بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
شورا خود وکیل مردم است، وکیل نیاز ندارد نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - پنجشنبه ٢٩ آبان ۱۳٩۳

شهروندان عزیز هرگز به اینگونه گزارش های غیر رسمی که بنام عملکرد شورا و شهرداری یا سخنی از جانب شورا منتشر می گردد اعتماد نکنند حتی اگر به نفع یا در مقام دفاع از شورا و شهردار باشد.

ابولفضل فرجی :ضمن درود و سلام بیکران به پیشگاه مقدس حضرت ولیعصر(عج) و درود و رحمت به روح ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و ارواح پاک و طیبه شهدا و سلام و درود به مقام عظمای ولایت حضرت آیت اله خامنه ای (مدظله العالی) ، و عرض ادب و سپاس به مردم فهیم شهر تکاب .                             

بر خود وظیفه می دانم از همکاری و حمایتهای بی دریغ شهروندان عزیز و بزرگوار از خدمتگزاران خود در شورای اسلامی شهر و شهرداری که ما را در مسیر عمران و آبادانی شهر تکاب یاری می کنند تشکر و قدردانی نمایم و مطالبی را هر چند کوتاه به استحضار شما مردم بزرگوار تکاب برسانم .

از آنجائیکه در راستای اجرای اصل یکصدم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران اعضای شورای اسلامی شهر با رأی مستقیم مردم انتخاب می شوند تا در یک نهاد محلی بنام شورا برای تمشیت امور عمومی و پیشبرد برنامه های مختلف اجتماعی ، عمرانی و فرهنگی و غیره از طریق انتخاب شهردار و تعامل و همکاری با دستگاه های اجرایی خدمات رسان زمینه تأمین آسایش و رفاه عمومی را فراهم سازند، به منزله وکلای مردم در این نهاد محلی قلمداد می شوند که حق دارند بعنوان نمایندگان و وکلای محلی مردم بر حسب اختیارات و وظایفی که قانون برای آنها مقرر ساخته است پیگیر مسائل عمومی شهر و پاسخگوی عموم شهروندان باشند .

اگر شهروندان عزیز بعضاً می بینند که تعدادی از سایت ها و نشریات مختلف رأساً و به نام شهردار یا اعضای شورا به ارائه گزارش عملکرد درباره فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته شورا و شهرداری می پردازند و سعی دارند با تلفیق حق و باطل فضای عمومی شهر را با اهداف پیدا و پنهان خود همسو سازند ، به هیچ عنوان مورد تأیید اعضای شورا اسلامی شهر و بویژه شخص اینجانب در مقام رئیس چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تکاب نیست .

بنا براین بر خود وظیفه میدانم معروض دارم که طبق ماده ۷۶ قانون شورا ، شورا موظف است به نحو مقتضی زمینه اطلاع رسانی به مردم را از اقدامات خود فراهم نماید که در راستای تحقق چنین امری با راه اندازی سایت شورا ، کم و بیش به این وظیفه قانونی جامه عمل پوشانده شده است . فلذا غیر منطقی و ناصواب بنظر می رسد اگر عده ای بخواهند بطرق مختلف به ارائه گزارش عملکرد شورا و شهرداری بپردازند در حالیکه هیچگونه اسناد و مدارکی مستدل و متقن برای اثبات ادعای خود ندارند .


شورا خود در راستای ارائه گزارش عملکرد وکیل مردم است و نیاز به وکیل ندارد .

از اینرو از باب تأکید مضاعف خاطر نشان می سازم که شهروندان عزیز هرگز به اینگونه گزارش های غیر رسمی که بنام عملکرد شورا و شهرداری یا سخنی از جانب شورا منتشر می گردد اعتماد نکنند حتی اگر به نفع یا در مقام دفاع از شورا و شهردار باشد صرفاً یک اظهار نظر شخصی قلمداد می گردد که مسئولیت آن نیز متوجه شخص نویسنده و راقم است که حق پیگیری حقوقی را برای هر شخصی اعم از حقیقی یا حقوقی که بنحوی از چنین گزارش ها لطمه و ضرر اجتماعی دیده اند باقی می گذارد .

در خاتمه نوید می دهم در آینده نه چندان دور ، شورا بطور رسمی از طریق نشریه داخلی یا نشریات رسمی محلی و علی الخصوص سایت شورا به ارائه گزارش عملکرد خود اقدام خواهد کرد. والسلام علیکم

ابوالفضل فرجی
خادم مردم در شورای اسلامی شهر تکاب

  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب