از سخنان فرماندار تکاب اشتباه برداشت شده است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی گفت: با توجه به سابقه فرماندار شهرستان تکاب به نظر می رسد از سخنان وی برداشت غلط شده است.

علیرضا رادفر" امروز چهارشنبه (15بهمن ماه) در گفت وگو با خبرنگار کردپرس در خصوص حاشیه های سخنان فرماندار تکاب اظهار داشت: آنچه که در فضای مجازی به نقل از وی منتشر شده است با صدور یک اطلاعیه توسط وی تکذیب شده و در این اطلاعیه فرماندار شهرستان تکاب احترام و تکریم خود را نسبت به شهدا و خانواده آنها مجددا اعلام کردند.

وی در ادامه افزود: فرماندار شهرستان تکاب معتقد است که سخنان وی را تحریف کرده اند و ما داریم بررسی می کنیم و باتوجه به صبغه فرماندار تکاب بعید به نظرمی رسد آنچه را به نقل از وی در فضای مجاز منتشر شده است گفته باشد.
رادفر تاکید کرد: فرماندار تکاب برادر شهید و رزمنده است و با توجه به این سابقه وی، به نظر می رسد از سخنان وی برداشتهای غلطی شده است.
 رادفر در جواب این سئوال که آیا فایل صوتی یا تصویری سخنان مورد بحث را بررسی کرده اند، اظهار داشت: تا به امروز هیچ فایل صوتی یا تصویر در خصوص این جلسه به دست ما نرسیده است و دوستانی که مدعی  هستند خدمتشون عرض کردیم که اگر فایل صوتی  و یا تصویر دارند بفرستند مطمئنا بررسی می کنیم چرا که همه ما مدیون خانواده شهدا هستیم و به هچی کس اجازه  توهین به این خانواده ها را نمی دهیم ولی بررسی نیاز اولیه هر کاری است.

/ 1 نظر / 12 بازدید
صادق هدايت

آقایان فرصت طلب دلسوز نما، تکاب تگزاس نیست نوشته شده در تاريخ پنجشنبه شانزدهم بهمن 1393 توسط سنبله برنجی | نظر بدهید بهمن ۱۶, ۱۳۹۳صبح امیداستان ها۰ سنبله برنجی شاهین دژ / صبح امید / تکاب بر اساس خبرهای منتشر شده از سوی برخی سایت های منطقه ای آذربایجان غربی و به خصوص جنوب استان، فرماندار محترم تکاب در نشستی که به مناسبت دهه فجر برگزار شده بود سخنانی ایراد کرده اند که از آنها سو برداشت شده و به صورتی حرفه ای و برنامه ریزی شده به صورت وارونه بیان گشته اند تا بهانه به دست مغرضانی داده شود که مدتهای مدید در انتظار بودند تا دستاویزی بیابند و از آن به عنوان پتک اعمال زور و فشار و سهم خواهی علیه فرماندار، استاندار و یا حتی دولت تدبیر و امید استفاده نمایند. مغرضان و بدعت گذاران که لباس دلسوزان را در بر نموده اند، سخنان قهرمانی را تا توانسته اند معکوس جلوه داده اند و منویات خویش را در غالب افکار مهندسی شده از سوی مشتی هوچی گر، به خورد مردم بدهند و در نهایت از آب گل آلود اختاپوس های موقعیت تحصیل نموده و گزینه های مشخص شده از بالادستی های حکایت شده را که از ماه ها پیش با لابی گری های بی پایان مترصد انتصاب آنها بوده