اثر گرافیست تکابی در دو سالانه پوستر بولیوی پذیرفته شد

آینانیوز:اثر هادی ارجمندی از هنرمندان گرافیک شهرستان ارومیه به همراه آثاری از 10 هنرمند ایرانی در دو سالانه پوستر بولیوی پذیرفته شد.
به گزارش آینانیوز به نقل از روابط عمومی حوزه هنری آذربایجان غربی، دو سالانه پوستر بولیوی طی سال 2013 میلادی در چهار موضوع فرهنگی، سیاسی و اجتماعی، تجاری و تبلیغاتی و همچنین بحران اقتصاد جهانی در شهر لاپاز بولیوی برگزار می گردد که هادی ارجمند ی از ارومیه با ارائه پوستر خود با موضوع بحران اقتصاد جهانی توانسته است به جمع برترینهای دنیا در این دو سالانه راه پیدا کند.
مهدی وفایی راد، پویا حبیب زاده، پریسا تشکری، امیرحسین قوچی بیگی، مجید کاشانی، مهدی سعیدی، مهدی فاتحی، سید مهدی موسوی و آرمان زرگام اسامی هنرمندانی هستند که از ایران در این رویداد هنری شرکت کرده اند.
نمایشگاه آثار برتر دوسالانه نقاشی بولیوی در 30 نوامبر 2013 میلادی برابر با 30 آبان 1392 همزمان در کشورهای بولیوی و لهستان برگزار می گردد.
هادی ارجمند ی متولد سال 1358 و دارای تحصیلات لیسانس در رشته گرافیک از دانشگاه مشهد است که بیش از این نیز آثار این هنرمند در نمایشگاه خلاقیتهای آموزشی ترکیه برای عموم عرضه شده بود.
هادی اصالتا اهل شهرستان تکاب در جنوب آذربایجان غربی است.

دو سالانه پوستر بولیوی در چهار موضوع فرهنگی، سیاسی و اجتماعی، تجاری و تبلیغاتی و همچنین بحران اقتصاد جهانی در شهر لاپاز بولیوی برگزار می گردد

/ 0 نظر / 6 بازدید