آقای فرماندار از لطف شما سپاسگزارم اما.......!!

به تاریخ 7|3|90 در سایت آینا نیوز خبری منتشر شد مبنی بر این که آقای داعی فرماندار محترم شهرستان تکاب در جواب به مقاله ای که از طرف اینجانب درسایت مذکورو همچنین وبلاگ شخصی ام منتشر شده بود ,از بنده جهت ملاقات حضوری و مذاکره در زمینه مشکلات اشتغال جوانان دعوت به عمل آورده واعلام کرده بودند که به سوالات طرح شده در مقاله مذکور ,جوابیه ای در سایت فرمانداری منتشر شده است که البته ما گشتیم اما جوابی در آن سایت پیدا نکردیم.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای داعی فرماندار دلسوز شهرستان تکاب ضمن عرض سلام و ادب خدمت جنابعالی و سپاس فراوان از لطفی که نسبت به اصحاب رسانه و اینجانب داشته اید لازم دیدم مطالبی را خدمت شما عرض کنم.

آقای فرماندار حافظه تاریخی مردم تکاب کمتر به یاد دارد که مسئولان این  شهردر ادوار گذشته این چنین به خواست مردم احترام گذاشته و پاسخگوی آنها باشند بنا براین این قبیل از اقدامات شما را به فال نیک گرفته و امیدوارم سایر مسئولان و متصدیان امور در نه تنها در تکاب بلکه در سطحی کلان با الگوبرداری از شما جوابگوی عملکرد خود و همچنین سوالاتی باشند که اذهان مردم را مشغول می کند هر چند که نتوانند کاری برای آنها انجام دهند ,وبا تعامل با منتقدین و رسانه ها در پیشبرد امور از همه پتانسیل ها استفاده کنند و معتقدم احترام به خواست و نظر مردم وارائه پاسخی هر چند ناقص و محترمانه نه تنها موجب دلگرمی و ایجاد روحیه همکاری متقابل بین مردم ومسئولان می شود بلکه موجب ماندگاری و محبوبیت آنها در میان احاد ملت خواهد شد.

جناب آقای داعی در پاسخ به دعوت جنابعالی برای ملاقات حضوری ,اینجانب ضمن تشکر و سپاس از لطفی که نسبت به بنده داشته اید باید عرض کنم که خوشبختانه  در شهرستان تکاب افراد صاحب نظر و نخبه و تحصیل کرده که هم درک بالایی از مشکلات مردم دارند وهم ایده های حساب شده برای برون رفت از این مشکلات بسیارند و این جانب ضمن تشکر مجدد از لطف شما ,خود را کوچکتر از آن میبینم که با وجود نخبه گان و بزرگان جسارت به خرج داده و با شما مذاکره نمایم.لذا از شما خواهشمندم با یک فراخوان کلی از همه این عزیزان دعوت کرده و با تشکیل جلساتی با بررسی همه جانبه مشکلات تکاب و توسل به خرد جمعی باری از دوش مردم برداشته شود که  در این صورت بنده هم به عنوان عضوی کوچک از جامعه محرومیت کشیده تکاب به عنوان مستمع و با رخصت از بزرگان حضور پیدا خواهم کرد.

در پایان از خدمات بی شائبه شما به عنوان فردی دلسوز زحمت کش تشکر کرده بریتان آرزوی توفیق دارم .

بهروز میرزایی شیرمرد12|3|90

 

/ 8 نظر / 16 بازدید
جمالی_نقده

آقا تو سایت فرمانداری چیزی نزده انگار سر کاری بود لطفا پیگیری کنید.

منصور

سلام می خواستم به خاطر این که مشکلات جوانان تکاب را به گوش مسئولین می رسانید از شما تشکر کنم امید وارم جناب مهندس داعی با یاری شما جوانان فهیم فکری به حال این مشکلات بکنند.

دلت خوشه بابا شما گفتی اونام جلسه گذاشتند به همین خیال باش.

دارا

برو بابا دلت خوشه یکی آدم حسابت کرده و سرکارت گذاشته داری از خوشی دق میکنی . یه بار جواب سلامتو داده اند داری براشون میمیری وای به حال این روزی که بری قسمت خدمات فرمانداری ، لابد ...

بسیجی

جمع کن بساطتو حالمونو بهم زدی برو دنبال زندگیت و کاسه داغتر از آش نشو به حق که راست میگفتن در تکاب آنلاین که تو مثل آفتاب پرست هستی به حق که مسئله تو مسئله تیمی شده که مربی داد می زده بابا مهاجم اونا را ول کنید مدافع خودمونو بچسبید به درد و بد بختی خودت بچسب

علي اكبرشيوخي

جناب ميرزايي باسلام پاسخ مسئولانه تان به فرمانداررامطالعه كردم .خوشحال شدم به جهت اينكه جواني دربرابرمشكلات شهروديارش نمي تواندخاموش بنشيند والبته مضطرب شدم ازاينكه جناب فرماندارميخواهندباشماوياغيرشمامشكلات شهرراشناسايي ومرتفع نمايند.البته پاسخگويي جناب داعي درشرايط حاضركشورجاي تشكردارد.

حسین احسانی

دوست بزرگوار سلام بسیار جای خرسندی دارد که جوان تکابی در عقاید وراهبرد مدیریتی مسولان شهر تاثیر شگرفی رادارد . واما جای بسی تاسف دارد که هنوز فرهنگ نظر دهی در این جریان جای خود را پیدا نکرده است البته باید در جواب این بیفکران ساکت بود چرا که جواب .............. خاموشیست . امید که روزی به شهرمان با دیده عشق یاری کنیم .

ساعد

آقا گل به خودي نزن ديگه ،اين آقاياني كه از اين اصطلاح بيشتر استفاده مي كنند بر اين باورند كه هميشه بايد حرف آن ها را حجت بدانيم چون عقل كل هستند وگرنه گل به خودي ميشه ،چون ما هنوز ياد نگرفتيم به نظر ديگران احترام بگذاريم،چون هدفي مه داريم مهمه و همه بايد قرباني اهداف ما بشوند وگرنه گل به خودي ميشه!!!!!!