فاجعه روستای سبیل و آزمون بزرگ قوه قضاییه

الهم عجل لولیک الفرج

تکاب آنلاین اخیراَ خبری را منتشر کرده است که خواندن آن دل هر انسانی را به درد و خونش را به جوش می آورد و او را از این که انسان است و اشرف مخلوقات آفریده شده است پشیمان می کند .انسانی که گاهی برای ارضاء امیال خود چنان درنده خو می شود که حیوانات از این که اشرف مخلوقات نشده اند خدا را شکر می کنند.

خبر این بود که در روستای سبیل از توابع تکاب چند نفر در اقدامی وحشیانه به یک زن حمله کرده و او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده ،سپس در کمال و قاحت فیلم این عمل شنیع خود را از طریق بلوتوث در سطح جامعه منتشر می کنند.

متاسفانه مدتی است شاهد باب شدن این قبیل اعمال وحشیانه از سوی عده ای اراذ ل در سطح جامعه هستیم .در حالی که سران محترم نیروی انتظامی اجرای طرح امنیت اجتماعی و اخلاقی را در بوق و کرنا کرده اند،این گونه افراد در کمال آرامش به نیت شوم خود نایل می شوند و با گرفتن فیلم و انتشار آن امنیت و قانون و احساسات مردم را به سخره می گیرند و دهن کجی می کنند.

هنوز احساسات جریحه دار شده و قلب به درد آمده مردم از حادثه وحشیانه خمینی شهر تسکین نیافته بود که فاجعه ای مشابه در روستاهای اطراف شهرستان کاشمر به وقوع پیوست وشوک دیگری به جامعه وارد شد وچند روزی از وعدهای سران محترم قوه قضاییه و پلیس مبنی بر مجازات عاملان  این فجایع نگذشته بود که این بار سانس دیگری از این نمایش شوم و حیوانی با عنوان فاجعه روستای سبیل تکاب به روی پرده رفت.

حادثه روستای سبیل علامت سوال بزرگی است در مقابل واژه امنیت در کشور وشهرستان تکاب و بلوتوث آن نیز علامت سوالی است در مقابل اخلاق و امنیت اخلاقی در جامعه ما،که این دو مقوله دستگاه قضایی ما را در آستانه هفته قوه قضاییه و پلیس ما را در

در حین اجرای طرح پر سر و صدای امنیت اجتماعی به چالش و آزمونی بزرگ در مقابل ملت طلبیده است و ملتی که احساسات خود را جریحه دار ، امنیت اجتماعی خود را خدشه دار و ناموس و آبروی خود را در خطر می بیند به چیزی جز اشد مجازات برای متجاوزین به نوامیس مردم در ملا عام که درس عبرتی برای دیگران باشد،قانع نخواهند شد.

امیدواریم که نهادهای مسئول هر چه سریعتر اقدام کرده و این لکه ننگ را با اجرای شجاعانه قانون از دامن جامعه بزدایند و امیدواریم که مردم فهیم تکاب به منظور پیشگیری از انتشار و رواج این قبیل اقدامات و کمک به حفظ آبروی مسلمانی که به هر طریق قربانی این حادثه شده است از بلوتوث فیلم مذکور توسط برخی افراد فرصت طلب جلو گیری به عمل آورند.

/ 6 نظر / 54 بازدید
یک شهروند

با سلام؛ آقای میرزایی شیرمرد در خصوص خبر منشره چند سوال دارم که اولاً پیش وجدان خود و سپس به بنده و بییندگان وبلاگ ارائه فرمائید: 1- اگر این اتفاق در روستای شما رخ میداد بازهم با این آب و تاب تعریف می کردید 2- من عمل وقیحانه این عده را تأیید نمی کنم بلکه به شدت مورد نکوهش قرار میدهم و باید به جزای عمل خویش برسند 3-به نظر من پخش این مطالب در اینترنت موجب گستاخی عده ای دیگر از اراذل می شود . آیا شما به این مطلب دقت کرده اید.

هادی

با سلام و خسته نباشید خدمت آقای میرزایی خواهشا در باره مشکلات کارگزاران آی سی تی روستای شهرستان تکاب که تعدادشان به 33 مرکز می رسد گزارشی تهیه کرده و به فرمانداری و استانداری انعکاس دهید. کارگزاران آی سی تی روستایی حدود 6 سال است که در سطح روستاها کارهای پست و پست بانک و مخابرات را به نحو احسن بدون بیمه و حقوق انجام می دهند فقط در قبال آن کارمزدی ژرداخت می شود که بیشترشان به 50 هزار تومان نمی رسد . و هم اکنون 4 دوره یارانه را پرداخت نمودیم ولی هیچ ریالی برای ما کارمزدی تعلق نگرفت وسایل مصرفی و خرابی سیستم همه و همه برعهده ما کارگزاران مظلوم می باشد خواهشا در این زمینه اطلاع رسانی کرده و یا از نزدیک به یکی از روستا ها رفته و شاهد مشکلات این عزیزان باشید . با تشکر

رضا

واقعا"این عمل اتفاق افتاده واگه افتاده دلیلش چی بوده

علی

آقای میرزایی چه خبر از تکاب خبرای جدید هم هست لطفا اطلاع رسانی کنید

علی

باسلام آقای میرزایی قتل اتفاق افتاده در تکاب . میشه جزئیات قتل رااطلاع رسانی کنی

دوست

والله ماکه ندیدیم مجازاتشون کنن.دارن راس راس برا خودشون میگردن.این چه قانونیه که داریم؟