بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
عیسی زاده: شما کجا نوکر مردم هستید؟ نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - سه‌شنبه ۱۳ تیر ۱۳٩۱

به گزارش افکارنیوز، نماینده مردم میاندوآب و تکاب در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با تابناک خطاب به اعضای کابینه گفت: می خواهم این سوال را از آقایان وزراء بپرسم که آیا شما در این مدت خرید کرده اید؟ می دانید گوجه کیلویی چند است؟ می دانید هندوانه کیلویی چند است؟ آیا می دانید قیمت نان چند است؟ مردم هم گران می خرند و هم نان بی کیفیت تحویل می گیرند. حداقل کیفیت نان ها را خوب کنید. نان هایی به مردم می دهند که واقعا بی کیفیت است اما چاره چیست؟

این عضو برجسته کمیسیون اجتماعی مجالس هشتم و نهم با بیان اینکه زیر کاسه دولت و وزارا نیم کاسه ای است، گفت: اگر آقایان حاضر در دولت واقعا نمی توانند اوضاع را کنترل کنند، استعفا بدهند، تا کسی بیاید و کنترل کند. در کشور افرادی هستند که می توانند این بازار اشفته را کنترل کنند. ما سخت ترین شرایط را کنترل کرده ایم؛ جنگ بر ما تحمیل شد در حالی که حتی نمی توانستیم فشنگ تهیه کنیم. ضد انقلاب در تهران آشوب به پا کرد اما آنها را نیز کنترل کردیم. بازار بارها بالا و پایین شده و کنترل کرده ایم. چرا الان نمی توانند کنترل کنند؟ آیا واقعا نمی توانند؟! به نظر من می‌توانند اما زیر کاسه‌شان نیم کاسه ای است و تحریم را بهانه قرار داده اند.

وی با انتقاد از فرافکنی دولت و انداختن تقصیرها به گردن تحریم‌ها، اظهار داشت: زمین و گندم که داریم، گندم را که تحریم نکرده اند, الان خانواده هایی هستند که نان خالی ندارند، بخورند. یک خانوار ۶ نفره که تنها برای خرید نانش در هر ماه ۳۰۰ هزار تومان نیاز دارد، چگونه می تواند سایر مایحتاج و خوراک خود را تامین کند. بسیاری از مردم درآمدی ندارند. افرادی هستند که در بیقوله ها نشسته اند و نان خالی ندارند، بخورند.

عیسی زاده با بیان اینکه باید به فکر مردم باشیم. ما اگر چیزی داریم از مردم داریم، عنوان داشت: می‌گویند ما نوکر مردم هستیم اما اگر نوکری اینچنین است، مردم چنین نوکرانی نمی خواهند! نوکران مردم باید کمتر بخوابند تا مردم در آسایش باشند. آقا بیشتر می خورد و نوکر کمتر، آقا بهتر می پوشد و نوکر کمتر، ‌آقا می خورد و باقی مانده را به نوکر می دهد؛‌ کجا اینگونه است؟ کجا شما نوکر مردم هستید؟ کجا شما خادم مردم هستید؟ آیا از درد مردم گرسنه خبر داریم؟ به خدا قسم مردم گرسنه اند!!

این عضو اصولگرای مجالس هشتم ونهم ضمن بیان اینکه اینها سیاه بازی و حرف های تبلیغاتی نیست، گفت: این حرف کسی است که سال ها خاک خورده است. من مقلد رهبر انقلاب هستم و بدون اجازه ایشان آب نمی خورم اما اینها واقعیت است. اگر می خواهیم در این ایام شعبانیه مسیر ظهور آقا را فراهم کنیم باید دلها را نیز مهیا کنیم. دلهایی که از گرسنگی و تورم، ‌بیکاری و فشارهای خارجی تیره و تار شده است. نمی شود که تمام فشارها را فقط مردم تحمل کنند. مسئولین نیز باید گوشه ای از این بار را بر دوش بکشند. مردم این همه گذشت و فداکاری از خود نشان داده است و الان وقت آن است که نوکری آنها را بکنیم اما ما نوکران درست و حسابی ای نیستیم و نوکری و آقایی جابجا شده است.

منبع:روزنامه الکترونیکی آوای تکاب


 

  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب