بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
اجرای حکم شلاق در ملاء عام در چهار راه مرکزی تکاب نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - یکشنبه ٢۸ اردیبهشت ۱۳٩۳

حوالی ساعت یازده قبل از ظهر دیروز اهالی شهر تکاب در جنوب استان آذربایجان غربی هنگامی که در خیابان های شهر تردد می کردند با مامورانی مواجه شدند که خودروها را به مسیر های دیگری هدایت می نمودند واین مسئله اذهان عموم را به پرسش واداشت .

پرسشی که پاسخ آن ، مردم را به سمت چهار راه مرکزی شهر تکاب سرازیر کرد .پاسخ این بود جوان مجرمی در چهارراه مرکزی تکاب در ملاء عام شلاق زده خواهد شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان غربی ، پیش از ظهر امروز حکم شلاق یک مجرم بیست ساله ساکن شهرستان تکاب در ملاء عام و در چهارراه مرکزی این شهر در میان ازدحام جمعیت اجرا شد.

عکس تزئینی است

 عکس تزئینی است

بنا بر اعلام و اظهارات قاضی اجرای حکم که درمحل اجرای این حکم در چهارراه مرکزی تکاب از طریق یک بلند گوی دستی قرائت شد: این مجرم به اتهام « روابط نامشروع » محاکمه شده و پس از تایید حکم در دادگاه های تجدید نظر استان آذربایجان غربی به تحمل 99 ضربه شلاق در ملاء عام محاکمه گردیده که امروز این حکم با طی مراحل قانونی اجرا می شود. حکم شلاق «س _ چ» مجرم بیست ساله پس از قرائت حکم توسط قاضی اجرای حکم درمحل و طی موازین شرعی و قانونی در ملاء عام در چهارراه مرکزی تکاب اجرا شد.


یک کارشناس روان شناسی پس از اجرای این حکم در گفتگو با ایسنا عبرت آموزی در سطح جامعه برای پیشگیری از ادامه وقوع چنین جرم هایی را از اثرات مثبت اینگونه اقدامات عنوان کرد وگفت:باید با انجام پژوهش وتحقیقات کارشناسی میزان اثر گذاری مثبت اجرای احکام شلاق در ملاءعام و کارکرد های آن در جامعه بررسی شود .
وی افزود : بهتر است چنین احکامی در میان جمعیت با سنین کنترل شده اجرا شود تا اثرات مطلوب و مثبت آن در میان اقشار جامعه افزایش یافته واز میزان اثرات منفی آن در میان کودکان و نوجوانان نیز کاسته شود.
 
  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب