بهروز میرزایی شیرمرد
تماس با من
پروفايل من
نويسنده (هاي) وبلاگ بهروز میرزایی شیرمرد
آرشيو وبلاگ
      وبلاگ رسمی بهروز میرزایی شیرمرد (روزنامه نگار مستقل)
محبی نیا را با چه رویی به تکاب آوردید؟ نويسنده: بهروز میرزایی شیرمرد - دوشنبه ۸ اسفند ۱۳٩٠

امروز میخواهم در گوشه ای کز کرده،با بغضی سنگین در گلو و با چشمانی اشکبار صفحه ای دیگر از مثنوی هفتاد من کاغذ درد و رنج دیارم تکاب را ورق بزنم و درد نامه ای دیگر به آن بیافزایم.

شهری که در سکوت بیجای روشنفکرانش،در در به دری جوانان تحصیل کرده اش ،در نبود غیرتمندان گلگون کفن در خاک خفته اش،عده ای تازه به دوران رسیده پرچم داریش را می کنند.کسانی که منفعت جیبشان را به منفعت جامعه ترجیح می دهندو به خاطر مشتی اسکناس همه گونه خواری وذلت را به جان می خرند.

امروز به برکت وجود این افراد تکاب مبدل به حیات خلوت کسانی شده است که در طول تاریخ در پیشگاه مردم این دیار امتحان خود را پس داده اند.امروز به برکت وجود این حضرات حقیر کسانی که از شنیدن نام تکاب و تکابی حالشان به هم میخوردو عارشان می آمد که خود را منتخب مردم تکاب بنامند قدم در این شهر گذاشته وبه ریش تمام آن کسانی می خندند که در این 3 سال از بی مهریش نسبت به تکاب و تکابی نالیده اند.

درد امروز من محبی نیا نیست ،او مرد سیاست است واقتضای سیاست هم همان است که او انجام می دهد.درد من از کوته فکری کسانی است که بدون ذره ای تفکر و تعقل به پای سفره مردی می نشینند که روزگاری با پرتاب لنگه کفش از او استقبال کردند.

درد من درد وطنم است که در آن کسی را نمیبینم که در تالار رنجی آنقدر شهامت در وجودش باشد که از آقای وکیل الدوله بپرسددر این 3 سال اخیر کجا بودی؟

درد من درد کسی است که در قحط الرجال شهرم به عنوان بزرگتر بخشی از مردم تا فلان روستا برای عرض تملق به خدمت آقای نماینده می رود.

درد من این است که کسی به من نمی گوید این لبخند محبی نیا در هتل رنجی به چه معناست؟

جانم به قربانت ای وطن زخم خورده ی من از دوست و دشمن،ای تکاب مظلوم ای مادرم شاید اگر شهیدانت امروز زنده بودند نمی گذاشتند زیر پاهای غریبه ها و نوکرانش له بشوی اما نگران نباش هنوز جوانانت نمرده اند هنوز هم هستند کسانی که با اشک و خون تو را آباد کنند.

  نظرات ()
مطالب اخير پشت پرده ها پنج پندار اشغالگری دموکراسی نمی آورد (مقاله دکتر ظریف در روزنامه جمهوریت ترکیه) فقر در عین غنا نامه سرگشاده به امام جمعه تکاب تشکر از سلطان صلح سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تکاب معرفی شد روشنفکری و روشنفکر مآبی نقدی بر یک حرکت زشت دور خیز فرمانداری برای توسعه تکاب
دوستان من دل نوشته های من (سنبله برنجی) وبلاگ شخصی عباس حسین پور شورای اسلامی تخت سلیمان وبلاگ طرفداران سلیمی نیا پایگاه خبری وتحلیلی مفید پایگاه اطلاع رسانی شیز تکاب شهر گمشده ارومیه مجله ی انگلیسی تکاب هیات کوهنوردی تکاب رضا دشتی برنجه rohollahmirzaee شورای شهر تکاب اعتدال نیوز-تکاب English Center بانك كتاب ميلاد فرمانداری تکاب شهاب کامپیوتر طبیعت تکاب یاشار گوهری آبشار قینرجه برتر از گوهر ترنج خاتون ارومیه نیوز تکاب آیسان تکاب اخگر فاش آنلاین آوای تکاب عصر ایران کرد پرس تخت نیوز باران امید آینانیوز تابناک ورزش ايراني پرتال زيگور طراح قالب