بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
پشت پرده ها نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - جمعه ۳٠ تیر ۱۳٩٦

حضور در عرصه های مدنی و فعالیت های سیاسی و اجتماعی برای کنشگران این زمینه ها همواره شرایط و تجربه های متفاوتی را رقم می زند .
اتفاقات خوشایند و ناخوشایند،لحظه های سرشار از آرامش در مقابل لحظات پر استرس و اضطراب ،گریه های از سر شوق وضجه های از سر ناراحتی و یاس، امیدها و نامیدی ها،جوانمردی ها و ناجوانمردی ها ، نارو زدن ها رودست خوردن ها ،چهره عوض کردن ها ،دروغ های مشمئز کننده ،وعده های پوچ ،پله شدن ها برای ارتقاء دیگران،شجاعت ها،صداقت ها و مردانگی ها و نامردی ها،هزینه دادن ها ،قربانی شدن ها و......این ها بخشی از زندگی مردان و زنانی است که در مقابل اتفاقات و رخ دادهای جامعه خود بی تفاوت نبوده و به دنبال رقم زدن شرایط بهتر برای اجتماع خود هستند.
اینجانب بهروز میرزایی شیرمرد یک دهه است که به عنوان فعال رسانه ای در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی حضور داشته و به اندازه توان و وسع خود سعی کرده ام تا گاهی با نوشتن ،گاهی با حضور ،گاهی با سکوت!!گاهی با طغیان!! ،گاهی در خفا و گاهی آشکارا ، بسته به موقعیت و شرایط در راه کمک به رشد و توسعه جامعه خود ، علی الخصوص جنوب آذربایجان غربی و شهرستان تکاب گام بردارم و در این راه فراز و نشیب های فروانی را تجربه کرده ام.
لذا از آنجایی که همیشه از طرف دوستان در مورد وقایع گوناگون این یک دهه مورد سوال قرار می گیرم تصمیم گرفتم تا بخشی از این تجربیات تلخ و شیرین علی الخصوص وقایع و اتفاقات طول ایام انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه میاندوآب شاهیندژ و تکاب را بازگو نمایم .
به همین منظور در قالب مجموعه نوشتاری تحت عنوان پشت پرده ها سعی خواهم کرد تا بخشی از ناگفته ها و پشت پرده های یک دهه فعالیت سیاسی خودم را با شما عزیزان درمیان بگذارم.

  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب