بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
فرماندار با عباسی چه می کند...؟ نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - چهارشنبه ۱٧ شهریور ۱۳٩٥

 درباره تغییر نگاه فرماندار نسبت به معاونش گمانه زنی ها در سطح جامعه بسیار است و هرکس از دریچه دیدگاه خود به این موضوع نگاه می کند.

 وضعیت این روزهای معاون بومی و اصلاح طلب فرماندار دولت تدبیر و امید در شهرستان تکاب بسیار قابل تامل است ، حسن عباسی معاون فرماندار تکاب مدتی است که در وضعیت برزخی به سر می برد.

بخشدار سابق تخت سلیمان که بعد از روی کار آمدن دولت آقای روحانی به عنوان معاون مهدی قهرمانی فرماندار سابق تکاب برگزیده شد ، بعد از ارتقاء قهرمانی به عنوان مدیرکل امور روستایی استانداری آذربایجان غربی در سمت خود به عنوان معاون فرماندار جدید تکاب ابقاء گردید.

پس از انتصاب ثقفی به عنوان فرماندار جدید شهرستان تکاب در حالی که وی به دنبال تثبیت موقعیت خود در شهرستان و پشت سر گذاشتن بزرگترین چالش پیش رو یعنی برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بود هر از چند گاهی اخباری از فرمانداری به بیرون درز می کرد که خبراز  اختلاف نظر بین وی و معاونش می داد هرچند که هر دو طرف با حفظ ظاهر همه چیز را خوب جلوه می دادند.

اما با گذشت ایام زخم این اختلافات سر باز کرد و  فرماندار به مرور اختیارات معاونت را از عباسی سلب و او را تبدیل به معاونی خنثی و بدون اختیار گرداند به طوری که بر اساس شنیده ها وی حتی اجازه امضاء یک برگه مرخصی را هم ندارد.

 دلایل تغییر نگاه فرماندار

 درباره تغییر نگاه فرماندار نسبت به معاونش گمانه زنی ها در سطح جامعه بسیار است و هرکس از دریچه دیدگاه خود به این موضوع نگاه می کند .

برخی بر این باورند که عباسی قربانی خشم مهدی قهرمانی شده است


این عده با مقصر دانستن خود معاون فرماندار معتقدند که وی در قائله فرمانداری تکاب که موجب بروز سوء تفاهم میان قهرمانی و برخی از خانواده های شهدا گشت ،علاوه بر اینکه نتوانست انتظارات را در مدیریت بحران به وجود آمده برآورده کند بلکه با مراجعه به عده ای از معترضین علی الخصوص برخی از خانواده های شاخص از آن ها برای ارتقائ خود به عنوان فرماندار تکاب طلب مساعدت کرده بود.

هرچند که باور کردن این مسئله می تواند کمی سخت باشد اما این عده معتقند که این قضییه موجب خشم قهرمانی نسبت به عباسی گردیده و با توجه به روابط حسنه مهندس ثقفی و مهندس قهرمانی ، وی هم اکنون تاوان تصمیمات خود در آن دوران را می دهد.

گروه دوم تاثیر حضور برخی از پرسنل فرمانداری در اطراف ثقفی را موجب بدگمانی وی به عباسی می دانند به طوری که این عده از میان خود فردی را نیز جهت جایگزینی عباسی کاندید و به فرماندار تکاب معرفی کرده اند.

گروه سوم اصلاح طلبان را مسبب این وضعیت می دانند، این گروه معتقدند که عباسی قربانی اختلافات درون گروهی اصلاح طلبان تکاب گردیده است که با توجه به تفرقه موجود در میان آن ها ،و نزدیکی طیف مخالف عباسی به فرماندار ، باعث شده اند تا دیدگاه فرماندار نسبت به معاون خود تغییر کند

گروه چهارمی هم معتقدند با توجه به اختلاف شدید برخی از اصولگرایان شهر با عباسی که هر از چند گاهی شعله ور گشته و آثار آن را می توان در برخی از سایت ها نیز جستجو کرد ، موجب تغییر نگاه برخی مقامات شهر از جمله امام جمعه شهرستان تکاب نسبت به وی گردیده و شرایط فعلی عباسی از تبعات آن  اختلافات می باشد.

به هر حال هرچه که هست باید اذعان کرد که امروز در شهرستان تکاب پست حساس معاونت فرمانداری این شهرستان دستخوش اختلاف بین فرماندار با معاونش گردیده است حال دلیلش هرچه که می خواهد باشد. ادامه این مسئله علاوه بر مختل کردن امور ، می تواند لطمات جبران ناپذیری به دولت تدبیر و امید ، شهرستان تکاب ، پرسنل فرمانداری تکاب و شخص فرماندار و معاونش بزند که امیدواریم با دخالت بزرگان شهر  و درایت شخص فرماندار هر چه زودتر شاهد حل اختلافات و بازگشت آرامش به فرمانداری تکاب باشیم.

  نظرات ()
مطالب اخير شهر را قربانی قوم گرایی نکنیم بار رکود بر دوش نمایندگان مجلس دهم برخورد سلبی درجمع آوری عرضه قلیان‌ها کارساز نیست استیضاح هیچ وزیری در فراکسیون امید منتفی نیست جوابیه معاون فرماندار تکاب به یک مطلب نمی‌توان با هدف بی‌خبر ماندن مردم، به سانسور روی آورد فرماندار با عباسی چه می کند...؟ سلامی دوباره.... واکنش دکتر هاشمی به شایعات الحاق دانشگاه آزاد تکاب به میاندوآب، تضعیف جایگاه تکاب و تشدید وابستگی
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب