بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
حق شناس:خاتمی به مثابه یک سرمایه ملی است نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - جمعه ٢٧ تیر ۱۳٩۳

وقتی که خبر تذکر «نماینده‌های دلواپس» مجلس شورای اسلامی به وزیر دادگستری را شنیدم، برای مجلس و نمایندگانی که قسم خورده‌اند پاسدار قانون اساسی باشند متاثر شدم

ما به یاد داریم که شهید مطهری در اوایل انقلاب اظهار کرد که ما به مخالفان خود احترام می‌گذاریم و به متفکران مارکسیست حقوق می‌دهیم که در دانشگاه مارکسیسم تدریس کنند، اما بعد از حدود ۳۰ سال از این اظهارنظر و تلاش مردم برای مقابله با استبداد ستم‌شاهی و کسب آزادی و استقلال مشاهده می‌کنیم که عده‌ای از نمایندگان مجلس از وزیر دادگستری دولت اعتدال می‌خواهند یکی از شناخته‌شده‌ترین فرزندان امام (ره) را که با رای بسیار بالایی دو دوره رئیس‌جمهور کشور بوده و سرمایه ملت ایران در عرصه جهانی محسوب می‌شود ممنوع‌التصویر،‌ ممنوع‌البیان و ممنوع‌الخروج کنند.

اگر سیدمحمد خاتمی این سوابق و ویژگی‌ها را نداشت و یک شهروند معمولی هم بود، نباید چنین درخواستی مطرح می‌شد زیرا ما مجازاتی به نام ممنوع‌البیان شدن نداریم و نمی‌توان شهروندان را از حق بیان ممنوع کرد.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
اگر سعید جلیلی رئیس جمهور می شد... نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - جمعه ٢٧ تیر ۱۳٩۳

صدا و سیما هم که در ایام انتخابات، ابایی از نشان دادن تصویر زنانی که "بدحجاب" خوانده می شوند نداشت و با آنها به عنوان بخشی از مردم حماسه ساز مصاحبه می کرد، این روزها دلواپس شده و از همان ها به عنوان افرادی که تحت تأثیر فرهنگ غرب قرار گرفته اند و پوشش شان صحیح نیست، یاد می کند.

عصر ایران: چند سؤال و جواب درباره روسری، ساپورت و آرایش زنان

 

 

 

 

 

 

 

سال گذشته آیا برخی زنان و دختران ساپورت می پوشیدند؟
- بله ؛ می پوشیدند.
آیا در کمیت و کیفیت ساپورت پوشان یا ساپورت ها تغییری حاصل شده است؟

-نه ؛ کما بیش اوضاع مثل سابق است.

آیا سال گذشته، پوشش موهای زنان و دختران با امسال فرق داشت؟
- نه ؛ موهای بعضی ها کاملاً پوشیده است، بعضی ها هم بخشی از موهایشان را بیرون از روسری می گذارند.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
ساقیا در گردش ساغر تعلل تا به چند؟ نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - شنبه ٢۱ تیر ۱۳٩۳

جمعی از مدیران سابق شهرستانها در تلاشند تا به هر نحوی شده است پلاس پاره خود را از گرداب تغییر و تحول نجات بدهند تا بلکه از این طریق برای ایام بازنشستگی خود نیز ره تو شه ای داشته باشندو لذا بشدت در تکا پو افتاده اند

عزیز مدنی : در روزگارقریبی که خلق الله از آن به غربت افتاده اند در گرما گرم حرکت دولت محترم تدبیر و امید در جهت تحول مدیریتی کشور و در حالی که مردم با چشمان پر از انتظار نگاه تیز بین خود را به این سمت و سو دوخته اند تا به بینند با تحولی که در ساختار مدیریتی مملکت ایجاد خواهد شد . آیا جناب آقای رییس جمهور محترم همچنان به وعده های انتخاباتی  وفا دار هستند ؟

یقینا ایشان یک شخصیت برازنده و فرزا نه ای می باشند و هیچ تردیدی نباید وجود داشته باشد که جناب اقای رییس جمهور عزیز در امر تعهد به تمام وعده های خودشان در انتخابات و تحقق انها عزمی راسخ دارند .

اما تنها چیزی که ما یه شگفتی ناظران سیاسی و فعالا اجتماعی و مدنی می باشد ،این نکته تامل بر انگیز است که جمعی از مدیران سابق شهرستانها در تلاشند تا به هر نحوی شده است پلاس پاره خود را از گرداب تغییر و تحول نجات بدهند تا بلکه از این طریق برای ایام بازنشستگی خود نیز ره تو شه ای داشته باشندو لذا بشدت در تکا پو افتاده اند ،تا چند ماهی نیز تامل لازم صورت پذیرد و برخی از این گرامان دل خسته و رنج زمان کشیده پیشوند عنوان ریاست را در کارنامه خدمتشان ثبت نمایند و صد البته از مزایای مالی و پولی آنهم بی بهره نمانند.

