تشویش اذهان عمومی !

آیا به مردم حق می دهید نسبت به مسئولان و حاکمان خویش نگاهی انتقادی داشته باشند ؟ و یا اساسا با طرح سئوال مخالفید ؟ . بدانیم و بدانید انتقاد و لو اینکه ناصواب و نادرست هم باشد ما و شما و مسئولان را بیدار می کند . چرا باید از هر موضوع کوچک و بزرگی برآشفته و نگران باشیم .

دادگاه و زندانی شدن جناب حامد عطایی (روزنامه نگار) چه سودی برای استان آذربایجان غربی داشت ؟ آیا غیر این بود یک فرزند خدوم و دلسوز این کشور چند روزی در حبس و حصر بود و البته برای عده ای که سرناسازگاری با انقلاب و ولایت و شهدا و امام (ره) و رهبری دارند خوراک تبلیغاتی شد و البته می شد با نگاه مهربانتر و رئوفتری بسیاری از مسائل را حل کرد بنده و شما و همه کسانی که سنگ ولایت را بر سینه میزنیم به کف مطالبات مقام معظم رهبری در مواجهه با انتقاد از خویش عمل کنیم .

جناب بیگی عزیز ! شکایت راه خوبی برای اقناع افکار عمومی در مواجهه با تشویش افکار عمومی نیست .

جناب بیگی عزیر ! میدانید مردم در دوره حاضر چرا به جنابعالی و آقای عیسی زاده رأی دادند ؟ مردم بخاطر اینکه بتوانند بگویند نماینده موظف به پاسخگویی به سئوالاتشان و فهم دردها و رنجهایشان است به شما رای دادند و گرنه از شما قدرتمند تر ! پول دار تر و خود رای تر هم وجود داشت ! پس به رأی مردم احترام بگذارید و رای و نظر مردم را محترم بشمارید .

همه ما مدیون امام (ره) ، شهدا و رهبری هستیم و برای صیانت از راه پرفروغ نظام برای دفاع از خویشتن خویش ، چهره نظام و انقلاب  را نزد عموم مردم مخدوش و مکدر نکنیم و تشویشی فراتر از تشویش کوچک و ناچیز انجام ندهیم .

امیدوارم که اصل خبر شکایت صحت نداشته باشد ولی اگر چنین موضوعی وجود دارد با شجاعت از مردم عذرخواهی کنید و بساط این پرونده را در دفاع از حق مردم و نظام جمع کنید و بدانید نوشته های یک نویسنده اگر هم حق با او باشد ذهن چند شهروند علیه شمارا مشوش کرد اما چه گویم که شکایت شما بر دایره این تشویش بس گران افزوده است .

زمانه پندی آزادوار داد مرا     ---     زمانه را چو نکو بنگری همه پند است

به روز نیک کسان گفت تا که غم نخوری  ---  بسا کسا که به روز تو آرزومند است

زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه  ---   کرا زبان نه به بند است پای دربند است

/ 3 نظر / 10 بازدید
امیر .......

با سلام خدمت شما وبلاگ نویس محترم انصافا وبلاگ زیبایی دارین.این رو جدی میگم... امیدوارم موفق باشین. تا یادم نرفته اینم بگم که شما با ثبت نام و گذاشتن آدرس وبلاگ و سپس تگ مخصوص از این سایت در وبلاگتون میتونید به کسب درآمد اسان بپردازید. توضیحات بیشتر در : http://billgates.persianblog.ir/post/38 http://popcash.net/home/18674 با تشکر

uباران

عجب بهروز خان اگه لطف کنی یه چند سطر از بیوگرافی شیوخی واسمون بنویس واز دلایل رد صلاحیتش هم بنویس واگر هم خواستی من دارم واست بنویسم شما کجا و بیگی کجا به خدا دو تاتونم جیره خوار فلانی هستید

مجید

سلام سایت آبشار قیترجه با تصاویر جدید آپ شد . منتظرم