاصه آن که پرسپولیس و آقای آپیا، بنا به دلایل فنی و یا پزشکی و یا هر چیز دیگری به توافق نمی‌رسند و وی که سابقه حضور در ایتالیا و ترکیه را دارد، عصر پنج‌نبه از ایران می‌رود.

جالب و البته تأسف‌آور سخنان وی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت خبرآنلاین در هنگام خروج از کشورمان است که بخشی از آن از این قرار است:
 
«هنگام آمدن به ایران، باید صادقانه بگویم که شب اول در هتل گریه کردم. دلم برای خودم سوخت. پیش خودم می‌گفتم چه تقدیری بود که باید به ایران بیایم. حتی به خانواده‌ام هم گفتم که اگر با پرسپولیس قرارداد ببندم، شما را به آنجا نخواهم برد. حس خیلی بدی داشتم».


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
مغزهای هرزه نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - شنبه ٢٠ آبان ۱۳٩۱

  نظرات ()
اشکی در گذرگاه تاریخ نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - شنبه ٢٠ آبان ۱۳٩۱

از همان روزی که دست حضرت «قابیل»

گشت آلوده به خون حضرت  «هابیل»

از همان روزی که فرزندان  «آدم»

صدر پیغام‌آورانِ حضرتِ باریتعالی

زهر تلخ دشمنی در خون‌شان جوشید

آدمیت مرده بود

گرچه آدم زنده بود.

از همان روزی که «یوسف» را برادرها به چاه انداختند

از همان روزی که با شلاق و خون «دیوار چین» را ساختند

آدمیت مرده بود.

بعد دنیا هی پُر از آدم شد و این آسیاب

گشت و گشت

قرن ها از مرگ آدم هم گذشت

ای دریغ

آدمیت برنگشت.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب