بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
عیسی زاده:شدیداً به این رفتارها اعتراض داریم نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - سه‌شنبه ۳٠ اردیبهشت ۱۳٩۳

این رفتارها هرگز تایید نخواهد شد و مسئولینی که در این زمینه وظیفه ای دارند تذکر دهند و حتی اگر لازم است اقدام به ممنوع التصویر کردن این اشخاص نمایند.

مهدی عیسی زاده  در گفت و گوی اختصاصی با “خانه خشتی”، در واکنش به رفتار هنجارشکنانه از سوی خانم بازیگر در جشنواره کن، اظهار داشت: در مملکت اسلامی که ماحصل خون شهدای بسیاری از سال ۴۱ تا به امروزاست رعایت قوانین و حدودهای شرعی در تمام دوران لازمه ی حیات آن است.

وی با تاکید بر نظارت بیشتر از سوی مسئولین فرهنگی خاطر نشان کرد: در این زمینه وظیفه ی مسئولین و دست اندر کاران امورهنری در کشور که همگان از آنها پند می گیرند بیشتر خواهد بود.

عیسی زاده از متولیان فرهنگ در کشور خواست تا دقت نظر بیشتری داشته باشند و تصریح کرد: آسیب های فرهنگی همچون سدی است که آرام آرام آب از آن نشت می کند و از قطره های کوچک آب شروع می شود و به تخریب سد می انجامد.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس گفت: مسئولان نبایند آگاهانه و یا نا اگاهانه اجازه ی چنین رفتارهایی را بدهند.

وی با اعلام اعتراض خود از این رفتارهای هنجارشکنانه بیان داشت: با این رفتار در آن دنیا در محضر شهدا شرمنده خواهیم بود و هیچ کس جوابگو نخواهد بود.

وی افزود: این رفتارها هرگز تایید نخواهد شد و مسئولینی که در این زمینه وظیفه ای دارند تذکر دهند و حتی اگر لازم است اقدام به ممنوع التصویر کردن این اشخاص نمایند.

  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب