اقدام عجیب کمیته انظباطی هیئت فوتبال تکاب

حال سوال اینجاست که جایگاه قانون در احکام هیئت فوتبال تکاب کجاست؟ آیا این قبیل بزرگنمایی ها و پرونده سازی ها فوتبال این شهرستان را به قهقرا نخواهد برد؟

کمیته انظباطی هیئت فوتبال شهرستان تکاب در راستای برخورد انظباطی با یکی از مربیان فوتبال این شهرستان حکمی را صادر کرده است که بسیار جالب و قابل تامل می باشد.

 

در این حکم انظباطی فارغ از تصمیم ماهوی کمیته مربوطه که امری تخصصی بوده و ما صلاحیت اظهار نظر درباره ماهیت حکم را نداریم اما آنچه که جای سوال دارد ارجاع رو نوشت این حکم به مراجعی از قبیل فرماندار شهرستان تکاب! اداره اطلاعات!! ،شرکت پویا زرکان !!! و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تکاب می باشد، این در حالیست که این حکم به همه جا ارسال شده الا به مرجع اصلی آن اداره ورزش و جوانان تکاب!!!

این حکم در حالی از سوی کمیته انظباطی به مراجع غیر صالح ارجاع داده شده است که بنا به اظهارات مربی محکوم شده این عمل کمیته انظباطی براساس مقررات فدراسیون فوتبال علی الخصوص ماده 46 کمیته انظباطی که اشاره به اصل محرمانه بودن پرونده ها دارد (ماده 46 کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران : 

محرمانه بودن مفاد پرونده ها  

اعضای رکن قضائی و کارمندان دبیرخانه مربوط باید کتبا اطمینان دهند که وقایع مندرج در پرونده ها مفاد جلسا و تصمیم اتخاذ شده و هر چیزی که در طول دوره خدمت آنها برای ایشان افشا شده است نزد آنها محرمانه باقی خواهد ماند . )کاملا غیرقانونی است.

از دیگر نکات جالب توجه این حکم مبالغ جریمه ای است که برای توهین به امام اول شیعیان مبلغ یکصد هزار تومان و توهین به هیئت فوتبال مبلغ پانصد هزار تومان  در نظر گرفته شده است!!! حال سوال اینجاست که جایگاه قانون در احکام هیئت فوتبال تکاب کجاست؟ آیا این قبیل بزرگنمایی ها و پرونده سازی ها فوتبال این شهرستان را به قهقرا نخواهد برد؟

/ 2 نظر / 50 بازدید
حمید

همه کارهای این هیات فوتبال تکاب غیرقانونیه اینا اصلا خودشونم بصورت غیرقانونی واردهیات شدن.این این انگها به سحاد نمیچسبه.سجادبرای فوتبال تکاب خیلی زحمت میکشه.اعضای هیات فوتبال همگی منفعت طلب هستن.میخوان همه روازفوتبال دورکنن فقط خودشون باشن.اینا به منصور کاکایی رحم نکردن ببین چجورموجودین.

احمد

واقعا ما خیلی بدبختیم که همچنین ادمایی سکان هدایت فوتبال تو شهر مارو بدست گرفتن اینا با سجاد این کاررو کردن وای بحال ما