بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
اندر حکایت های یک نظر سنجی نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - سه‌شنبه ۳٠ مهر ۱۳٩٢

ای وای !! ای امان امان امان از دست این آوای تکاب!!! کلافهمگه من مدیر این وب سایت را گیر نیارم ،چنان بلایی سرش میارم که مرغان آسمان به حالش تنبک بزنند!

اگه راست میگی  خودتو بهم نشون بده ببین چیکارت می کنم!!! حالا کامپیوتر منو می سوزونی؟!!! ببین بلایی به سرت بیارم که تا آخر عمر ویندوز بپرونی مردم آزار.عصبانی

همش تقصیر این دوستم اصغر ذلیل مرده است !!!، آی اصغر اگه گیرت بیارم می برمت میندازمت زیر یکی از اون کامیون های کمرشکن که شبها آسفالت شهر رو شخم میزنن و سنگ میبرن، تبدیل بشی به گوشت کوبیده تا سگای ولگرد تکاب تو شیفت شبشان بخورنت.کلافه

حتما میگین چی شده که باز میرزایی قاط زده داره زمین و زمانو به هم میدوزه!!! حالا بهتون میگم

دوستان عزیز چندسال پیش به هزار زحمت یه کامپیوتر واسه خودم خریدم ،شما یادتون نمیاد اون موقع ها دلار 1200 تومان بود ،افسوساوایل حکومت محمود و اسفندیار و بروبچ را میگم بله ! ما رفتیم کامپیوترو خریدیم با هزار خوشحالی بردیم خونه و یه اینترنت لاک پشتی هم بهش وصل کردیم شروع کردیم به گیردادن به این و اون .

چند روز پیش بود که یکی از دوستام به نام اصغر سرو کلش پیدا شد و اومد خونه ما ، کاش قلم پاش می شکست و هیچ وقت نمیامد ،آقا اومد و یکسره شروع کرد به سخنرانی که ای دل غافل چه نشسته ای که وبلاگ آوای تکاب شروع کرده به نظرسنجی از مردم به انتخاب بهترین روزنامه نگار شهرستان تکاب!

گفتم خب حتما میریم با بررسی سوابق و مطالعه کار چند نفر از این گزینه ها و مقایسه آن هابه یکی از بنده های خدا رای میدیم.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
دولتی می آید؟ نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - پنجشنبه ٢٥ مهر ۱۳٩٢

طی مراسمی در مسجد جامع تکاب  یاد و خاطره حاج محمد باقر محمدیاری از رزمنده گان و فرمانده هان نامی تکاب در دوران انقلاب و جنگ تحمیلی گرامی داشته شد.

در این مراسم که به مناسبت سالروز وفات این جانباز رشید با حضور مردم و بازاریان و مقامات شهر برگزار شد .حاج آقا محمدی امام جمعه تکاب به بیان برخی از خصوصیات مثبت آن مرحوم وشرح رشادت های ایشان در دوران انقلاب و جنگ پرداختند.  

در این مراسم که  آقایان بیگی نماینده مردم تکاب در مجلس شورای اسلامی و حاج آقا مرادی امام جمعه سابق تکاب و فعلی بیجار و محمود دولتی فرمانده سابق سپاه تکاب و فرماندار سابق این شهرستان نیز حضور داشتند کلیپی کوتاه از زندگی حاج باقر محمد یاری برای حضار به نمایش گذاشته شد.

اما از نکات جالب توجه و حواشی این مراسم می توان به سخن پایانی حاج آقا محمدی امام جمعه تکاب اشاره کرد که خطاب به حضار اعلام کرد که در تلاش است تا آقای محمود دولتی را به سمت سابق خود برگرداند البته اشاره ای نکردند که منظورشان بازگشت به سپاه پاسداران است یا کرسی فرمانداری تکاب!!!

 

 

  نظرات ()
نامزدهای معرفی شده به وزارت کشور نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳٩٢
نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: من در هیچ مصاحبه و گفتگویی اسمی از دکتر محبی نیا نبرده ام ، بنده با صراحت تمام مهندس فریدون سلیمی نیا را جزو پنج نفر نامزد معرفی شده به وزارت کشور اعلام کرده ام .
 

دکتر حسینی صدر در یک گفت‌وگو ی خبری اظهار کرد: بر اساس جلسه‌ای که با حضور اعضای مجمع نمایندگان آذربایجان غربی تشکیل یافت بنا به اعلام رئیس مجمع نمایندگان استان آقای نیکزاد از نامزدی انتخاباتی استانداری انصراف داده است.

وی افزود : در این جلسه دکتر جواد جهانگیرزاده نیز به لیست نامزدی استانداری اضافه شده است .
نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: من در هیچ مصاحبه و گفتگویی اسمی از دکتر محبی نیا نبرده ام ، بنده با صراحت تمام مهندس فریدون سلیمی نیا را جزو پنج نفر نامزد معرفی شده به وزارت کشور اعلام کرده ام .

ایشان در ادامه گفت : آقایان مهندس فریدون سلیمی نیا ، دکتر جواد جهانگیرزاده ، دکتر محمد امین رضازاده ، فریدون همتی و علیرضا خلخالی از آذربایجان غربی برای بررسی و انتخاب نهایی به وزارت کشور معرفی شدند .

 
نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی افزود: تمام نامزدهای معرفی شده مولفه های استانداری را دارا هستند و درصد توفیق انتخاب هیچ یک نسبت به دیگری معلوم نیست، امیدواریم شاخص ترین و مناسب ترین فرد به عنوان استاندار اذربایجان غربی گزینش شود.

شایان ذکر است که دو هفته نامه شهامت - یکی از نشریات استان آذربایجان غربی - بنا به دلایل مختلف بجای مهندس سلیمی نیا ، از دکتر جهانبخش محبی نیا نام برده است که باید در قبال اشتباهی که به عمد و یا به سهو مرتکب آن شده است ، جوابگو باشند . گفتنی است بنده طی تماس تلفنی که با دکتر صدر داشتم ، ایشان فرمودند که هیچ اسمی از دکتر محبی نیا نبرده اند .!! حالا پیدا کنید پرتقال فروش را

