بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
امام جمعه تکاب: وزارت امر به معروف و نهی از منکر زیر نظر رهبری تشکیل شود نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - یکشنبه ٥ شهریور ۱۳٩۱

به نقل از عصر ایران( خالقی نژاد)حجت الاسلام عبدالله محمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته تکاب افزود: این وزارتخانه نباید زیر نظر هیچ وزارتخانه ای باشد وباید مستقل از وزارتخانه های کشور ،ارشاد وحتی ریاست جمهوری وبه صورت خودمختار وتنها زیر نظر مستقیم مقام معظم رهبری فعالیت کند تا کم کاری ها در زمینه مبارزه با فساد جبران گردد.

وی تصریح کرد:اگر این اقدام صورت نگیرد نمی توانیم جلوی فساد وبی حجابی را بگیریم چرا که هم اکنون بی باکی در گناه در جامعه زیاد شده وخراب کاری وگناه علنی جامعه اسلامی را تهدید می کند وبرای جبران این مسئله بایدچاره ای بیاندیشیم.

وی با بیان اینکه اگر زمانی که حجاب  سهل گرفته می شد اقدام می کردیم الان وضع اینگونه نبودو منکرات علنی در جامعه فراگیرنشده بود اظهار داشت:عده ای می گویند باید کار فرهنگی انجام شود .کارفرهنگی بیست سال زمان می برد و در بعضی اوقات نتیجه هم نمی دهد برای مقابله با فساد علنی قانون لازم است وباید وزارت امر به معروف ونهی از منکر با اختیارات مستقل تشکیل شود.

وی ادامه داد وقتی که بیش از نود درصد مردم به نظام اسلامی رای می دهند یعنی باید  جامعه  مقید به قوانین اسلامی باشد.اگر کسی درجامعه به گناهش اصرار کرد ابتدا تذکر بعد با احکام شرعی اسلام تکلیفش را مشخص کنید مگر مردم خون دادند که شاهد فساد ومنکر علنی در جامعه باشند؟

ابن خطیب جمعه با انتقاد از گسترش برخی بی اخلاقی ها در جامعه گفت:هر شب جمعه عروسی های مکشفه در شهر برگزار می شود وکاروانهای عروسی این چنینی  در خیابان ها راه می افتند. نظام باید با این ها برخورد کند و به هر قیمتی باید جلوی اینگونه فساد ها در جامعه گرفته شود.

حجت الاسلام محمدی یاد آورشد :اگر مسئله بی حجابی وفساد درجامعه حل نشود ما مشکل خواهیم داشت و رحمت پروردگار قطع می شود بی برکتی ،گرانی ،خیانت در بیت المال و رشوه خواری همگی به دنبال فساد علنی می آیند.


وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان ساخت:سازمان ملل ،سازمان عفو بین الملل وسازمان های حقوق بشری سازمان های مسخره ای در دنیا  هستند که ابر قدرت ها بعد از جنگ جهانی دوم برای سیطره سیاسی ،اقتصادی ومعنوی به ملتهای جهان تحمیل کردند.

وی گفت :اگر بشار اسد هم به حرف این سازمان ها وکشور های استکباری گوش کند آنگاه می گویند سوریه بهترین ودموکرات ترین کشور جهان است در حالی که داستان چیز دیگری است.

حجت الاسلام محمدی در بخش دیگری از سخنانش به هفته دولت اشاره کرد با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود: مدیریت بی نظیر و فضایل اخلاقی و مردمداری این شهدا موجب عزت نظام اسلامی و اعتلای نام انقلاب گردید.

وی اظهار داشت: دوران کوتاه مدت مدیریت این شهدای گرانقدر دوران طلایی انقلاب اسلامی بشمار می رود که تحولات عظیمی در تمامی عرصه های کشور ایجاد کرد .

حجت الاسلام محمدی گفت: شهیدان رجایی و باهنر با تمام وجود در خدمت انقلاب و نظام و مردم بودند و همه ملت ایران به اخلاص و کارایی این دو شهید بزرگوار افتخار می کنند .

وی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه به عملکرد دولت نهم و دهم اشاره کرد و گفت: دولت آقای احمدی نژاد جان تازه ای به اقتصاد کشور بخشید و موجب بهبود اوضاع معیشتی اقشار محروم جامعه شد .

وی اجرای قانون هدفمندسازی بارانه ها در کشور، ایجاد روحیه نشاط و شادی در جامعه ، مقاومت در مساله هسته ای ، همراهی با آرمان های انقلاب را از جمله نقاط قوت دولت عنوان کرد.

همین طور نقد هایی هم به این دولت علی رغم پرکاری هایش وارد است که: کمتر شدن نظارت در سال آخر دولت و برخی بی توجهی ها به قانون  و همین طور عدم توجه به نقد های منتقدان منصف از جمله آنهاست

  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب