بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
عیسی زاده:با قدرت پیگیر تفکیک حوزه انتخابی هستم نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - یکشنبه ۱٥ دی ۱۳٩٢

آیا تکاب و شاهیندژ از میاندوآب جدا خواهند شد؟

این سوالی است آشنا برای مردم ساکن در حوزه انتخابیه تکاب میاندوآب و شاهیندژ!در واقع بحث تفکیک در  حوزه انتخابیه مذکور چند سالیست که به آرزوی مردم جنوب استان آذربایجان غربی یعنی در شهرهای تکاب و شاهیندژ بدل گشته است. ضمنا این بحث در دوره های اخیر نیز به مستمسک خوبی برای برخی از کاندیداهای نمایندگی مجلس در این حوزه تبدیل شده است و هر کسی سعی دارد تا با وعده تحقق این رویا و به ثمر نشاندن آن، آرای مردم را از آن خود کند.

 

در دوره اخیر انتخابات مجلس شورای اسلامی آقای سردار عیسی زاده با مانور بر روی این مسئله و کسب آرای آرزومندان طرح تفکیک، برای دومین دوره متوالی قدم در صحن بهارستان گذاشتند.

اما در چند روز اخیر شایعاتی در شهر به گوش می رسید مبنی بر مخالفت ایشان با طرح مذکور به دلایل آنچه که امنیتی خوانده می شد! لذا این امر ما را بر آن داشت تا سری به دفتر ایشان در مجلس زده و صحت و سقم این مسئله را از زبان وی جویا شویم در این دیدار که حدودا 3 ساعت به طول انجامید ایشان به تشریح اقدامات خود در این زمینه پرداختند.

آقای عیسی زاده تفکیک این حوزه انتخابیه را یکی از آرزو های خود عنوان کرده و افزود:تفکیک حوزه مذکور را یکی از وظایف مهم خود دانسته و با جدیت تمام و تقریبا همه روزه در کمسیون های مربوطه پیگیری می کنم.

عیسی زاده با رد شایعات عنوان شده آن را کار بدخواهان و کسانی دانست که از تفکیک حوزه به دلیل متضرر شدن و به خطر افتادن منافعشان می ترسند.

وی با اشاره به حجم کاری زیاد و مطالبات گسترده مردم، تفکیک حوزه را به نفع شهرستان های یاد شده دانستند.

ایشان در ادامه با اشاره به کارهای صورت گرفته کتابی را که به منظور قانع کردن کمسیون های مربوطه و دولت های قبلی و فعلی برای لزوم تفکیک این حوزه تالیف کرده بودند ارائه کردند که در آن با ارائه آمارهای مختلف ،مسائل و مشکلات مردم این حوزه به صورت موشکافانه و علمی مورد بررسی قرار گرفته بود،ایشان در ضمن تمام مکاتبات خود با دولت قبلی و فعلی را ارائه کردند که همه آن ها سندی متقن و گویای تلاش های وی در این زمینه بود.

آقای عیسی زاده اشاره ای نیز به کارهای انجام گرفته در این زمینه در ادوار گذشته به ویژه در دوره نمایندگی آقای سلیمی نیا و  کارشکنی های صورت گرفته توسط برخی از نمایندگان این حوزه داشتند که بسیار قابل تامل بود.

در پایان این دیدار فرصتی دست داد تا گفتگویی کوتاه با آقایان خجسته و کولیوند رئیس و اعضای کمسیون شوراها و امور داخلی مجلس نیز داشته باشم که آنها نیز ضمن تائید اقدامات صورت گرفته توسط آقای عیسی زاده،تفکیک حوزه انتخابیه تکاب ،شاهیندژ و میاندوآب را یکی از برنامه های در حال بررسی در این کمسیون اعلام کردند.

  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب