بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
آقای شهردار لطفا ببینید و پاسخ دهید!! (قسمت دوم) نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - دوشنبه ٢ خرداد ۱۳٩٠

به نظر اکثر مردم مسئولان یک کشور  ،استان و شهر در هر پست و مقامی که هستند باید پاسخگوی سوالات و انتقاداتی که از طرف عموم مردم و یا برخی از افراد که خود را وسیله ای برای رساندن نظرات مردم به مسئولین قرار داده اند ودر این راه هر گونه رنج را به جان می خرند باشند.

پاسخگویی به مردم نه تنها کاری خارج از وظیفه نیست بلکه یک وظیفه و تکلیف قانونی و وجدانی است.مسئولان ما باید بدانند که مردم ولی نعمت آنها هستند و آنها کسی جز یک خدمتگزار نمی توانند باشند.

 در قسمت قبلی با ارائه چند تصویر از مشکلات موجود در پارک ملت تکاب سوالاتی را از آقای رنجبر شهردار محترم تکاب پرسیدم که نه تنها پاسخی دریافت نکردم ،بلکه تغییری هم در مواردی که به آنها پرداخته شده بود مشاهده نکردم .

در این مجال  قسمت های دیگری از معضلات پارک ملت را در معرض دید عموم قرار می دهم و امیدوارم شورای محترم شهر و شهرداری تکاب که فعلا سیاست سکوت را در پیش گرفته اند !!!فکری به حال این معضلات بکنند.

آقای رنجبر این لاشه را روی چمن های پارکی پیدا کردم که مردم آخر هفته های خود را با پهن کردن سفره ای کوچک بر روی آن در کنار خانوادهای خود به رفع خستگی می پردازند و با لذت جست و خیز فرزندان خود را بر روی این چمن ها به نظاره می نشینند غافل از این که هزاران آلودگی و بیماری در لا به لای این چمن ها در کمین کودکان بی گناه نشسته است.

آقای شهردار این یکی از صدها نیمکتی است که باید پدربزرگان و پدران ما باید ایام بازنشستگی خودرا بر روی آنها نشسته و به فرزندان خود به خاطر ساختن چنین شهری دست مریزاد بگویند.

آقای شهردار :بسیاری از وسائلی که در شهربازی این پارک به کار رفته است قدمتی بیش از یک دهه داشته و فاقد استانداردهای لازم می باشد ومتاسفانه تا به حال اقدامی جهت بهبودی وضع آنها صورت نگرفته است  سوالم از شما این است که اگر خدای نکرده اتفاق ناگواری برای یکی از شهروندان و یا بچه های آن ها به خاطر استفاده ازاین وسیله ها بیافتد شهرداری مسئولیتش را خواهد پذیرفت؟امروز در حالی که در همه شهرهای کوچک و بزرگ برای کف شهربازی ها وبه منظور حفظ سلامتی شهروندان از تاتامی یا سایر کفپوش ها استفاده می کنند, مابعداز گذشت قریب به بیست سال هنوز از ماسه و سنگریزه استفاده می کنیم . آقایان مسئول تا به حال فکر کرده اید که اگر فرزند یکی از شماها خدای نکرده از روی این وسیله ها به روی این سنگریزه ها پرت شود چه اتفاقی برایش خواهد افتاد؟


آقای شهردار اینجا قسمتی از پارک است که معمولا به عنوان محلی جهت مطالعه دانشجویان و دانش آموزان استفاده می شود که معمولا سطح چمن آن غرق در آب و به صورت باتلاق ,و میز و صندلی آن همیشه کثیف بوده و چشم انداز آن هم همانی است که در تصویر مشاهده می کنید.آیا لیاقت دانشجوی تکابی همین اندازه از خدمات است که ارائه می فرمایید؟

آقای رنجبر از این قسمت از فضای سبز که در انظار عموم قرار دارد به عنوان انبار استفاده می شود سوالم از شما این است که آیا در این پارک بزرگ فضای خالی جهت استفاده به عنوان انبار وجود ندارد یا این چیدمان جزیی از دکوراسیون پارک به شمار می رود.

واین هم نمایی از دیوار بیرونی پارک :نرده هایی که سال هاست شکسته و فرسوده شده اند و کسی به یادش نمی آید که آخرین بار کی رنگ شده اند و گوشه ای از دیوار که به محلی جهت جمع آوری زباله تبدیل گشته است.

آقای رنجبر ,اعضای محترم شورای شهر شاید بگویید این تاسیسات در ادوار گذشته ودر زمان شهرداران سابق ایجاد شده است شما برای این پارک چه کرده اید؟

اگر واقعا شهرداری بجز آبیاری قادر نیست کاری برای اداره این مکان انجام دهد بهتر نیست اداره آن به بخش خصوصی واگذار شود؟

آقای شهردار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این تصاویر در تاریخ 5/2/90 گرفته شده است.

  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب