بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
اصول گرایان استان و رویای استانداری همتی نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - جمعه ٥ مهر ۱۳٩٢

براساس برخی اخبار و شایعات، گویا اصول گرایان آذربایجان غربی و بخصوص نمایندگان اصول گرای استان، روی گزینه فریدون همتی جهت استانداری آذربایجان غربی به توافق رسیده اند.

به گزارش خبرنگار هم آوا، شخصیت ها و رسانه های اصول گرای استان در چند روز اخیر، حرکت سازماندهی شده ای را جهت القای این خبر که استاندار آینده آذربایجان غربی، فریدون همتی خواهد بود، معطوف کرده اند؛ این شایعه و خبرسازی اصول گرایی، تا حد زیادی مردم اصلاح طلب استان را از استاندار شدن یک فرد اصول گرا نگران کرده و بیش از پیش واکنش صریح و قاطع اصلاح طلبان استان را می طلبد. 

شأن و جایگاه نمایندگان اصول گرای استان بسیار محترم است، ولی جای سوال دارد که این شخصیتها چگونه تا به دیروز رو در روی نیروهای اصلاح طلب و میانه رو قرار داشته و در ستادهای انتخاباتی مخالف ستاد انتخاباتی دکتر روحانی فعالیت می کردند، اما امروز تلاش دارند فردی وابسته به طیف خود را به دولت تدبیر و امید تحمیل کنند؟! شاید اصول گرایان استان تغییر رویه داده اند و اصلاح طلب یا میانه رو شده اند؟! 

از سوی دیگر، با مشاهده اخبار منتشر شده در رسانه های اصول گرای استان، آنچه که بیشتر جلب توجه می کند، دامن زدن به خبر دروغی تحت عنوان توافق اصلاح طلبان با اصول گرایان جهت استانداری فریدون همتی است! این در حالی است که طبق استعلام صورت گرفته از تمام شخصیت ها و احزاب اصلاح طلب استان، کذب بودن چنین توافقی، مورد تائید تمامی اصلاح طلبان استان می باشد.  

همچنین شایعه دیگری که در چند روز اخیر مطرح شده، حمایت مردم و نمایندگان کرد استان از فریدون همتی به دلیل کرد بودن وی می باشد، که این ادعا نیز با توجه به اصلاح طلب بودن اکثریت کردهای استان، دروغی بیش به نظر نمی رسد.

فریدون همتی نامی است که مردم آذربایجان غربی آن را به واسطه حضورش در صداوسیما می شناسند


وهنوز هم نامش در میان کارکنان صدا وسیما می درخشد. دوران مدیریت او را برخی، یکی از موفق ترین دوره های فعالیت رسانه ملی در استان می دانند که ساختمان فعلی گلشهر یکی از ثمرات این مدیریت است.همتی بعد از چندی از صداوسیما استعفا داد و برای رقابت انتخاباتی راهی دیارش «ایلام» شد.

  او نمایندگی مردم ایلام را در دوره هفتم مجلس به دست آورد درحالیکه ارتباطاتش با آذربایجان غربی و دوستان سیاسی اش را همچنان حفظ کرده بود.

  همتی در دوره هشتم و بعد از اینکه از راهیابی به مجلس بازماند به دعوت عبدالرضا رحمانی فضلی، معاون سیاسی سابق صداوسیما که رئیس دیوان محاسبات شده بود، نزد وی رفت و مسئولیت معاونت این نهاد را عهده دار شد. با انتخاب رحمانی فضلی به عنوان وزیر کشور دولت روحانی، همتی بازهم به صدر اخبار و گمانه زنی ها بازگشت و این بار در قالب یک مسئولیت سیاسی و اجرایی در این وزارتخانه.

  فریدون همتی متولد ۱۳۳۹ در شهر ایلام  بوده و دانشجوی دکترای مدیریت بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی است

سوابق و فعالیت ها :

- مدیر کل صدا و سیما در مراکز ایلام ، لرستان و آذربایجان غربی

-  نماینده مجلس هفتم از حوزه انتخابیه ایلام

-  مسئول امور استان های دیوان محاسبات کشور

 

-  معاون حقوقی و پارلمانی دیوان محاسبات کشور

  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب