استخراج طلا باعث افزایش معلولیت در تکاب شده است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با انتقاد از استخراج طلا از معدن طلای شهرستان تکاب تأکید کرد: متأسفانه این معدن برای مردم این منطقه جز ضرر و زیان چیز دیگری نداشته است چرا که باعث افزایش معلولیت در این بخش شده است.

به گزارش فاش آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور همایون هاشمی در حاشیه برگزاری طرح آفتاب در شهرستان تکاب اظهار داشت: بزودی مجتمع توانبخشی و توانمند‌سازی شهرستان تکاب ویژه سالمندان و معلولان راه‌اندازی می‌شود.

و با اشاره به برگزاری منظم طرح آفتاب در استان‌های مختلف کشور گفت: در این طرح بنا داریم مشکلات و موانع مددجویان را در بهترین زمان ممکن برطرف و آنها را به استقلال و خودکفایی برسانیم.

هاشمی در ادامه با انتقاد از استخراج طلا از معدن طلای شهرستان تکاب تأکید کرد: متأسفانه این معدن برای مردم این منطقه جز ضرر و زیان چیز دیگری نداشته است چرا که باعث افزایش معلولیت در این بخش شده است.

وی اظهار امیدواری کرد: با تعطیلی این معدن راهکارهای لازم برای استخراج مجدد این معدن صورت گیرد تا عوارضی برای مردم، کودکان و زنان در منطقه شهرستان تکاب نداشته باشیم.

/ 2 نظر / 7 بازدید
عزیز ساربانی

اخه بزرگوار فکرشو کردی اگه همین کارخانه نبود خیلی ها معلول میشدند. بابا جان ما که مثل شما پارتی نداریم کارمون جور باشه. دیگه خواهشا از این نظر ها نده

ان تنصر

این معاون اقای احمدی نزاد دربهزیستی بیادبه تکاب ازحیث دیگه تکانی بده همین مدیران به فرماندهی مش ماحموددولتی ازاسلاف واخلاف داش کریم هاشمی است[لبخند]