عیسی زاده:شدیداً به این رفتارها اعتراض داریم

این رفتارها هرگز تایید نخواهد شد و مسئولینی که در این زمینه وظیفه ای دارند تذکر دهند و حتی اگر لازم است اقدام به ممنوع التصویر کردن این اشخاص نمایند.

مهدی عیسی زاده  در گفت و گوی اختصاصی با “خانه خشتی”، در واکنش به رفتار هنجارشکنانه از سوی خانم بازیگر در جشنواره کن، اظهار داشت: در مملکت اسلامی که ماحصل خون شهدای بسیاری از سال ۴۱ تا به امروزاست رعایت قوانین و حدودهای شرعی در تمام دوران لازمه ی حیات آن است.

وی با تاکید بر نظارت بیشتر از سوی مسئولین فرهنگی خاطر نشان کرد: در این زمینه وظیفه ی مسئولین و دست اندر کاران امورهنری در کشور که همگان از آنها پند می گیرند بیشتر خواهد بود.

عیسی زاده از متولیان فرهنگ در کشور خواست تا دقت نظر بیشتری داشته باشند و تصریح کرد: آسیب های فرهنگی همچون سدی است که آرام آرام آب از آن نشت می کند و از قطره های کوچک آب شروع می شود و به تخریب سد می انجامد.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس گفت: مسئولان نبایند آگاهانه و یا نا اگاهانه اجازه ی چنین رفتارهایی را بدهند.

وی با اعلام اعتراض خود از این رفتارهای هنجارشکنانه بیان داشت: با این رفتار در آن دنیا در محضر شهدا شرمنده خواهیم بود و هیچ کس جوابگو نخواهد بود.

وی افزود: این رفتارها هرگز تایید نخواهد شد و مسئولینی که در این زمینه وظیفه ای دارند تذکر دهند و حتی اگر لازم است اقدام به ممنوع التصویر کردن این اشخاص نمایند.

/ 3 نظر / 21 بازدید
یک مرد

1 بنا به قانون سنتی همین حضرات هر استفاده جنسی کم یا زیاد از زن در اختیار شوهرش است و او می‌تواند نسبت به این نوع استفاده ادعا کند. 2 این بازیگر در عقد مردی به نام علی مصفا است. این مرد تا به حال ادعای خاصی در قبال روبوسی رسمی زنش با پیرمردی که عرف عادی یک جشنواره خارجی است نکرده یا حداقل علنی و رسمی مطرح نکرده. 3 صد نفر تا به حال علیه این کار خانم بازیگر ادعاهای مختلف اخلاقی، ملی، خانوادگی، سیاسی، انقلابی، استکبار ستیزیانه و ... کرده اند. 4 ناموس آدم اینجا چقدر امنیت دارد؟

وب گرد

آقای نماینده بهتر نیست به جای این سفارشات و خریدن کمی وجهه برای خودتون به فکر حل معضلات غامض حوزه های انتخابیه باشید...؟ شمایی که به دروغ به خبرنگاران می گویید جلسه دارم بهتره کشکتونو بسابید و این ..........که کاسه داغ تر از آش باشید این خانم بازیگر صد شرف دارد بس نیست یک رنگه . . .

همشهری

خون شهدا عزیز است حیف بدان خونها ،ولی این نماینده حق دارد پشت اون خونها سنگر بگیرد زیرا تمام وجه وهستی وموقعیت خود را از این نوع ادبیات گرفته است .............................. .(واگر این کامنت نزاری هیچ حرف وگفتارت اعتبار ندارد.)