  نظرات ()
جناب استاندار!شتر در خواب بیند پنبه دانه!! نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳٩٢
عباس حسین پور:جناب وزیر! خودشان شخصا با بنده تماس تلفنی گرفتند و فرمودند : « صاحب نظران حاضر در وزارت کشور اطلاع واثق دارند که شخصیت و لیاقت جنابعالی که کلی در زندگی دود چراغ خورده اید و استخوان خرد کرده اید ، بیشتر از این حرفهاست که ما به خودمان جرات و اجازه بدهیم که پست « استانداری » را به آن بزرگوار پیشنهاد بدهیم . البته خودتان که یک ژورنالیست هستید و بهتر از دیگران می دانید که آذربایجان غربی منطقه ی است فوقالعاده حساس و نیازمند سیاستمداران پخته ، مجرب و زبده ای همچون جنابعالی است ، بنابر این نباید بهانه بیاورید و از تقبل یک چنین پست حساسی ، هر چند که در شان و منزلت تان نیست اجتناب بورزید ؛ چون بزرگان - بنظرم منظورش رییس جمهور بود - تصمیم گرفته اند برای یک بار هم که شده کار را به کاردان بسپارند و از قدیم و ندیم هم گفتند که « چورکی ور چورکچی یه ، بیر چورک ده اوستونده » نظر آقای وزیر دقیقا « دارندگی و برازندگی » بود و به عمد هم که شده این بخش از صحبت های شان را به زبان ترکی بیان فرمودند تا نظرم را کاملا جلب کرده باشند .
آقای وزیر! با زبان نرم و چرب شان بلاخره به سرم شیره مالیدند و به خواسته ی درونی شان رسیدند و سپس بشکن زنان خداحافظی کردند . لحظه ای چند به فکر فرو رفتم و بعد قلم و کاغذ برداشتم تا دیر نشده اسامی فرمانداران شهرستانهای تابعه را که باید تحت امرم باشند ، یاد داشت کرده باشم.
:اسامی فرمانداران
 اورمیه / برادر کوچکم
خوی / همکار مطبوعاتی ام ، علیرضا بیگ
 پیرانشهر/ همکار مطبوعاتی ام ، عبدالسلام خان
 شوط / همکار مطبوعاتی ام ، حاج ابراهیم
 قره ضیاالدین / همکار مطبوعاتی ام ، جعفر جان
پلدشت / همسایه ی دیوار به دیوارمان ، مش حیدر
 ماکو / شوهر دختر خاله نازیلا
نقده / عمو جانم
اشنویه / دایی کوچکم
 مهاباد / شوهر خواهرم
سردشت / پسر عمه ام
 بوکان / پسر خاله ام
 تکاب / پسر دایی ام
شاهیندژ / پسر عمویم
چالدران / برادر زاده ام
لیست را که آماده کردم ، بدون فوت وقت گوشی را برداشتم تا به فرمانداران محترم آینده سفارشات لازم را کرده باشم که مبادا فردا و پس فردا ، بدون کت و شلوار اتو کرده و کفش ورنی براق نشده در پشت میز ریاست جا خوش کنند و با آبروی چندین و چند ساله ام مثل آب خوردن بازی کنند واینکه خدای نکرده با باند بازی و فامیل بازی در تعیین افراد تحت امر خویش ، مدیریت مدیر عالی استان را - که بنده باشم - زیر سوال ببرند .
در این گیر و دار بود که صدای پدر زنم به کنایه بلند شد : « پدر سوخته ی ناقلا! تو که یک شبه همه را فرماندار کردی! حالا اگر عنایت می کردی و به پدر زنت هم پست و یا مقامی می دادی  نظم جهان که بهم نمی خورد؟!
فی الفور جواب دادم : «پست وزارت امور خارجه هم مال شما! »
نیشخند کنان جواب داد : « جل الخالق! پس تعیین وزیر امور خارجه هم در حیطه و اختیار جنابعالی بوده که ما خبر نداشتیم؟! »
- پس چی؟ تو خیال کردی که من « بادمجان شیتیلی یم؟! »
مثل اینکه دامادتان شده استاندار!
- استاندار! ، استاندار! مثل اینکه نوبرش را آورده ، گور بابای استاندار!
دیگر یواش یواش داشت کفرم را بالا می آورد ؛ از قرار معلوم یا به قدرت دامادش واقف نبود و یا عمدا خودش را به کوچه ی علی چپ زده بود .
در این حین بود که صدای گرم و مهربان مادر زنم طنین انداز شد : « جناب استاندار! شتر در خواب بیند پنبه دانه...گهی لپ لپ خورد ، گه دانه دانه
من که قبل از این هم بارها و بارها گفته بودم که با معده ی پر نباید بخوابید ، ولی کو گوش شنوا؟!
ای دل غافل! پس من در عالم خواب استاندار شده بودم نه در عالم بیداری؟!
  نظرات ()
درسی که ایران باید از اسرائیل بیاموزد! نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - جمعه ۱٢ مهر ۱۳٩٢

بهروز میرزایی شیرمرد : دنیا در حال گذر است! و هیچ چیز در آن پایدار نیست حتی قدرت و سلطه. با نگاهی گذرا به تاریخ دنیا به خوبی می بینیم که جهان بشریت در طول تاریخ  حیات پر فراز و نشیب خود بر روی این کره خاکی قدرت های زیادی را در قالب امپراطوری های مختلف به چشم خود دیده است.

پادشاهان و فاتحان بزرگی ازکوروش و داریوش و خشایار و اسکندر گرفته تا قیصر و چنگیز وسلطان سلیمان وناپلئون و هیتلر، همه در قالب  امپراطوری های مختلف و تحت عناوین گوناگون چند صباحی به دنیا حکم رانده و مثل هر پدیده دیگری با به سر رسیدن عمر حکومتشان رو به زوال گذاشته اند و در نهایت نابود شده و جای خود را به کشورها و قدرت های دیگری داده اند.

در دنیای امروزهم ما باز شاهد امپراطوری های بزرگ هستیم امپراطوری های متفاوت با تاریخ باستان، امپراطوری های عصر جدید قائم به شخص نیستند یعنی در دنیای امروز دیگر کسی به شیوه اسکندر و کوروش کشور گشایی و حکومت نمی کند، بلکه این سیستم ها هستند که در قالب نظام های مختلف به دنیا حکومت می کنند در دنیای پیشرفته امروز برای سنجش قدرت کشورها دیگر وسعت خاک آنها زیاد ملاک نیست بلکه قدرت آن سیستمی ملاک است که بر آن کشور حکومت می کند و قدرت نیز فقط محدود به قدرت نظامی نمی باشد.

مفهوم قدرت در دنیای امروز نیز متفاوت با گذشته بوده و می تواند به معنی استفاده از همه ظرفیت ها و پتانسیل های یک کشور در صحنه های مختلف جهانی باشد پتانسیل هایی که هر کدام می توانند امتیازی برای کشور استفاده کننده به ارمغان بیاورند.

این روزها همه جا صحبت از رابطه ایران و آمریکاست! رابطه ای که سه دهه قبل به واسطه انقلاب اسلامی در ایران  و اشغال سفارت آمریکا در تهران قطع شد و به مرور زمان ایران که زمانی بزرگترین حامی منافع آمریکا در خاورمیانه و حتی آسیا به شمار می آمد به بزرگترین دشمن آن کشور در منطقه بدل شد، دشمنی بزرگ و عمیقی که حتی چندین بار نزدیک بود تا کار دو طرف را به رویایی نظامی بکشاند ،هرچند آمریکا یک بار به طور مستقیم در صحرای طبس و یکبار هم به طور غیر مستیقم با تجهیز صدام حسین دست به این کار زده و نتیجه ای نگرفته بود.آن ها در سال های اخیر نیز به بهانه های مختلف از جمله ساخت سلاح هسته ای چندین بار ایران را تهدید به حمله نظامی کرده بودند.

با سفر اخیر رئیس جمهوری اسلامی ایران به نیویورک و سخنرانی متفاوت وی در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل،در کنار فعالیت های مثبت دستگاه دیپلماسی ایران در این سفر و در غیر منتظره ترین حالت تماس تلفنی بین دو رییس جمهور این امیدواری را در جوامع ایران و آمریکا به وجود آورد که دو طرف با کنار گذاشتن خصومت های گذشته راه آشتی را در پیش گرفته تا به این دشمنی سی ساله پایان بدهند. اما چند روز بعد از این ماجرا بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل که  آشتی این دو قدرت بزرگ را به ضرر منافع خود و برخی متحدان عرب اسرائیل می دید با هدف ایجاد تغییر در رفتار آمریکا راهی این کشور شد .

نطق آتشین او در سازمان ملل بر علیه ایران و سخنان رییس جمهور آمریکا بعد از این سخنرانی و پس از دیدار با نتانیاهو به همراه چرخش 180 درجه ای آمریکایی ها از مواضع قبلی خود خط بطلانی بود بر همه امیدواری های ایجاد شده.اما اسرائیلی ها و در راس آن ها نتانیاهو چگونه این کار را انجام دادند؟ مهره مار آنها چیست وچرا آن ها هر وقت اراده کنند می توانند رگ خواب آمریکا را دست گرفته ،او را قربانی منافع صهیونیسم کنند؟ چرا ایران نمی تواند این کار را با آمریکا بکند؟ این ها سوالاتی است که می تواند اذهان خیلی از مردم را به خود مشغول کند


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
افسار خود سرها را بکشید نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - یکشنبه ٧ مهر ۱۳٩٢

جوان پرس بهروز میرزایی شیرمرد:چند روزی بود که کشور حال و هوایی دیگر داشت چند روزی بود که مردم شاد بودند ،لبخند رضایت بر لب  داشتند، همه جا صحبت از صلح بود صحبت از امید ،صحبت از روزهای خوب.

همه شاد بودند و شیرین کام نه بخاطر ذوق زدگی رابطه با آمریکا نه،بلکه بخاطر انتخاب درست دولتمردانشان. همه احساس غرور می کردند نه بخاطر طرح مدیریت جهان نه،بلکه بخاطر نرمش قهرمانانه در مقابل مدیران جهان.

همه سرفراز بودند نه بخاطر جنگ برای منافع دیگران نه،بلکه بخاطر دفاع از منافع ملی و حقوق مسلم کشور خودمان ایران با زبانی که همه را مجذوب خودش کرد،زبان صلح،زبان اعتدال.

امروز بعد از چند روز درخشش در صحنه جهانی رییس جمهور مردمی ایران در قامت یک قهرمان قدم در خاک کشور نهاد.مردم به استقبال آمده بودند ،پیر و جوان همه شاد بودند و سر از پا نمی شناختند همه چیز رویایی به نظر می رسید اما ناگهان صدایی به گوش رسید! و پرتاب لنگه کفشی به سوی روحانی چرت شیرین همه را پاره کرد.

عده ای شعار می دادند،داد می زدند کفش پرتاب می کردند.زمان متوقف شد !باورش سخت بود انگار ده سال عقب برگشته بودند،چهره ها آشنا بود "خودسرها"؟ بله خودشان هستند "خودسرها" دوباره پیدایشان شد.

جماعتی بی هویت و جاهل به زمانه بعد از هشت سال خزیدن به لانه هایشان ،دوباره پیدایشان شد!

جماعتی از جنس عمروعاص که قرآن بر سر نیزه می کرد و سنگ اسلام به سینه زنان به جنگ امام مسلمین میرفت! جماعتی از جنس خوارج که به اسم خدمت به اسلام ضربات مهلکی بر پیکر حکومت اسلامی وارد می کردند.

دوباره آمده اند تا تاریخ را تکرار کنند! تاریخ این مرز و بوم آن ها را به خوبی به یاد دارد گاهی در قامت شعبان بی مخ مصدق مردمی را به خاطر ملی کردن منابع کشور، به نام شاه به زیر کشیدند. گاهی در دوره اصلاحات وقتی که خاتمی حرف از گفتگوی تمدن ها زد آنقدر چوب لای چرخ دولتش گذاشتند که اصلاحات را به نام دفاع از انقلاب به نا کجاآباد کشیدند.

گاهی در قامت دانشجو بر آمده سفارت انگلیس را تصرف کردند و هزینه سنگینی به نظام تحمیل کردند و این بار نیز با نماز و چفیه و اسم شهید،با پرتاب لنگه کفش به سراغ روحانی و دولتش آمده اند! غافل از این که دستشان برای مردم رو شده و حنایشان دیگر در پیش ملت رنگی ندارد.

مردم بخوبی آگاه هستند که اسم مقدس شهید و بسیج و چفیه برای این افراد چیزی جز وسیله ای برای سوء استفاده و رسیدن به منافع نامشروع خود نمی باشد منافعی که هر وقت به خطر بیافتد مالک اشتر و سلمان فارسی می شوند و یا شیون و زاریشان گوش فلک را کر می کند.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
حسن و حسین دل دادند و قلوه گرفتند _روحانی و اوباما تلفنی گفت‌وگو کردند! نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - شنبه ٦ مهر ۱۳٩٢

روسای جمهوری آمریکا و ایران روز جمعه در پایان سفر حسن روحانی به نیویورک صحبت کردند.

بی بی سی :باراک اوباما بعدازظهر جمعه در یک کنفرانس خبری در واشنگتن از این مکالمه بی سابقه ۱۵ دقیقه‌ای خبر داد.

به گفته آقای اوباما، او پس از گفت و گو با همتای ایرانی خود به این نتیجه رسیده است که دو کشور می توانند به یک توافق جامع برای پایان دادن به مناقشه هسته ای دست پیدا کنند.

آقای اوباما گفت راه رسیدن به توافق با ایران دشوار است ولی با به روی کار آمدن دولت جدید در این کشور یک فرصت استثنایی برای پیش بردن گفت و گوها پدید آمده است.

به گفته یک مقام آمریکایی که خواسته نامش فاش نشود، آقای روحانی پیش از ترک نیویورک خواستار گفت و گوی تلفنی با آقای اوباما شده بود.

آقای روحانی هم با انتشار پیام هایی در شبکه اجتماعی توییتر بخش هایی از مکالمه خود با باراک اوباما را نقل کرده است.

به نوشته آقای روحانی او به باراک اوباما گفته است که با عزم سیاسی می توان به سرعت به اختلافات بر سر برنامه اتمی ایران پایان داد.

آقای روحانی همچنین به باراک اوباما گفته است که به تعامل با اعضای گروه ۱+۵، به خصوص ایالات متحده در هفته ها و ماه های آینده امیدوار است.

به نوشته آقای روحانی، آقای اوباما برای او آرزوی سفری خوش داشته و بابت ترافیک نیویورک عذرخواهی کرده است.

آقای روحانی نوشت در پایان مکالمه او برای آقای اوباما آرزو کرده که روز خوبی داشته باشد و رئیس جمهوری آمریکا هم به فارسی گفته است: خداحافظ.

این نخستین تماس روسای جمهوری ایران و آمریکا در سه دهه گذشته است.

وزرای خارجه ایران و آمریکا نیز روز پنجشنبه در حاشیه مذاکرات جمهوری اسلامی و گروه ۱+۵ در نیویورک با هم دیدار داشتند.

  نظرات ()
اصول گرایان استان و رویای استانداری همتی نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - جمعه ٥ مهر ۱۳٩٢

براساس برخی اخبار و شایعات، گویا اصول گرایان آذربایجان غربی و بخصوص نمایندگان اصول گرای استان، روی گزینه فریدون همتی جهت استانداری آذربایجان غربی به توافق رسیده اند.

به گزارش خبرنگار هم آوا، شخصیت ها و رسانه های اصول گرای استان در چند روز اخیر، حرکت سازماندهی شده ای را جهت القای این خبر که استاندار آینده آذربایجان غربی، فریدون همتی خواهد بود، معطوف کرده اند؛ این شایعه و خبرسازی اصول گرایی، تا حد زیادی مردم اصلاح طلب استان را از استاندار شدن یک فرد اصول گرا نگران کرده و بیش از پیش واکنش صریح و قاطع اصلاح طلبان استان را می طلبد. 

شأن و جایگاه نمایندگان اصول گرای استان بسیار محترم است، ولی جای سوال دارد که این شخصیتها چگونه تا به دیروز رو در روی نیروهای اصلاح طلب و میانه رو قرار داشته و در ستادهای انتخاباتی مخالف ستاد انتخاباتی دکتر روحانی فعالیت می کردند، اما امروز تلاش دارند فردی وابسته به طیف خود را به دولت تدبیر و امید تحمیل کنند؟! شاید اصول گرایان استان تغییر رویه داده اند و اصلاح طلب یا میانه رو شده اند؟! 

از سوی دیگر، با مشاهده اخبار منتشر شده در رسانه های اصول گرای استان، آنچه که بیشتر جلب توجه می کند، دامن زدن به خبر دروغی تحت عنوان توافق اصلاح طلبان با اصول گرایان جهت استانداری فریدون همتی است! این در حالی است که طبق استعلام صورت گرفته از تمام شخصیت ها و احزاب اصلاح طلب استان، کذب بودن چنین توافقی، مورد تائید تمامی اصلاح طلبان استان می باشد.  

همچنین شایعه دیگری که در چند روز اخیر مطرح شده، حمایت مردم و نمایندگان کرد استان از فریدون همتی به دلیل کرد بودن وی می باشد، که این ادعا نیز با توجه به اصلاح طلب بودن اکثریت کردهای استان، دروغی بیش به نظر نمی رسد.

فریدون همتی نامی است که مردم آذربایجان غربی آن را به واسطه حضورش در صداوسیما می شناسند


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
بوی مهر ،بوی مهربانی، بوی نوستالژی نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - دوشنبه ۱ مهر ۱۳٩٢

تا درون نیمکت جا می شدیم                     ما پر از تصمیم کبری می شدیم

کاش هرگز زنگ تفریحی نبود                 جمع بودن بود و تفریقی نبود

دبستان محمدیه 1354

کاش می شد باز کوچک می شدیم                      لااقل یک روز کودک می شدیم

مدرسه شهید جمران دهه 60 (محمدیه)

آغاز مهر را خدمت همه مهر آفرینان،دانش آموزان و دانشجویان ،معلمان و اساتید بزرگوار تبریک عرض کرده آروزی موفقیت برای همه فعالان عرصه علم دانش داریم.

  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب