از این زخم کهنه بوی تعفن می آید

مردم نجیب، قانع، با فرهنگ ومطیع شهرستان تکاب که شاید همین ویژگی های بارزشان بزرگترین نقطه ی ضعفشان نیز باشد سالهاست که با کمترین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری بیشترین خدمت را برای اعتلای نام ایران وآذربایجان کرده است .

از شهدایی که در دو جبهه ضد انقلاب داخلی و دشمن بعثی در راه انقلاب وامام جنگیدند وجان خود را فدا کرده اند گرفته تا عالمان وادیبان و شاعران و خطاطان ونقاشان و ورزشکاران بسیاری که تقدیم جامعه کرده اند همه وهمه حاصل دسترنج مردمی است که در برابر ناملایمات وبی عدالتی ها نفع نظام وکشور را به نفع خود ترجیح داده و دم بر نیاوردند اما آیا رواست با با این مردم اینگونه برخورد شود ؟

امروز خانواده های تکابی علاوه بر مشکلات بیشمار خود در راه تربیت فرزندانشان باید از این نیز بترسند که مبادا فرزندشان با فلان قواد یا فلان زناکار یا فلان مواد فروش تبعیدی ارتباط بر قرارکند ؟

 جای بسی تاسف دارد که قانون گذار ما در حین تصویب تبصره الحاقی ماده 19 به این مسئله فکر نکرده است که پس تکلیف مردم آن 47 شهری که باید به اتفاق شهرستان تکاب پذیرای این بزهکاران شوند چه خواهد شد؟ آیا به این فکر نکرده اند که صرف تبعید یک مجرم از نقطه ای به نقطه ای دیگر باعث تادیب او نشده بلکه باعث خواهد شد که نوجوانان و جوانان شهرهای میزبان نیز به موجب رابطه با این افراد به فساد کشیده شوند؟ براستی امروزه با وجود امکاناتی از قبیل:تلفن همراه,پیامک,ایمیل و چت تصویری اینترنتی وسیم کارت های تصویری بازهم تبعید معنی و مفهوم پیدا میکند؟

جای بسی تاسف دارد که چرا وقتی پای اولین تبعیدی به تکاب باز شد فرماندار وقت، نمایندگان مجلس وبزرگان شهر با مد نظر قرار دادن وضعیت فرهنگی جامعه تکاب، به عواقب مخرب حضور این افراد نیاندیشیده و اقدامات لازم را جهت جلوگیری از اجرای این مصوبه به عمل نیاوردند!؟

درباره ی مشکلات و مصائب شهرستان تکاب سخن ها بسیار گفته وقلم فرسایی ها بسیار شده است. هر چند گوشهایی که باید بشوند گاها سنگین و چشمهایی که باید بصیر باشند گاها کم نورند . اما امیدواریم فرماندار محترم دولت عدالت محور در تکاب ،نمایندگان محترم مجلس و امام جمعه محترم شهرستان تکاب با تحقیق و تفحص در احوال این مجرمان و چگونگی زندگی آنان در این شهرستان و آثار مخربی که حضور آنها می تواند  به بار آورد،اقدامات لازم قانونی را انجام داده و مردم تکاب را برای همیشه از شر این مهمانان نا خواسته رها سازند.

برداشت و انتشارهر گونه مطلب از این وبلاگ منوط به کسب اجازه از مدیر وبلاگ میباشد

/ 5 نظر / 6 بازدید
منصوری

مردم نجیب، قانع، با فرهنگ ومطیع شهرستان تکاب که شاید همین ویژگی های بارزشان بزرگترین نقطه ی ضعفشان نیز باشد سالهاست که با کمترین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری بیشترین خدمت را برای اعتلای نام ایران وآذربایجان کرده است .احسنت احسنت حرف دل همه را تو این یه خط گفتی دمت گرم

سعید مهربانی

هرچی معتاد خطرناکه می فرستند تکاب بابا ماهم آدمیم نمیدونم این نمایندها چرا اینجور مسائل را دنبال نمی کنن

fffffffffff

همیشه یک میوه گندیده توی یک جعبه میوه سالم به مرور زمان تمام میوه های سالم را به گند می کشه .فرستادن این افراد به جای های دیگر که عمدتا شهرهای محروم است باعث به فساد کشیدن آنها میشه من پیشنهادم این است که اینها یک جزیره در خلیج فارس یا دریای خزر برایشان در نظر بگیرند و بفرستن اونجا اینجوری جامعه هم آسیب نمی بینه

پايگاه اطلاع رساني «شيز»

هوالناظر اخبار سياسي اجتماعي فرهنگي و… تکاب را بعد از اين در پايگاه اطلاع رساني «شيز» مشاهده کنيد. اميد که در کنار ديگر دوستان فعال در زمينه رسانه بتوانيم در عرصه خطير اطلاع رساني مفيد واقع شويم دست همکاري عموم همشهريان و همسنگران خود در اين امر را، به گرمي مي فشاريم هيئت تحريريه پايگاه اطلاع رساني «شيز»

ناصر

داداش خسته نباشی...یکیشون همسایه ما بود...تکاب یه شهر بی روحه...همینه که هست...تواین شهر آدمافقط راه رفتنشون شبیه زنده هاست...[ناراحت]