بنویسید: «پاسخگو»، بخوانید: «محمدعلی داعی»، فرماندار تکاب

 

 

فرماندار تکاب در اقدامی نادر و غیرمنتظره با احترام به جایگاه رسانه ها از یک نویسنده درخواست کرد تا در جلسه ای حضوری نسبت به بررسی مشکلات شهر و یافتن راهکارهای آن چاره اندیشی شود

 

اندکند ولی گوهرند. مدیران محدود و معدود اجرایی دستگاههای دولتی را می گوییم که به رسانه ها نگاه می کنند، مطالب شان را می خوانند، نقدهای سازنده شان را توجه دارند و پاسخ مطالبی را که به نظرشان دلسوزانه و منطقی و راهگشاست می دهند، ولو شده با یک جلسه فرمالیته،یک سخنرانی، نگارش یک نامه یا یک پیام محبت آمیز.

مهندس محمدعلی داعی فرماندار شهرستان تکاب یک نمونه از این معدود افراد است.

پیام محبت آمیز این فرماندار دولت دهم را که در پاسخ به مقاله یک نویسنده اهل تکاب در سایت آینانیوز قرار داده خودتان ببینید:

«سلام جناب آقای بهروز میرزایی شیرمرد
نامه خوبتان را خواندم .
جانا سخن از زبان ما میگویی .
جواب نامه را در سایت فرمانداری تکاب http://tekab-ag.ir/ رویت فرمایید .
از جنابعالی دعوت میکنم در یک جلسه حضوری مذاکره داشته باشیم .
از صاحبان نظرات ارائه شده سپاسگزارم .
از مدیران محترم سایت اینانیوز که واسطه این ارتباط هستند قدردانی میکنم .
با تشکر داعی 7/3/90»

ما که شگفت زده شدیم و قلبا آرزو کردیم تااین حرکت شایسته جناب داعی مورد توجه استاندار محترم نیز واقع شود. هرچند این  آب در سندان کوبیدن است اما کاش این فرماندار به سبب این برخورد و رفتار شایسته مورد تقدیر هم مدیران بالاتر و هم اصحاب رسانه و تشکلهای مطبوعاتی واقع شود.

آینانیوز ضمن تشکر از فرماندار محترم تکاب آرزومند است مردم و مسئولین این شهرستان محروم، دست دردست یکدیگر با درک واقعیتها و احترام به جایگاه یکدیگر، گام های توسعه را دوشادوش هم بردارند.

این مطلب را هم که بعد عملی پاسخگویی آقای داعی است بخوانید:

مشکل بیکاری کارگران کارخانه طلای 'آق دره' تکاب به زودی حل می شود

کد خبر:  370177
فرستنده: ainanews Admin
گروه: سیاسی, اخبار مهم تاریخ انتشار : 8 /3 /1390 ساعت 12:06 ق.ظ

/ 1 نظر / 5 بازدید
نیشتمان

سلام خسته نباشید ببخشید من اسامی و جمعیت روستاهای شهرستان تکاب رو می خواستم خصوصا منطقه شرق و جنوب شرق تکاب ممنون می شم اگه هر چه زودتر کمکم کنید برای کار پایان نامه می خوام