قصد ندارم وارد سیاست شوم

رئیس جمهور سابق ایران با اشاره به اینکه سکوت فعلیم را نخواهم شکست، گفت: البته این سکوت به معنای انفعال نیست و قصد ندارم وارد سیاست شوم. 

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، محمود احمدی‌نژاد ظهر امروز در جلسه حامیان گفتمان سوم تیر در مشهد حضور یافت.

وی پیش از این در جمع برخی جوانان مشهدی با اشاره به اینکه نظام و انقلاب اسلامی، مقدمه‌ای برای انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) است، اظهار داشت: انقلاب اسلامی پس از پیروزی در ایران به پایگاهی قدرتمند برای مظلومان و مستضعفان تبدیل شده است.
 
به گفته احمدی‌نژاد، کار برای خداست که می‌ماند و تمام مشکلات دنیا به خاطر این است که کارها برای خدا انجام نمی‌شود و همین امر باعث بسیاری از مفاسد و مشکلات شده و می‌شود.
 
رئیس جمهور سابق کشورمان در ادامه با اشاره به اینکه سکوت فعلیم را نخواهم شکست، افزود: البته این سکوت به معنای انفعال نیست و قصد ندارم وارد سیاست شوم.

/ 4 نظر / 6 بازدید
تکابی

مردی که دوست میدارمش

رشیدی

بهترین رئیس جمهور تاریخ ایران بود که شجاعانه از تمام ظرفیت های تعریف شده در قانون اساسی برای رئیس جمهور را استفاده کرد و مقابل همه ایستاد

محمود ورژن 96

منتظر بازگشت محمود ورژن 96 خواهیم بود بهار می آید زنده باد بهار[گل]

محمدی

احمدی نژاد باید محاکمه شود... او را محاکمه کنید... محکوم کنید... زندانیش کنید... اعدامش کنید... قطعه قطعه اش کنید... بسوزانیدش... خاکسترش را هم به باد دهید... باور کنید جرمی از جرم او سنگین تر نیست... او به رعیت ها کرامت انسانیشان را یادآوری کرد... او باعث شد تا کابوس خمینی بت شکن بار دیگر خواب طاغوت ها را برآشوبد... او هیمنه و ابهت بت اشرافیت را در هم شکست... او یاد انقلاب خمینی کبیر را خودسرانه در اذهان احیا کرد... او خاکریز تنهاترین سردار بود در نبرد نهایی با اسلام آمریکایی... او فرزند انقلاب بود و از جنس مردم پابرهنه و چه جرمی بزرگتر از پابرهنه بودن یک سردار! چه جرمی بزرگتر از این که پابرهنه بیایی و پابرهنه بروی تا از جنس مردم باشی... احمدی نژاد را محاکمه کنید... به او رحم نکنید