شهردار جدید تکاب انتخاب شد

آوای تکاب:یک عضو شورای شهر تکاب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا روز پنجشنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: محمد میکاییلی با کسب هفت رای موافق و بدون رای مخالف از سوی شورای اسلامی شهر به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب شد.


مهدی انصاری با بیان اینکه وی پیش از این به مدت ۱۴ سال شهردار شاهیندژ بوده است افزود: انتخاب شهردار جدید تکاب تنها چند ساعت پس از آغاز به کار شورای شهر جدید تکاب و انتخاب رئیس و اعضای هیئت رئیسه شورا اتفاق افتاد که نشانگر سطح تعامل بالا بین اعضای شورای شهر است.
وی افزود: روند انتخاب شهردار جدید تکاب پس از انتخابات خردادماه گذشته آغاز شد و کاندیداهای تصدی مدیریت شهرداری تکاب برنامه های خود را به این شورا اعلام کردند و اعضای شورای شهر با رایزنی و مشورت به گزینه مطلوب دست یافتند.
انصاری اضافه کرد: نتایج بررسی های جامع اعضای شورای شهر تکاب منجر به انتخاب سریع شهردار جدید این شهر شد.
وی گفت: شهردار جدید تکاب پس انتخاب جهت طی مراحل قانونی و اداری به فرمانداری تکاب و استانداری آذربایجان غربی معرفی شد.
انصاری یادآور شد: تا زمان تایید و صدور حکم شهردار جدید تکاب از سوی نهادهای مربوطه و آغاز به کار رسمی وی، هادی عباسیان شهردار سابق تکاب به طور موقت سرپرست شهرداری این شهر خواهد بود.
وی اظهار امیدواری کرد با همکاری گسترده شورای شهر و شهردار جدید، موانع متعدد فراروی عمران و آبادانی شهر تکاب برداشته شود.
به گفته انصاری شهردار جدید تکاب با ۱۴ سال سابقه فعالیت مستمر در عرصه مدیریت شهری با سابقه ترین شهردار کشور محسوب شده و در دوران تصدی وی در سمت شهرداری شاهین دژ، این شهر در دو دوره به عنوان شهر تمیز انتخاب و وی نیز هشت بار به عنوان شهردار نمونه انتخاب شده است.
شهرستان تکاب با ۸۰ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است.

/ 6 نظر / 19 بازدید
گلزاری

حلال کنید خدا نگهدار به امید دیدار درتهران فرودگاه حضرت امام خمینی(ره ) .

ختم گروهی قرآن تنها با خواندن یک برگ!!!

پيامبر(ص) مي فرمايند: «هر كس قرآن بخواند، گويى به مرتبه پيامبرى رسيده است، جز آن كه بر او وحى نمى‌شود!» برنامه ي ختم گروهي قرآن با خواندن تنها يک برگ از مصحف شريف دوست داشتيد در اين برنامه ي نوراني شرکت کنيد تشريف بياريد منتظر حضورتون هستيم[گل] ‌ ‌‌

Mohammad Ramezani Pour

با سلام به سایت ما نیز سری بزنید شاید مطالبی که میخواهید بدست آورید. جهت آمار بازدید و کسب رتبه با سایت پاتوق شهر تبادل لینک کنید.(وقت چندانی نمی گیرد.) راستی انجمن هم افتتاح شد که شما دوستان عزیز میتوانید مشکلات و سوالات خود را مطرح نمایید.(مخصوصا در زمینه ی وبلاگ و کد نویسی) آدرس سایت = http://www.patoghshahr.ir آدرس تبادل لینک = http://www.link2.patoghshahr.ir آدرس انجمن سایت =http://www.patoghshahr.ir/Forum موفق باشید!

سلام

اتفاقا این شهردار بیش از دومیلیار اختلاص در این مدت داشته و همیشه هزینه ستاد محبی نیا را در شاهین دژ می داد از نوچه های او بود و شاهین دژ را به لجن کشید بود . چرا نمونه می شد چون محبی نیا سفارش می کرد که چون شاکی زیاد داشت از این طریق تبرئه بشه البته مردم تکاب قبول کردند خدا کند که موفق باشد انشالله و ستاد محبی نیا در تکاب غعال شود

روزا

باتشکر بسیار عالی بود.