لذا بازار داغی بر سر مسئولیت ها و مدیریت ها به وجود آمده است . شگفت ترآنکه بعضی ها از ترس موقعیت خود و حفظ مقام شان نسبت به دولت گذشته از بیان هیچ گونه نا روایی ابا و پر هیز ندارند و سبب عقب ماند گیها و مشکلات و معضلات بس فراوان را به دو دولت نهم و دهم نسبت می دهند و با عطش تمام فریاد العطش از دست آن دولت گذشته سر داده اند عجب وا نفسایی است.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
دولـــت تــــدبـیـــروامـیـــــد یــــا بـیـــم و امــیــــد... نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - جمعه ٢٠ تیر ۱۳٩۳

دولت تدبیر و امید که انعکاس بیم و امید مردم نسبت به آینده بود و هست ،می بایست تا آنجا که در توان دارد با استفاده از کاتالیزور تدبیر، از بیم ملت کم کندو به امید آنها بیفزاید

سید اکبر موسوی: وقتی روزهایی رو تصور میکنیم که مدیریت اجرایی کشور،در حلقه جمعی نا آگاه ،محصور بود، بی تردید هر لحظه از دولتی که به امید تدبیرش برگزیدیم،برای ما بسی گرانبهاست،خاصه آنکه وقتی به عمق خسارت ها و زیان هایی که در این هشت سال با بی تدبیری بر کشور رفته پی می بریم،این مهم برما بیشتر آشکار می گردد.
این امر برای دولت تدبیر و امید ،موقعیت ویژه ای را رقم زده است که دولت روحانی را در جایگاه یک ناجی قرار داده است،اما این خود نمایانگر نعمتی است که با مشقتی مضاعف همراه شده است و دلیل آن بالا رفتن سطح توقع مردم از دولت فعلیست.حال آنکه دولت، وارث این خسارت هاست و توامان با توسعه ،باید به جبران گذشته نیز بپردازد.
دولت تدبیر و امید که انعکاس بیم و امید مردم نسبت به آینده بود و هست ،می بایست تا آنجا که در توان دارد با استفاده از کاتالیزور تدبیر، از بیم ملت کم کندو به امید آنها بیفزاید و دستیابی به این امر آسان نیست و لذا توصیه همیشگی و مهم بزرگان از جمله آقای هاشمی و خاتمی و دیگر بزرگواران،همانا اعتماد و واقع بینی در کنار تذکر دلسوزانه به دولت است.
نگارنده این تحریر نیز ضمن پشتیبانی قاطع از دولتی که براستی در این 9 ماه بسیار مدبرانه و امیدوارانه تر از دولت قبلی عمل نموده است،انتقاداتی نیز وارد می دانم که با عنایت به حوصله این مقاله،یکی از این انتقادات رو به اجمال عرض می نمایم:


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
حکم ممنوع‌الحیاتی خاتمی را هم بدهید! نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - دوشنبه ۱٦ تیر ۱۳٩۳

اگر آنها از روشن شدن حقایق حوادث سال 88 نمی‌ترسند، مقدمات محاکمه علنی این‌گونه افراد را فراهم کنند.

علی مطهری با نامعقول خواندن تذکر چند نماینده مجلس مبنی بر ممنوع‌التصویر، ممنوع‌الخروج و ممنوع‌البیان کردن سیدمحمد خاتمی، گفت: بهتر بود این تذکردهندگان محترم حکم ممنوع‌الحیاتی ایشان را هم ذکر می‌کردند تا خیال خودشان را راحت کرده باشند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به تذکر کتبی تعدادی از نمایندگان مجلس به وزیر دادگستری مبنی بر ممنوع‌التصویر، ممنوع‌الخروج و ممنوع‌البیان کردن سیدمحمد خاتمی گفت: این تذکر نامعقول به نظر می‌رسد.
 
وی افزود: بر اساس کدام حکم قضایی آقای خاتمی ممنوع‌التصویر و ممنوع‌الخروج و ممنوع‌البیان شده است؟ ایشان در کدام دادگاه از خود دفاع کرده است که بعد محکوم به این احکام شده باشد؟


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
دوره آموزشی فَـرارُشد\ دوره‌ای برای تغییر نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - دوشنبه ٢ تیر ۱۳٩۳

این دوره استثنایی با همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی و آموزش و پرورش تکاب برگزار می‌شود و فعلا فقط ویژه آقایان هست.

ثبت نام با ارسال مشخصات کامل (نام و نام خانودگی - تاریخ تولد - آخرین مدرک تحصیلی - محل تحصیل - سابقه احتمالی عمل جراحی - سابقه احتمالی مراجعه به روانشناس یا روانپزشک - شماره تلفن و نشانی ارتباط) بوسیله‌ی پیام در این صفحه و یا به صورت پست الکترونیک به ایمیل mz332211@yahoo.com و arjomand_k@yahoo.com نیز مقدور است. شرکت‌کنندگان گرامی آزمون‌های ارزیابی در آغاز و پایان دوره تکمیل کرده و از میزان پیشرفت خود مطلع خواهد شد.
***********
مکان و شروع دوره متعاقباً به اطلاع ثبت‌نام کنندگان عزیز خواهد رسید

  نظرات ()
تبریک داعش به مسی نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - یکشنبه ۱ تیر ۱۳٩۳

گروهک تروریستی داعش با تبریک گلزنی مسی به ایران در توییتری نوشت: داعش به مسی تبریک می گوید و او را به صفوف جهاد! دعوت می کند و به او لقب ابو مهداف آرژانتینی می دهد و او را به سمت امیر آمریکای جنوبی و حومه منصوب می کند.

با انتشار این خبر موجی از کاریکاتور و عکس های طنز فضای مجازی را پر کرده است.
در یکی از این تصاویر لیونل مسی در هیبت یکی از رهبران فکری داعش ظاهر شده است.
  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب