شیوع فرهنگ بچاپ بچاپ تیشه به ریشه نظام می زند

مدتی ایست که اخبار مربوط به اختلاس 3 هزار میلیارد تومانی فضای جامعه را تحت تاثیر قرار داده است. علاوه بر رسانه ها که با آب و تاب مختص خودشان به انعکاس اخبار مربوط به آن می پردازند ،در میان مردم نیز بحث غالب در اجتماعات،مهمانی ها و کوچه بازار وغیره به این مسئله اختصاص دارد و هر کسی بسته به دانش و اطلاعات خود این مسئله را تحلیل کرده و نظر می دهد.

اما با توجه به تحلیل های ارئه شده در برخی رسانه ها به نظر می رسد این اختلاس بزرگ برای بسیاری از گروههای سیاسی و برخی سیاستمداران مملکت زیاد هم بد نشده است.

گروهها و افرادی که در آستانه انتخابات مجلس نهم حرفی برای گفتن و ایده ای برای ارائه نداشتند امروز با دستاویز قرار دادن این افتضاح بانکی و نظارتی سعی در مصادره آن به نفع خود و تخریب چهره رقبا علی الخصوص حامیان دولت دارند.همانگونه که هر کدام از قوای سه گانه بسیار کوشیدند تا افتخار کشف بزرگترین دزدی تاریخ کشور را به نام خود ثبت کنند.

به نظر می رسد در این آشفته بازار یکی از مهمترین بخش این مسئله که به آن پرداخته نشد تاثیر منفی این اتفاق بر روی روحیه مردم مخصوصا نسل جوان کشور بود.

کاری نداریم چه کسی خورد و چه کسی بردو چه کسی کشف کرد حرف ما این است که چرا ملتی که در طول سالهای پس از انقلاب ،در دفاع مقدس ،در تحریم ها،در مبارزه با استکبار،در هر طرحی که به نفع نظام بود به رهبر خود لبیک گفت و صادقانه پشتیبان نظام بود امروز باید شاهد رشد و توسعه فرهنگ بچاپ بچاپ باشد.

بیش از یک دهه است کشور اسیر دزد هایی است که هر یک به نحوی جیب این ملت را خالی کرده و هر از چند گاهی با بالا آمدن گندشان موجی از بی اعتمادی مردم به مسئولان ،مملکت را فرا می گیرد.

اختلاس کرباسچی،قضییه فرودگاه پیام کرج،رسوایی شهرام جزایری،مفاسد برخی آقازاده ها که حتی رییس جمهور هم از بردن نامشان واهمه داشت و اخیرا هم این اختلاس بزرگ همه باهم دست به دست هم داده موجب بد بینی مردم به مسئولان و از دست رفتن پایگاه مردمی نظام می شود.

این واقعیتی است که نباید به سادگی از کنار آن گذشت .امروز هرقدرهم برخی از آقایان بخواهند سر خود را در برف فرو کرده و یا در پشت یکسری شعارهای ارزشی مخفی شوند باز هم باید بپذیرند که صبر مردم حدی دارد .

امیدواریم دستگاههای نظارتی کشور با چشمانی بازتر به مسائل نگاه کرده تا دوباره شاهد این گونه دزدی ها از کیسه بیت المال نباشیم.  

/ 2 نظر / 5 بازدید
آموزش رایگان برنامه نویسی

سلام دوست گلم من نمیخوام مثل بقیه تبلیغ کنم ولی اگر دنبال آموزش،برنامه نویسی و نرم افزار های مختلف هستی من می تونم سایت سورس باران رو بهت معرفی کنم چون انواع آموزش های مختلف فارسی بصورت کتاب و همچنین تصویری وجود داره که از این آموزش ها می تونم آموزش فتوشاپ،برنامه نویسی و حتی ساختن قالب نام برد. و بخش های مختلفی که شامل سورس های برنامه نویسی، دانلود نرم افزارهای مهم و کاربردی و کمیاب نام برد با سورس باران برنامه نویسی را معنایی دوباره بخشیم. یا علی

خانی

بهروز خان فرهنگ بخور بخور را هم اضافه می گردی بد نبود[نیشخند]