بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
نظارت کافی بر فعالیت معادن در تکاب وجود ندارد/ کیفیت نان در تکاب اسفناک است نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - چهارشنبه ٢۱ خرداد ۱۳٩۳
فرماندار شهرستان تکاب با انتقاد از نبود نظارت بر فعالیت معادن این شهرستان در سال های گذشته گفت: در حال حاضر نظارت کافی ودقیق بر نحوه فعالیت های معدنی در تکاب وجود ندارد. 
 
به گزارش خبر نگار خبر گزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان غربی، مهدی قهرمانی در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان پس از آغاز به کار ،در جمع مسوولان وروسای ادارات این شهرستان با بیان این مطلب افزود :در گذشته نظارت خوبی بر فعالیت های معادن ومعدنکاران تکاب وجود نداشته واین مسئله به معضلی برای این حوزه تبدیل شده است.
 
وی تصریح کرد :برای جلوگیری از تخریب های بی رویه وفعالیت غیر اصولی معادن می بایست ادارات مرتبط به ویژه منابع طبیعی ،محیط زیست، جهادکشاورزی و صنعت ،معدن وتجارت سازوکارهای لازم برای اعمال نظارت های دائمی ودقیق بر فعالیت های معادن را اتخاذ واجرا نمایند.
 
وی با تاکید بر لزوم ممانعت از هرگونه تخریب محیط زیست و منابع طبیعی بکر تکاب توسط فعالیت های معدنی اظهار نمود:ادارات تکاب از هرگونه سرمایه گذاری در حوزه معادن تکاب استقبال وحمایت می کنند اما باید با اعمال دقیق قانون ، مانع از تخریب های گسترده طبیعت منطقه شوند.
 
وی گفت: درحال حاضر تخریب های منابع طبیعی ومحیط زیست در تکاب غوغا می کنند وباید جلوی این مسئله با استفاده از قانون گرفته شود.
 
فرماندار تکاب در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اوضاع نامطلوب پخت نان در این شهرستان ابراز نمود:کیفیت نان در تکاب بسیار اسفناک است ووضعیت نانی که به دست مردم می رسد اصلا قابل قبول نیست.
 

 


قهرمانی خاطرنشان ساخت : اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان تکاب باید بصورت جدی مسئله کیفیت نامطلوب نان را بررسی کرده وریشه یابی نماید تا مشخص شود مشکل وضعیت نان در تکاب از آرد تولید شده ناشی می شود و یا در زمینه پخت نان کوتاهی می گردد.
 
وی گفت :مسوولان ذیربط تدابیری بکار گیرند تا نان طبخ شده در نانوایی ها با کیفیت مطلوب به مردم عرضه گردد.
 
قهرمانی همچنین نامناسب بودن وضعیت راه های ارتیاطی بین شهری تکاب را ازدیگر مشکلات اساسی این شهرستان برشمرد و ادامه داد:اوضاع جاده های تکاب به مشکل عمده در این شهرستان تبدیل شده وحل آن به توجه وتلاش جدی مسوولان اداره راه وشهر سازی نیاز دارد .
 
وی یادآورشد:باید تمهیداتی اندیشیده شود تا جاده های تکاب از وضعیت نامناسب فعلی خارج شده ودر حد توان ، حداقلی از سطح نامطلوب وضعیت راه های ارتباطی تکاب کاسته شود.
 
وی گفت : برخی از جاده ها نیازمند تعمیرات اساسی بوده و برخی دیگر با روکش ترمیم می شوند که در هر صورت بهسازی جاده های تکاب باید در اولویت قرار گیرد ودر این راستا نیز بخشداران بخش های مرکزی وتخت سلیمان نیز همسو با ادارات مرتبط تلاش نمایند.
 
به گزارش ایسنا فرماندار تکاب در ادامه این جلسه با تاکید بر رعایت دقیق نظم در جلسات اداری وحضور به مووقع در جلسات، خطاب به روسای ادارات ومسوولان دستگاه های اجرایی این شهرستان گفت :حضور به موقع در جلسات شورای اداری وسایر نشست ها توسط مسوولان مورد توجه ودقت قرار گیرد تا زمینه اجرای دقیق وبه موقع امور نیز فراهم گردد.
 
قهرمانی ارزیابی عملکرد ها را برمبنای کار وفعالیت ونظم اداری عنوان کرد و افزود: نحوه حضور به موقع مسوولان در جلسات ونشست ها و توجه به زمان شروع جلسات توسط همکاران شورای اداری در عملکرد وارزیابی مدیران به تصریح مورد توجه قرار خواهد گرفت.
  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب