بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
خبری جدید از مرد وعده ها نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - پنجشنبه ٩ تیر ۱۳٩٠

 بر خلاف آقای محبی نیا که به بهانه حضور در هیئت رئیسه مجلس و مشغله  زیاد در امر قانونگذاری!! علاوه بر سرکشی نکردن بر شهرستان تکاب به عنوان بخشی از حوزه انتخابیشان,حتی از اظهار نظر در مورد تکاب نیز خودداری می فرمایند اما آقای عیسی زاده هر از چند گاهی خبرهایی از ایشان در سایت های مختلف منتشر می شود که اگر به محتوای آنها دقت کرده باشید معمولا وعده هایی بیش نیستند.

جالب اینجاست جناب عیسی زاده که درد مردم تکاب را خوب شناختند در دو سال اخیر خیلی روی این مسئله که همانا تفکیک حوزه انتخابیه شهر های تکاب و شاهیندژ از شهرستان میاندوآب است مانور می دهند و موجب شور و شعف برخی از همشهریان ما  می شوند و کسی در این میان پیدا نمی شود که بگوید آقای عزیز ما که بی خیال آقای محبی نیا شده ایم حداقل شما بفرمایید که در این زمینه چکار کرده اید ؟چرا گزارشی از اقدام خود به مردم نمیدهید؟ چرا این مسئله 15 سال است که جواب مانده است و برای ما تبدیل  به رویا و برای  حضرات نماینده ابزاری برای خود نمایی شده است؟

اکنون که دوباره به انتخابات  مجلس نزدیک می شویم یکبار دیگر جناب نماینده نمک به زخم 15 ساله تکابی ها پاشیده و قصه همیشگی اش را این بار در خبرگزاری ایرنا تکرار کرده اند که توجه شما را به آن جلب می نمایم:

تفکیک حوزه انتخابیه تکاب و شاهین دژ با جدیت در مجلس پیگیری می شود

تکاب، مهاباد- نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: مقدمات تفکیک حوزه انتخابیه تکاب و شاهین دژ از میاندوآب با سرعت و جدیت در مجلس پیگیری می شود.
'صفر عیسی زاده'، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رایزنی و تلاش های گسترده ای برای تفکیک حوزه انتخابیه این دو شهرستان از میاندوآب صورت گرفته که نتایج خوبی خواهد داشت.
وی گفت: در زمان حاضر، دو نماینده برای سه شهرستان میاندوآب، شاهین دژ و تکاب اختصاص یافته که به علت تراکم جمعیت، وسعت زیاد و فاصله آنها با یکدیگر جوابگوی نیاز شهروندان نیست.
عیسی زاده اظهارداشت: نمایندگان فعلی به تنهایی توانایی رسیدگی به مشکلات مردم را ندارند و تفکیک این حوزه انتخابیه به دو یا سه حوزه امری ضروری و حیاتی برای مردم جنوب آذربایجان غربی به شمار می رود.
وی گفت: در صورت تفکیک حوزه انتخابیه تکاب و شاهین دژ از میاندوآب، این دو شهرستان یا هر کدام دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس خواهند بود و یا یک نماینده برای آنها در نظر گرفته خواهد شد که در هر صورت، پیام بسیار بزرگی برای توسعه این دو شهرستان محسوب می شود.
این نماینده مجلس ادامه داد: با تلاش نمایندگان مجلس و حمایت دولت پیش از انتخابات آینده مجلس این تفکیک صورت می گیرد.
7509/645/587
انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر 30450945
  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب