بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
چاقوکشی مرگبار در تکاب! نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - یکشنبه ۱۳ امرداد ۱۳٩٢

به گزارش شیز کسانی که حوالی ظهر دیروز ابتدای خیابان امام حوالی ساختمان فرمانداری بودند شاهد صحنه فجیع چاقوکشی توسط سه مرد بودند.

شنیده های خبرنگار شیز حاکی از این است 3نفر از خودرویی پیاده شده و  فرد دیگری را دنبال می کنند و با رسیدن به وی ضربات چاقویی را بر گردن و پشت سینه مقتولوارد می کنند و از محل متواری میشوند.


در ادامه فرد دیگری که از داخل خودروی خود شاهد ماجرا بود برای کمک به فرد مجروح وارد صحنه میشود اما مضروبین با دیدن این صحنه دوباره برگشته و او را نیز با ضربه چاقو مجروح کرده و فرار می کنند.

 پس از این حادثه و تماس مردم با 115 هر دو مصدوم به بیمارستان شهدا تکاب منتقل شدند ولی تلاش پزشکان برای مداوای این جوان بی‌نتیجه ماند و مقتول به دلیل اصابت چاقو به گردن و سینه، جان خود را از دست داد.

گفتنی است حال شاهد ماجرا خوب گزارش شده.

پلیس نیز بلافاصله پس از حادثه در صحنه حاضر شد و به جمع آوری اطلاعات از مضروبین پرداخت و در ادامه باحضور ماموران کلانتری در بیمارستان، مشخص شد مضروبین پدر و 2پسر وی از اهالی روستای احمدآباد تکاب می باشند.

پس از شناسایی متهمان پلیس برای دستگیری این افراد وارد عمل شد ولی متاسفانه متهمان همراه با کل خانواده متواری شده اند و تا اکنون نیز پلیس در تلاش برای واکاوی زوایای پنهان حادثه قتل و سرنخ از مکان اختفای آنان می باشد

 

  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب