بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
موج های زرینه رود استاندار را به ارومیه می رساند؟ نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - پنجشنبه ٢۸ شهریور ۱۳٩٢

عباس حسین پور :پس از مطرح شدن برخی از اسامی برای تصدی عنوان استانداری آذربایجان غربی،این بار جدی ترین گزینه برای تصدی این پست در محافل سیاسی مطرح شده است.

مهندس فریدون سلیمی نیا نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی و از چهره های شاخص اصلاح طلبی،نزدیک به آیت الله هاشمی رفسنجانی این بار برای تصدی پست استانداری آذربایجان غربی مطرح شده است.

مهندس سلیمی نیا که از سیاستمداران پخته آذربایجان و از افراد مجرب در امور اجرایی و سیاسی می باشند از سوی تعدادی از نمایندگان مجلس و شخصیت های سیاسی ،اجتماعی و مذهبی استان برای این پست در نظر گرفته شده و معرفی شده است.

مهندس سلیمی نیا که شاخص ترین چهره اصلاح طلب و نزدیک به آیت الله هاشمی است از بخت زیادی برای تصدی پست استانداری آذربایجان غربی برخوردار است و به دلیل این که فردی معتدل،مدبر و مجرب هستند مورد اقبال اکثر فعالین سیاسی استان می باشند.

شایان ذکر است ایشان در دو دوره مختلف نماینده مردم شهرهای تکاب،شاهیندژ و میاندوآب در مجلس بوده اند و از محبوبیت خاصی در میان مردم این شهر ها برخوردار هستند.

  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب