بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
صندلی فوق تخصصی هوشمند خودرو توسط یک جوان میاندوآبی ساخته شد نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - پنجشنبه ۱٩ بهمن ۱۳٩۱

ارومیه - یک جوان میاندآبی با استفاده از تکنیک های ساده ، موفق به ساخت صندلی فوق تخصصی هوشمند خودرو شد.

مهران حسین زاده نجار ، سازنده این صندلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: این صندلی به راحتی قابل نصب در تمام خودروها است و در صورت استفاده از این صندلی هنگام برخوردهای شاخ به شاخ خودروها ، میران تلفات تا 80 درصد کاهش می یابد.

وی اضافه کرد: این اختراع در مراحل آزمایشی نتایج کاملا چشمگیری داشته و مورد تایید راهنمایی و رانندگی و دیگر مجامع علمی کشور قرار گرفته است.
حسین زاده اظهار کرد: با استفاده از این فناوری، هزینه های نصب کیسه هوا و کمربند ایمنی از خودرو حذف می شود در حالی که ایمنی سرنشینان خودرو نیز به حد بسیار زیادی افزایش می یابد.


وی گفت: در ساخت این صندلی از ابزار و سایل ساده ولی با آلیاژ مستحکم استفاده شده و قابلیت تولید انبوه و صدور آن به خارج از کشور نیز وجود دارد.

به گفته مخترع این صندلی، برای مراحل ساخت و آزمایش آن حدود 100 میلیون ریال هزینه شده ولی با تولید انبوه قیمت آن به حد قابل توجهی کاهش خواهد یافت.

  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب