بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
انتخاب سلیمی نیا همسو با رای مردم نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - یکشنبه ۱٢ آبان ۱۳٩٢

با گذشت سه ماه از آغاز به کار دولت تدبیر و امید هنوز استاندار استان آذربایجان غربی انتخاب نشده است!! مسئله ای که برای مردم یکی از اصلاح طلب ترین استان های کشور،نگران کننده است. تاخیر در انتخاب استاندار جدید آذربایجان غربی از سوی دولت یازدهم و بلاتکلیفی مجموعه فعلی به باور بسیاری از کارشناسان می تواند تاثیرات سوء و منفی بر روند خدمات رسانی دولت و پیشرفت و توسعه استان  بگذارد.

سناریو انتخاب استاندار آذربایجان غربی از همان اولین روزهای اعلام پیروزی آقای روحانی در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری،در میان بازار داغ شایعات و گمانه زنی ها کلید خورده و تا به امروز ادامه داشته است.نشریات ،سایت ها و وبلاگ های استان هر روز نام یکی را به عنوان گزینه محتمل برای تکیه بر عالی ترین کرسی مدیریت استان مطرح کرده و شروع به بررسی سوابق وتحلیل مواضع وی پرداخته اند.

این روز ها از میان نام های فراوان مطرح شده برای این سمت،نام مهندس فریدون سلیمی نیا را بیش از دیگران می شنویم مردی که  انتخابش به عنوان استاندار محتمل تر از سایرین به نظر می رسد.

مهندس فریدون سلیمی نیا نماینده سابق شهرستان های تکاب ،شاهیندژ و میاندوآب در دو دوره از مجلس شورای اسلامی ،از اصلاح طلبان خوشنام استان به شمار می روند.

 امروزه که بسیاری از به اصلاح سیاستمداران خود را منتسب به حزب باد دانسته و در لحظه شکست در انتخابات و یا قدرت گرفتن گروه های رقیب به صورت آنی و بخاطر حفظ پست و مقام خود و امتیازهای ناشی از آن ،به آرمان ها و شعارها و اهداف حزب ،گروه و یا دسته ای که به تعلق دارند پشت پا زده و منکر اعمال و کردار و گفتار خود می شوند ،ثابت قدمی و استواری مهندس سلیمی نیا  بر مواضع اصلاح طلبانه خود،در کنار ویژگی های خاص شیخصیتی وی از ایشان چهره ای مردمی ومحبوب در میان آحاد مردم استان آذربایجان غربی علی الخصوص در شهرهای جنوب استان ساخته است.

به نظر می رسد با توجه به سوابق فعایت های مختلف سیاسی ایشان در عرصه های مختلف نظام و کارنامه درخشان ایشان درمردم داری،تواضع و پایبندی به مواضع اصلاح طلبی در چهارچوب احترام به قانون و ارکان نظام اسلامی ،انتخاب ایشان به سمت استانداری آذربایجان غربی می تواند پاسخی شایسته از سوی دولت آقای روحانی به مردم استانی باشد که با رای بالای خود به دولت تدبیر و امید نشان دادند که خواستارتغییر و ایجاد فضایی جدید برای کشور ،استان و شهر خویش هستند.

امید است دولت یازدهم و شخص رئیس جمهور با در نظر داشتن این مسائل و چرایی حضور حماسی مردم در پای صندوق های رای انتخابی شایسته برای استان محروم آذربایجان غربی داشته باشند.

  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب