جوابیه مطلب(تخت سلیمان را قربانی نکنید)

2-      بنده به عنوان سردبیر سابق تخت سلیمان کاملا قبول دارم که تخت سلیمان قربانی شد!( قربانی هدف یک شخص برای آینده!)  در آینده در مورد این موضوع در صورت لزوم افشاگری خواهم نمود!

3-      اینکه نشریه تخت سلیمان در دوران مدیریتم ضعیف بود و یا به عملکرد ادارات پرداخته بود درست! ولی انتشار همزمان دو نشریه نوپا قطعا دارای معایبی بزرگی هم خواهد بود. بزرگترین مشکل من این بود که فرصتی به من داده نشد که نشریه را تقویت نمایم. ولی هر چه بود متاسفانه نشریه ضعیف تر شد در زمان بنده تخت سلیمان مطالب استان آذربایجان غربی را تحت پوشش قرار می داد ولی بعد از من نشریه بیشتر متعلق به روابط عمومی دانشگاه ازاد اسلامی زنجان شد! حالا باید پرسیده چه ارتباطی بین نشریه تخت سلیمان و دانشگاه ازاد اسلامی زنجان بود!؟چرا زنجان! مگر غیر از این است که گستره توزیع تخت سلیمان استان آذربایجان غربی بود!؟

4-      بنده در دوران سردبیری خود در تخت سلیمان طی فراخوانهای متعدد از همشهریان عزیز تکابی و هم استانیها خواسته بودم در این نشریه با ما همکاری کنند متاسفانه کمتر کسی در این خصوص جواب همکاری می داد.شخص آقای شعاعی هم در زمینه روزنامه نگاری نه تجربه ای داشت و نه تخصصی! بعد از شانزده شماره یک سرمقاله از وی دیده نمی شود! تمامی مسئولیتهای نشریه بر عهده بنده بود و به تنهای باید تخت سلیمان را آماده چاپ و انتشار می کردم!

5-      اینکه اولین شماره نشریه تخت سلیمان به عملکرد ادارات تبدیل شد درست است ولی شمارهای بعدی تخت سلیمان اینگونه نبود و مطالب مختلفی در آن منتشر شد که گویا آقای بهروز میرزایی اطلاعی از آن شماره ها ندارند. هشت شماره نشریه تخت سلیمان تماما توسط بنده منتشر شد که اولین شماره در قالب 8 صفحه و بقیه 4 صفحه بصورت رنگی با تیراژ بالا که اتفاقا مورد استقبال هم قرار گرفت.

6-      در رابطه با عملکرد نشریاتی همچون کوشا و بشارت نو در شهرستان تکاب به به سرپرستی بنده که در شهر تکاب منتشر می شد و ظاهرا مورد انتقاد غیر مستقیم آقای میرزایی قرار گرفته باید این سوال را از ایشان پرسید که آیای فضای حاکم بر شهر تکاب تا چه اندازه آماده پذیرش نقد بود. پرونده آقای امیر خالق نژاد گویای حقایق زیادی است. حال این وضعیت برای کسی که کمترساکن تکاب است و نگران مسائل قومی و مذهبی و انواع برچسب های نارواست چگونه باید باشد. مگر غیر از این بود که کوشا در تعدادی از شبنامه ها مورد حمله قرار گرفت!

7-      بیشترین تلاش بنده معطوف به این شده بود در شهری حساس از نظر مطوعاتی فرهنگ سازی شود و بتواند همه سلایق و عموم شهروندان را بدون توجه به مسائل قومی و مذهبی دعوت به همکاری نماید و خوشبختانه در این راه موفقیت هم حاصل شد.

8-      در پایان امیدوارم تخت سلیمان به عنوان نخستین و تنها نشریه شهرستان تکاب بتواند مجددا به مسیر درست خود هدایت شود. و از کسانی که این نشریه را قربانی اهداف شخصی خود می کنند می خواهم دست از طمع ورزی از این نشریه بردارند و اهداف خود را از راههای دیگر طی کنند و از آقای شعاعی هم می خواهم به تعهدات خود پایبند باشد و اجازه ندهد این نشریه مورد سو استفاده قرار گیرد

/ 0 نظر / 6 بازدید