بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
تشویش اذهان عمومی ! نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - جمعه ٢۱ شهریور ۱۳٩۳

جناب بیگی عزیر ! میدانید مردم در دوره حاضر چرا به جنابعالی و آقای عیسی زاده رأی دادند ؟ مردم بخاطر اینکه بتوانند بگویند نماینده موظف به پاسخگویی به سئوالاتشان و فهم دردها و رنجهایشان است به شما رای دادند و گرنه از شما قدرتمند تر ! پول دار تر و خود رای تر هم وجود داشت ! پس به رأی مردم احترام بگذارید و رای و نظر مردم را محترم بشمارید .

علی اکبر شیوخی:برخی رسانه های مجازی خبری مبنی بر شکایت جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای روح الله بیگی نماینده مردم شریف شهرستانهای میاندوآب ، شاهین دژو تکاب از یک روزنامه نگار خانم به نام « سنبله برنجی » نویسنده نشریه آراز آذربایجان » منتشر کرده بودند که صحت و سقم موضوع را نه تایید میکنم و نه تکذیب .

گویا نویسنده محترم برای بیان مقصود خویش به عنوان یک نویسنده و یا یک شهروند انتقاداتی نسبت به عملکرد نمایندگان حوزه انتخابیه کرده بودند .

نماینده مذکور هم برای احقاق حق خویش ! از ایشان به اتهام تشویش اذهان عمومی به دادگاه شکایت کرده اند ، حال این موجود عجیب و غریب به نام اذهان عمومی چیست و کجاست ! بماند که حدیثی بس مفصل دارد .

نویسنده محترم و یا هرشهروندی در نظام جمهوری اسلامی ایران طبق اصول قانون اساسی و وفق قوانین عادی حق دارد بداند در این کشور چه میگذرد مگر اینکه عملی در شرایطی به جهت حفظ امنیت ملی و مصالح ملی نهی شده باشد .

نویسنده محترم ظاهرا مطلبی به جهت تعلق خاطر به شهر و دیار خویش و در جهت توسعه منطقه منتشر کرده است و شاکی محترم اصل را بر کذب بودن ماجرا قلمداد کرده و معتقد است آنچه نویسنده بیان کرده تشویش اذهان عمومی است ! .

بنده در مقام دفاع از یک نویسنده و یا یک شهروندی عزیزی که اصلا نه می شناسم و نه دیده ام نیستم ، بلکه جناب شاکی ، نماینده محترم مجلس هستند را یک بار زیارت کرده ام و از جهت لطفشان هم سپاسگزارم و این نوشته هم به جهت ارادت و احترام به ایشان نگاشته شده است .

جناب آقای بیگی ! جنابعالی نماینده مردم  سه شهرستان عریض و طویل هستید و در این وسعت جغرافیایی دهها هزار دیدگاه مختلف و متنوع وجود دارد آیا برای هر نوع نگاهی که غیر نگاه شما باشد استفاده از واژه های تند برازنده شماست ؟


آیا به مردم حق می دهید نسبت به مسئولان و حاکمان خویش نگاهی انتقادی داشته باشند ؟ و یا اساسا با طرح سئوال مخالفید ؟ . بدانیم و بدانید انتقاد و لو اینکه ناصواب و نادرست هم باشد ما و شما و مسئولان را بیدار می کند . چرا باید از هر موضوع کوچک و بزرگی برآشفته و نگران باشیم .

دادگاه و زندانی شدن جناب حامد عطایی (روزنامه نگار) چه سودی برای استان آذربایجان غربی داشت ؟ آیا غیر این بود یک فرزند خدوم و دلسوز این کشور چند روزی در حبس و حصر بود و البته برای عده ای که سرناسازگاری با انقلاب و ولایت و شهدا و امام (ره) و رهبری دارند خوراک تبلیغاتی شد و البته می شد با نگاه مهربانتر و رئوفتری بسیاری از مسائل را حل کرد بنده و شما و همه کسانی که سنگ ولایت را بر سینه میزنیم به کف مطالبات مقام معظم رهبری در مواجهه با انتقاد از خویش عمل کنیم .

جناب بیگی عزیز ! شکایت راه خوبی برای اقناع افکار عمومی در مواجهه با تشویش افکار عمومی نیست .

جناب بیگی عزیر ! میدانید مردم در دوره حاضر چرا به جنابعالی و آقای عیسی زاده رأی دادند ؟ مردم بخاطر اینکه بتوانند بگویند نماینده موظف به پاسخگویی به سئوالاتشان و فهم دردها و رنجهایشان است به شما رای دادند و گرنه از شما قدرتمند تر ! پول دار تر و خود رای تر هم وجود داشت ! پس به رأی مردم احترام بگذارید و رای و نظر مردم را محترم بشمارید .

همه ما مدیون امام (ره) ، شهدا و رهبری هستیم و برای صیانت از راه پرفروغ نظام برای دفاع از خویشتن خویش ، چهره نظام و انقلاب  را نزد عموم مردم مخدوش و مکدر نکنیم و تشویشی فراتر از تشویش کوچک و ناچیز انجام ندهیم .

امیدوارم که اصل خبر شکایت صحت نداشته باشد ولی اگر چنین موضوعی وجود دارد با شجاعت از مردم عذرخواهی کنید و بساط این پرونده را در دفاع از حق مردم و نظام جمع کنید و بدانید نوشته های یک نویسنده اگر هم حق با او باشد ذهن چند شهروند علیه شمارا مشوش کرد اما چه گویم که شکایت شما بر دایره این تشویش بس گران افزوده است .

زمانه پندی آزادوار داد مرا     ---     زمانه را چو نکو بنگری همه پند است

به روز نیک کسان گفت تا که غم نخوری  ---  بسا کسا که به روز تو آرزومند است

زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه  ---   کرا زبان نه به بند است پای دربند است

  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب