بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
آقای کاندید مردم هالو نیستند نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - شنبه ۱ تیر ۱۳٩٢

انتخابات شورا های اسلامی شهر و همچنین ریاست جمهوری با حضور حماسی مردم غیور ایران چند روزی است که پایان پذیرفته است و طبق یک سنت پسندیده تمامی افراد شرکت کننده در این ماراتن عظیم ملی ،چه کسانی که رای آورده اند و چه کسانی که رای نیاورده اند هرکدام با انتشار بیانه ای ضمن تبریک به رقبای پیروز ،از مردم نیز به خاطر این حضور حماسی تقدیر و تشکر کرده اند.

اما در شهرستان تکاب این آش کمی شور شده است و هرکسی که از راه می رسد بیانیه ای را در تشکر از مردم صادر کرده اند که ما هم از این عزیزان تشکر می کنیم .اما آنچه که در میان انبوه این پیام ها اینجانب را وادار به نوشتن این متن کرد پیام  یکی از این حضرات بود.

با این که تصمیم داشتم در مورد افراد اظهار نظر نکنم و در مدت تبلیغات انتخاباتی نیز سکوت اختیار کرده بودم اما با دیدن پیام این آقا به مردم در وبلاگ آوای تکاب لازم دیدم نکاتی را خدمت این عزیز یادآوری کنم.

این آقا در پیامشان خطاب به مردم تکاب فرموده اند که صرف حضوراینجانب در کاندیداتوری این شهرستان اهداف خاص خودم به غیرازعضویت درشورای شهربود وبه این اهداف رسیده ام خرسندم و خدای متعال را شاکرم به عنوان نمونه تبلیغ گسترده امر وکالت درحوزه قضایی...بوده است.

آقای محترم: عرصه سیاست عرصه ریسک است،یک قمار بزرگی است که باید بر روی آبرو و شهرت و حیثیتت شرط بندی بکنی،حضور در این عرصه حتی در سطوح پایین تر آن مثل حضور در شورای شهر مردان مردی  را می خواهد که قدرت و ظرفیت این ریسک پذیری را داشته باشند به قول معروف کسی که خربزه می خورد باید پای لرز آن نیز بنشیند و اگر شکست خورد مردانه آن را بپذیرد و دنبال چرایی آن باشد نه توجیه آن،توجیه یعنی جر زنی و بازی سیاست جرزنی نمی پذیرد.

آقای محترم: شما اگر هدفتان حضور در انتخابات نبود چرا از چند ماه مانده به انتخابات پا در کفش نویسندگان و ادیبان و ژورنالیست ها می کردید و به عنوان حقوقدان شهر درچند هفته نامه تخت سلیمان از مردم می خواستید موقع ورود به دادگاه حتما در بزنند و به قاضی سلام کنند.


جناب آقای کاندید:شما که قصد تبلیغ داشتید چرا در پیام هایتان از رهبر و خون شهیدان دم می زدید و حضور در انتخابات را که از نظر شما جایی برای تبلیغ دفتر وکاللتان بود رایک تکلیف بزرگ برای ملت می دانستید؟ برادر بزرگوار کشور ما برای رسیدن به این دموکراسی بهترین جوانانش را تقدیم کرده است .جوانانی که اگر می ماندند من و شما و امثال ما باید غاز می چراندیم .

آقای کاندید:اگر چنانچه خدای نکرده شما با این روحیه ای که دارید در انتخابات رای می آوردید ،آنوقت هم شهامت این را داشتید که به مردم بگویید برای تبلیغ آمده بودم؟

دوست گرامی شکست شما حاصل رفتار شماست.حاصل اقدامات عجولانه شماست .شما حتی بعد از شکست نیز آنقدر عجله داشتید که حتی پیامی را که به آوای تکاب فرستاید دوباره نخواندید تا غلط نگارشی آن را اصلاح کنید و ائتلاف را اعتلاف نوشته اید.

آقای کاندید شما تقصیری ندارید مقصر کسانی هستند که در اعلام صلاحیت ها دقت نمی کنند که چه کسانی برای خدمت آمده اند و چه کسانی برای تبلیغ .

آقای محترم: عرصه سیمرغ نه جولانگه توست

                                                         عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری

تو به تقصیر خود افتادی از این در محروم

                                                        از که می‌نالی و فریاد چرا می‌داری

حافظ از پادشهان پایه به خدمت طلبند

                                                          سعی نابرده چه امید عطا می‌داری

  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب