بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
تکاب تشنه آرامش؛سی و چهار روز جهنمی نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - شنبه ۱٦ اسفند ۱۳٩۳

  واقعیت این است که همه معترضین  و منتقدین فرماندار  تکاب، تنها از جملات موهن قهرمانی این قدر به هم نریخته اند، متاسفانه جریاناتی از داخل شهر تکاب مدیریت جریان سازی علیه مهدی قهرمانی را بر عهده دارند. 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای ارومیـــه، حالا 34 روز است که مهم ترین و پرمخاطب ترین اخبار آذربایجان غربی از این شهر 78 هزار نفری مخابره می شود. چند کلام حرف ناحسابی و  بقیه ماجرا. اصولا و اخلاقا همه چیز باید بعد از عذرخواهی رسمی فرماندار تکاب فیصله میافت. اما  جا به جا کردن یک مهره اشتباه آن هم در برابر حریف قدری مثل رسانه و همچنین فعالیت برخی جریان های مخالف مهدی قهرمانی در تکاب و ارومیه اجازه نداد که او از این مخمصه جان سالم به در ببرد.

از سویی سکوت زجر آور استاندار آذربایجان غربی همراه با تلاش های علیرضا رادفر برای حل و فصل ماجرا، نتوانست از عطش مخالفین فرماندار تکاب برای ترور شخصیتی وی بکاهد.

شاید هم قربانعلی سعادت در همین یک ماه گذشته پی گیر تحولات تکاب بود، اما این پی گیری ها هیچ وقت مثل دستور وی برای بازگرداندن مجسمه فردوسی به شهر سلماس، رسما رسانه ای نشد و این عصبانیت ها را افزایش داد.

واقعیت این است که همه معترضین  و منتقدین فرماندار  تکاب، تنها از جملات موهن قهرمانی این قدر به هم نریخته اند، همه بخاطر  توهین به شهداء معترض نیستند و  متاسفانه جریاناتی از داخل شهر تکاب مدیریت جریان سازی علیه مهدی قهرمانی را بر عهده دارند.

این وسط رسانه های ارزشی هم نظر متفقی در مورد نحوه رویارویی با این قضیه نداشتند، گروهی از رسانه ها عذرخواهی رسمی فرماندار تکاب را به عنوان نقطه پایان انتقادات خود انتخاب کردند و گروهی دیگر معتقدند که پرونده توهین به شهداء تنها با برکناری فرماندار به پایان می رسد.

به هر حال، حالا در این 34 روز جهنمی و سخت نه مهدی قهرمانی متحمل بیشترین آسیب ها شده است و نه مخالفین وی به اهدافشان رسیده اند، این وسط این تنها شهر تکاب است که همه محرومیت ها و مشکلاتش در پس چند حرکت تلافی جویانه و لج بازانه گم شده است.

مهم نیست قهرمانی بماند یا برود! مهم نیست که جریانات جاری در شهر تکاب با استفاده از بهانه ای که به دستشان افتاده، به اهدافشان برسند! حالا تنها ترین و مهم ترین اقدام لازم بازگرداندن آرامش به تکاب است.

نگارنده معتقد است که پرونده تکاب با چند کلام سخنرانی استاندار در یکی از جلسات معمول روزانه اش میتوانست  به تحصن مردمی و چادر زنی در برابر فرمانداری این شهر نکشند.شاید هم سعادت از مشاور رسانه ای مطلوبی بهره نمیبرد تا جو حاکم بر مطبوعات را دقیقا برایش ترسیم کند.

به هر حال سی و چهارمین روز نبرد بی سابقه دولت، رسانه، جریانات سیاسی و تعدادی از خانواده های ایثارگران تا ساعاتی دیگر آغاز می شود. و تکاب یک روز دیگر از پیشرفت و آبادانی عقب می ماند.

نمودار دیدارهای قهرمانی با خانواده شهداء از تعداد جلسات اداری تکاب بالاتر زده است.

  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب