بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
آقای شهردار لطفا ببینیدو پاسخ دهید!! (قسمت اول) نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳٩٠

امروزه پارکها و باغ های عمومی نقش مهمی را در زندگی شهری ایفا می کنند ،مردم شهرنشین به خاطر مشکلات زندگی ماشینی  شهری و کمبود فضا ازطبیعت فاصله گرفته اند و سعی  می کنند در اندک اوقات فراغت خود با پناه بردن به پارک ها تا حدودی این خلاء را در زندگی خود پر کنند.

در این بین شهرداری ها با سعی در ایجاد پارک های جدید و یا تقویت و ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات در پارک های موجود ضمن جلب رضایتمندی شهروندان ،کمک شایانی به پر کردن اوقات فراغت وهمچنین ایجاد نشاط وسر زندگی آنها می کنند.

پارک ملت شهرستان تکاب به عنوان اولین پارک ایجاد شده در این شهر سال هاست از محلی برای بازی کودکان گرفته تا مکانی آرام جهت مطالعه دانش آموزان،فضایی دلنشین جهت دور هم جمع شدن خانواده ها و غیره به عنوان تنها تفرجگاه مردم علی الخصوص در ایام سیزده بدر و یا جمعه ها مورد استفاده قرار می گیرد اما متاسفانه این پارک سال هاست که حال و روز خوشی ندارد و شهرداری تکاب به عنوان تنها متولی آن تقریبا آن را رها کرده و فقط به آبیاری درختان این باغ بسنده می کند.

تصاویر ارائه شده در زیر در مورخه 5/2/90از این مکان گرفته شده است،امید است جناب آقای رنجبر شهردار محترم تکاب با رویت این تصاویر جواب قانع کنند ه ای برای مردم تکاب داشته باشند.

نمای بیرونی سرویس بهداشتی

از سرویس بهداشتی این پارک می توان به عنوان یک فاجعه نام برد آقای رنجبر تا به حال چند بار به این سرویس سرک کشیده اید و یا از آن استفاده کرده اید اگر سرویس منزل و یا محل کار خودتان را به این شکل ببینید چه حالی به شما دست می دهد؟

آقای رنجبر آیا خزانه شهردای به اندازه ای خالیست که نمی توانید یک ظرف اسید یا جرم گیر برای شستشوی سرویس های بهداشتی تهیه کنید؟

دستشویی بدون آب و مواد شوینده

آقای شهردار آیا دخل و خرج شهرداری به قدری اصولی و دقیق است که کفاف خرید یک ظرف صابون مایع یا چند قالب صابون معمولی را خارج از برنامه نمی دهد!؟

تنها شیر آب قابل آشامیدن

جناب شهردار بیش از یک دهه است  آبخوری که در تصویر بالا مشاهده می کنید شیر آب ندارد ومردم ازآب این شیر به عنوان تنها جای مناسب آب می نوشند! به نظر شما وقت آن نشده که شاهد تحولی در این باره باشیم؟ آیا اجازه می دهید فرزند خودتان از این شیر با این وضعیت آب بنوشند؟

این جانب آماده ام در صورت ارائه پاسخ از طرف شهرداری تکاب ،آن را از طریق این وبلاگ تقدیم حضور همشهریان عزیز بکنم در قسمت بعدی تصاویر جدیدی از مشکلات پارک ملت تقدیم شما می شود.

 

 

 

 

 

  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب