بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
احداث بیمارستان های بوکان و تکاب امسال به پایان می رسد نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳٩۳

معاون اجرایی وزیر راه و شهرسازی گفت: تا پایان سال جاری کار ساخت بیمارستان های بوکان و تکاب در آذربایجان غربی به پایان می رسد.

به گزارش ایرنا، محمدجعفر علیزاده عصر روز سه شنبه در حاشیه بازدید از طرح توسعه بیمارستان شهید قلی پور بوکان در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در استان آذربایجان غربی تعداد شش بیمارستان با 865 تخت در حال ساخت است که بیمارستانهای بوکان، تکاب و خوی از پیشرفت خوبی برخوردار هستند.

وی گفت: میانگین اعتبارات تخصیص یافته در استان آذربایجان غربی 80 درصد است که این امر جان تازه ای به طرحهای در دست اجرای این استان بخشیده و باعث پیشرفت خوب این طرح ها شده است.

علیزاده افزود: نگاه دولت به بخش سلامت و تحول در این بخش یک نگاه کاملا ویژه بوده و این امر باعث شده که تخصیص ها افزایش یافته و از منابع دیگری نیز برای بخش سلامت هزینه شود.

معاون اجرایی وزیر راه و شهرسازی در مورد بیمارستان بوکان اضافه کرد: در سال گذشته علیرغم مشکلات اعتباری، 110 درصد اعتبارات و در سال جاری نیز 120 درصد اعتبارات به بیمارستان بوکان اختصاص یافته است.


وی گفت: طرح توسعه بیمارستان شهید قلی پور این شهرستان هم اکنون از 81 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار بوده و تا پایان امسال مورد بهره برداری قرار می گیرد.

علیزاده ادامه داد: احداث پروژه سالن آمفی تئاتر بیمارستان بوکان نیز که به صورت نیمه کاره متوقف شده بود دوباره از سرگرفته می شود.

وی در مورد بیمارستان تکاب نیز افزود: یمارستان 90 تختخوابی تکاب از 80 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است و تا پایان امسال آماده بهره برداری می شود.

معاون اجرایی وزیر راه و شهرسازی افزود: ظرفیت بیمارستان جدید تکاب با موافقت وزارت بهداشت از 64 تختخواب به 90 تختخواب افزایش یافته است که این امر موجب ارتقای سطح خدمات بهداشتی و درمانی در تکاب می شود.

احداث بیمارستان 90 تختخوابی شهرستان تکاب از سال 87 آغاز شده است.

علیزاده برای بازدید دو روزه از طرح های بیمارستانی به استان آذربایجان غربی سفر کرده است.منبع : ایرنا

  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب