آقای شهردار لطفا ببینیدو پاسخ دهید!! (قسمت اول)

امروزه پارکها و باغ های عمومی نقش مهمی را در زندگی شهری ایفا می کنند ،مردم شهرنشین به خاطر مشکلات زندگی ماشینی  شهری و کمبود فضا ازطبیعت فاصله گرفته اند و سعی  می کنند در اندک اوقات فراغت خود با پناه بردن به پارک ها تا حدودی این خلاء را در زندگی خود پر کنند.

در این بین شهرداری ها با سعی در ایجاد پارک های جدید و یا تقویت و ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات در پارک های موجود ضمن جلب رضایتمندی شهروندان ،کمک شایانی به پر کردن اوقات فراغت وهمچنین ایجاد نشاط وسر زندگی آنها می کنند.

پارک ملت شهرستان تکاب به عنوان اولین پارک ایجاد شده در این شهر سال هاست از محلی برای بازی کودکان گرفته تا مکانی آرام جهت مطالعه دانش آموزان،فضایی دلنشین جهت دور هم جمع شدن خانواده ها و غیره به عنوان تنها تفرجگاه مردم علی الخصوص در ایام سیزده بدر و یا جمعه ها مورد استفاده قرار می گیرد اما متاسفانه این پارک سال هاست که حال و روز خوشی ندارد و شهرداری تکاب به عنوان تنها متولی آن تقریبا آن را رها کرده و فقط به آبیاری درختان این باغ بسنده می کند.

تصاویر ارائه شده در زیر در مورخه 5/2/90از این مکان گرفته شده است،امید است جناب آقای رنجبر شهردار محترم تکاب با رویت این تصاویر جواب قانع کنند ه ای برای مردم تکاب داشته باشند.

نمای بیرونی سرویس بهداشتی

از سرویس بهداشتی این پارک می توان به عنوان یک فاجعه نام برد آقای رنجبر تا به حال چند بار به این سرویس سرک کشیده اید و یا از آن استفاده کرده اید اگر سرویس منزل و یا محل کار خودتان را به این شکل ببینید چه حالی به شما دست می دهد؟

آقای رنجبر آیا خزانه شهردای به اندازه ای خالیست که نمی توانید یک ظرف اسید یا جرم گیر برای شستشوی سرویس های بهداشتی تهیه کنید؟

دستشویی بدون آب و مواد شوینده

آقای شهردار آیا دخل و خرج شهرداری به قدری اصولی و دقیق است که کفاف خرید یک ظرف صابون مایع یا چند قالب صابون معمولی را خارج از برنامه نمی دهد!؟

تنها شیر آب قابل آشامیدن

جناب شهردار بیش از یک دهه است  آبخوری که در تصویر بالا مشاهده می کنید شیر آب ندارد ومردم ازآب این شیر به عنوان تنها جای مناسب آب می نوشند! به نظر شما وقت آن نشده که شاهد تحولی در این باره باشیم؟ آیا اجازه می دهید فرزند خودتان از این شیر با این وضعیت آب بنوشند؟

این جانب آماده ام در صورت ارائه پاسخ از طرف شهرداری تکاب ،آن را از طریق این وبلاگ تقدیم حضور همشهریان عزیز بکنم در قسمت بعدی تصاویر جدیدی از مشکلات پارک ملت تقدیم شما می شود.

 

 

 

 

 

/ 8 نظر / 7 بازدید
شهروند

با سلام تشكر مي كنم از تيز بيني شما همشهري عزيزم.من قبلا زياد به اين پارك ميرفتم اما متاسفانه وضع آنجا به اندازه اي بهم ريخته است كه آدم دلش مي گيره

تيكابلي

شما هم دلت خوشه شهرداري به خيابوناي شهر و آسفلت كوچه ها توجه بكنه مستراح پيشكش خودم ميرم ميشورمش.[خنده][خنده][خنده]

حسین احسانی

سلام دوست خوبم , تصاویر گرفته شده گویای مدیریت بسیار ضعیف و ناکارامد سیستم شهرداریست . علی هذا باید گفت که از علم مدیریت شهری خبری نیست . در واگذاری پست های مدیریتی همچنان سابقه انقلابی و مذهبی شخص به سوابق تحصیلی و مدیریتی ترجیح داده می شود و این معضل همچنان گریبان گیر ما در قرن حاضر میباشد . چرا که امروزه بزرگترین پیشرفتهای شهری در سایه دانش و مدیریت استراتژیک میسر میگردد. پس وقت ان نرسیده که ما نیز مانند کشورهای ژاپن و امریکا وبسیاری از کشور های اروپایی مدرن که خود صاحب سبکهای مدیریتی در محافل بین المللی میباشند ما نیز الفبای مدیریت را در ساختار نهادها و سازمانهایمان نهادینه کنیم چرا که با این تدابیر خواهیم توانست از کوچکترین منابع موجود بزرگترین استفاده ها را داشته باشیم .

تيكاب اوشاقي

بابا چرا زحمات شهردار و مسولين زحمت كش و انقلابي رو زير سوال ميبرين اينا كلي زحمت كشيدن تا تابلو به اين زشتي كه اسمش سيماي شهري هست رو تو اين شهر به نمايش بزارن

تکابی

سلام این عکسها گویای همه نوع تفسیر و برداشتی از مدیریت شهری هست ولی چه کنیم که در زیر سایه ...... ولش کن مرسی از بابت همه چیز

حامد

لعنت به مستراحی که برچسب قرمز و آبی شیرش برعکس خورده باشد لعنت به مستراحی که سوسک ها بدون اطلاع و هماهنگی سرشان را از چاه بیرون بیاورند لعنت به مستراحی که مرکز کانونی تحدّب کاسه اش روی صورت آدم باشد لعنت به مستراحی که قبل از نشستن کسی درش را بزند لعنت به مستراحی که آبش قطع باشد و آفتابه اش خالی لعنت به مستراحی که پشت درش نوشته باشند: لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان .... لعنت به مستراحی که شیلنگش از هفت جا سوراخ شده باشد لعنت به مستراحی که سر شیلنگش همیشه توی چاهش افتاده باشد لعنت به مستراحی که فاصله کاسه اش از دیوار پشتی فقط یک سانت باشد… هر دفعه که میای بشینی با کله میری سمت در ورودی لعنت به مستراحی که فشار شیر آبش مثل شیر سماور است لعنت به مستراحی ...........

حامد

من نمیدو نم این رنجبر و سایر شهردارهای تکاب بر اساس چه معیاری بعنوان شهردار انتخاب میشند إ!!!!!!! رنجبر باید گاو میچروند !!!( نه مدرکی ، نه تخصصی و نه عرضه درست و حسابی ) از همشهریان و مسولین دعوت می کنم که جهت مقایسه مدیریت شهری و خدمات شهرداری ( زیاد جای دوری نمی گم ) به شهر سقز رفته و نگاهی به سطح شهر ، پارکها ، بلوارها ،نظافت خیابانها بیندازند ، اگه برگشتنی از اینکه همچین شهری دارند شرمنده نبودند من حاظرم سرمو پایین بگیرم وتمام لعن و نفرینهای مردم شهرم را به جان بخرم و بابت این نوشته خود در چهارراه مرکزی از تمامی مسولین و مردم معذرت خواهی کنم ، به خدامجموعه شهرداری تکاب نه تنها به تکاب خدمت نکرده بلکه دارند خیانت به این اب و خاک و دولت محترم می کنند , چون دید مردم رانسبت به دولت خدمت گذار که تمامی همتش را در جهت رفع چهره فقر و بدبختی از شهرها و روستاها صرف نموده، دارند عوض می کنند ؛

یک فرد آگاه

شهردار مقصر نیست فرهنگ شما این رو ایجاب میکند شما هنوز فرهنگ شهرنشینی را بلد نیستید آنوقت در مورد انتخابات اظهار نظر میکنید