بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
اقدام عجیب کمیته انظباطی هیئت فوتبال تکاب نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - یکشنبه ٢٧ اردیبهشت ۱۳٩٤

حال سوال اینجاست که جایگاه قانون در احکام هیئت فوتبال تکاب کجاست؟ آیا این قبیل بزرگنمایی ها و پرونده سازی ها فوتبال این شهرستان را به قهقرا نخواهد برد؟

کمیته انظباطی هیئت فوتبال شهرستان تکاب در راستای برخورد انظباطی با یکی از مربیان فوتبال این شهرستان حکمی را صادر کرده است که بسیار جالب و قابل تامل می باشد.

 

در این حکم انظباطی فارغ از تصمیم ماهوی کمیته مربوطه که امری تخصصی بوده و ما صلاحیت اظهار نظر درباره ماهیت حکم را نداریم اما آنچه که جای سوال دارد ارجاع رو نوشت این حکم به مراجعی از قبیل فرماندار شهرستان تکاب! اداره اطلاعات!! ،شرکت پویا زرکان !!! و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تکاب می باشد، این در حالیست که این حکم به همه جا ارسال شده الا به مرجع اصلی آن اداره ورزش و جوانان تکاب!!!

این حکم در حالی از سوی کمیته انظباطی به مراجع غیر صالح ارجاع داده شده است که بنا به اظهارات مربی محکوم شده این عمل کمیته انظباطی براساس مقررات فدراسیون فوتبال علی الخصوص ماده 46 کمیته انظباطی که اشاره به اصل محرمانه بودن پرونده ها دارد (ماده 46 کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران : 

محرمانه بودن مفاد پرونده ها  

اعضای رکن قضائی و کارمندان دبیرخانه مربوط باید کتبا اطمینان دهند که وقایع مندرج در پرونده ها مفاد جلسا و تصمیم اتخاذ شده و هر چیزی که در طول دوره خدمت آنها برای ایشان افشا شده است نزد آنها محرمانه باقی خواهد ماند . )کاملا غیرقانونی است.

از دیگر نکات جالب توجه این حکم مبالغ جریمه ای است که برای توهین به امام اول شیعیان مبلغ یکصد هزار تومان و توهین به هیئت فوتبال مبلغ پانصد هزار تومان  در نظر گرفته شده است!!! حال سوال اینجاست که جایگاه قانون در احکام هیئت فوتبال تکاب کجاست؟ آیا این قبیل بزرگنمایی ها و پرونده سازی ها فوتبال این شهرستان را به قهقرا نخواهد برد؟

  نظرات ()
سومین کنفرانس” مدیریت و کنترل پروژه های ساختمانی و عمرانی” نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - چهارشنبه ٩ اردیبهشت ۱۳٩٤

رویکرد اصلی کنفرانس بررسی روشهای برون رفت از رکودهای صنعت ساختمان به عنوان یکی از ارکان اقتصادی و همچنین بررسی راهکارهای کاهش هزینه های تمام شده در پروژه های ساختمانی خواهد .

در نظر است سومین کنفرانس” مدیریت و کنترل پروژه های ساختمانی و عمرانی” با عنایت به برگزاری با شکوه
دوره های گذشته و استقبال شرکتها و صاحبان صنایع مرتبط با ساخت و ساز و عمران کشور در “مرکز همایش های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت” مورخ ۰۱/۰۵/۱۳۹۴ برگزار گردد .

 


رویکرد اصلی کنفرانس بررسی روشهای برون رفت از رکودهای صنعت ساختمان به عنوان یکی از ارکان اقتصادی و همچنین
بررسی راهکارهای کاهش هزینه های تمام شده در پروژه های ساختمانی خواهد بود .
امید است با ادامه و نیز برگزاری کنفرانس هایی از این دست با اهداف تأثیر بر خروج از رکود و رونق اقتصاد کشور بتوانیم گامی سترگ در جهت کارآفرینی، ایجاد اشتغال و نیز بهبود فضای اقتصادی صنایع بالاخص صنعت ساختمان برداریم .
 برخی از محورهای کنفرانس :
- اصول و استاندارهای کنترل و کاهش هزینه در پروژه های ساختمانی و عمرانی چیست ؟
- تأثیر رعایت اصول ایمنی در پروژه ها بر اقتصاد ساخت و ساز.
- راهکارهای کاهش مدت زمان اجرای پروژه بدون توجه به هزینه های اجرایی.
- روشها و سیستم های نوین مدیریت پروژه.
- ارتقاء کیفیت پروژه با رعایت استانداردهای مدیریت.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب