بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
تهدید نماینده بوکان به استعفا نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - سه‌شنبه ۱٩ آذر ۱۳٩٢

نماینده مردم بوکان در مجلس تهدید کرد اگر بودجه سد "سیمینه" بوکان در لایحه بودجه ۹۳ دیده نشود، از نمایندگی مجلس استعفا می دهد.


به‌گزارش خبرگزاری فارس، محمد قسیم عثمانی نماینده بوکان در جلسه علنی امروز سه‌شنبه مجلس تهدید به استعفا کرد.

وی متذکر شد: چنانچه بودجه سد "سیمینه" بوکان در لایحه بودجه 93 دیده نشود، من هم از نمایندگی مجلس استعفا می‌دهم.

پیش از نماینده بوکان، محمدناصر صالحی‌نسب نماینده دشت آزادگان از استعفای دسته جمعی نمایندگان استان خوزستان در مجلس به دلیل آنچه "ظلم صورت گرفته در بودجه 93 به استان" عنوان کرد، خبر داد.

سوالی که با خواندن این گونه اخبار به ذهن می رسد این است که آیا نمی شد نمایندگان حوزه تکاب ،شاهیندژ و میاندوآب در این دوره و یا در ادوار مختلف در اعتراض به عدم تفکیک حوزه انتخابیه خود برای یک بار هم که شده دست به این حربه حتی به صورت نمایشی می زدند ؟ آیا شهامت این کار را نداشتند و یا به فکرشان نرسید؟ آیا واقعا کاری از دستشان بر نمی آید و یا تفکیک حوزه به نفعشان نیست؟

  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب