بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
همدردی با هموطنان آذری زبان نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - پنجشنبه ٢۸ آبان ۱۳٩٤

اما از این نکته نیز نباید غافل ماند که بعضی از بهانه ها را همین افراد خودی با موضع گیریهای ناصحیح در مقابل اقوام و غفلت از قانون اساسی ایران که یکی از مترقی ترین و متعالی ترین قوانین اساسی دنیا به شمار می رود  در اختیار دشمنان قرار  می دهند.

... مِنْ آیَاتِهِ خَلْقُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَاخْتِلَافُ أَلْسِنَتِکُمْ وَأَلْوَانِکُمْ إِنَّ فِی ذَلِکَ لَآیَاتٍ لِّلْعَالِمِینَ ﴿الروم۲۲

...آفرینش آسمان ها و زمین ، و اختلاف زبان ها و رنگ هاى شما از نشانه‏هاى او (خداوند) است ، قطعاً در این امر نشانه‏ هایى براى آگاهان وجود دارد.

خالد عمرانی: با ایمانی راسخ به آفریننده مهربانی ها که به انسان کرامت و منزلت بخشید و با اعتقادی درونی به قرآن کریم و تصدیق قلبی رسالت پیامبر اکرم (ص) که به اعلام برابری و برادری میان مردم  آفریده شده از روح واحد که هیچ  اولویتی بر  یک  دیگر جز در تقوی ندارند پرداخت، بر خود وظیفه می دانم به عنوان عضو بسیار کوچکی از سرزمین رنگین کمان اقوام و  فرهنگ های فاخر و فرهمند که آوازه تمدن آن سرلوحه بسیاری از ملت های عالم شده است ، سرزمین  خاستگاه منشور حقوق بشر، سرزمین شعر بنی آدم اعضای یک دیگرند... سعدی ، و سرزمینی که  سر افرازی خویش را از همت و حمیت والای اقوام مختلف خود دارد ، ضمن ابراز همدردی با تمام آذری زبانان جای جای ایران عزیز و همشهریان آذری زبان  شریف و نجیب شهرستان تکاب از توابع استان آذربایجان غربی که شهرت وحدت و برادری بین اقوام کرد و ترک و اهل حق  آن برگ زرینی به افتخارات این شهر پر آوازه افزوده است، اقدام سخیفانه برنامه «فتیله» را  که خاطر مبارک هموطنان و همشهریان آذری زبان با شرف ما را مکدر و آزرده  نمود  قاطعانه محکوم می کنم. 

. بنده  بر خلاف بسیاری از افراد فرافکن که قصورات و کوتاهی های خود و دیگران را  به گردن دشمنان داخلی و خارجی این مرز و بوم  مصادره    می کنند ، بر این باورم که  چنین اقدامات سخیف و تفرقه انگیز که هر بار با  رنگ و نشان و نمادی  در کشور و در مقابل دیدگان ناظران قد می کشد ، از یک سو ، مولود  جهالت و تعصبات کور کورانه کسانی است که با  فعالیت در قالب «ایسم» های مختلف  جامعه را آبستن افکار مسموم و  ناصواب  خویش می نمایند و هرز گاه  ولد نامشروعی را بزک کرده و روانه بازار هدف خود می سازند تا شاید از این رهگذر به اهداف و برنامه های تفرقه انگیزانه خویش جامه عمل بپوشاند.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
علم‌الهدی: امام جمعه هر شهر امام زاده زنده آن شهر است نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - پنجشنبه ٢۱ آبان ۱۳٩٤

 امام جمعه مشهد گفت: از آن جایی که مقام معظم رهبری امام است، ائمه جمعه هر شهر در نقش امام‌زاده آن شهر است و بقعه و بارگاه هم همان دستگاه نماز جمعه است،بنابراین شما باید از امام جمعه شهرتان محافظت کنید.

به گزارش ایسنا  آیت الله سید احمد علم الهدی در گردهمایی مسئولین ستادهای نماز جمعه استان خراسان رضوی که صبح چهارشنبه در دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه برگزار شد، اظهار کرد: یک عده تصور می‌کنند که با انجام نوافل و زیارت، عبودیت و بندگی خود را در درگاه پروردگار به انجام رسانیده‌اند که این تصور اشتباهی است، برخی نیز فکر می‌کنند در فضای مجازی و یا واقعی با دم زدن از اهل بیت (ع) منهای انقلاب وظیفه خود را انجام داده‌اند که چنین اقدامی مقبول ومعقول نیست.

علم الهدی با بیان اینکه «امام جمعه هر شهر در نقش امام زاده زنده آن شهر است»، خطاب به اعضای ستاد نماز جمعه استان افزود: از آن جایی که مقام معظم رهبری امام است، ائمه جمعه هر شهر امام‌زاده آن شهر است و بقعه و بارگاه هم همان دستگاه نماز جمعه است، بنابراین شما باید از امام جمعه شهرتان محافظت کنید.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب