اندرحکایت هیا‌‌‌‌‌هوی زود‌‌هنگام کاندیداهای خودخوانده فرمانداری

به این برادران باید متذکرشد‌‌که: عزیزان، مگر پست و مقام چقدر ارزش دارد که اینگونه تشنه آن هستید. قدر و منزلت خویش را پاس داشته و بدان ارج نهید. شهید مظلوم دکتر بهشتی می‌فرمایند: «ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.» حال با تأسی از ایشان اگر واقعا شیفته خدمتید و خود را لایق می‌دانید بمانید و دم را غنیمت شمرده و از‌‌ همان جایگاه، خدمتگزار ملک و ملت باشید. اینهمه هیاهوی تبلیغات محلی برای چیست؟ چرا با اینگونه حرکات خود را ارزان می‌فروشید و شخصیتتان را با دست خویش به تاراج می‌دهید؟
گوهر خود را مزن بر سنگ هر ناقابلی
صبر کن پیدا شود گوهر‌شناس قابلی
دولت تدبیر و امید، همانطور که وعده داده بود از نیروهای توانمند و کارآمد استفاده کند، تاکنون ثابت کرده که به وعده خویش وفادار بوده و افراد انتخاب شده نشان می‌دهد که رئیس جمهور محترم واقع گوهر‌شناسی قابلی است.
جان مطلب آن است افرادی که خود را مطرح می‌نمایند و یا از کانالهای دیگری برای تصدی پستهای فرمانداری و بخشداری و... مطرح می‌شوند به جرأت می‌توان گفت شاید حتی توانایی مدیریت یک اداره کوچک را نیز نداشته باشند. و از طرفی در انتخابات ۲۴ خرداد ۹۲ به نامزد دیگری غیر از دکتر روحانی تبلیغ نموده و رأی داده‌اند و همسو با دولت تدبیر و امید نیستند حال چگونه به خود اجازه می‌دهند که در این دولت خواستار تصدی عالیترین پست اجرایی شهرستان باشند؟ که جای بسی شگفتنی دارد!
و اما سخنی با نمایندگان محترم مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی:
نمایندگان محترم امیدوارم پیام ملت در ۲۴ خرداد ۹۲ را شنیده و احساس نموده‌اید که معنی و مفهوم ۱۹ میلیون رأی به آقای دکتر روحانی چیست؟ به سوگندی که یاد کرده‌اید حافظ منافع ملت باشید پایبند بوده و فریاد رسای مردم محروم منطقه در پارلمان باشید و از پرداختن به مسائل حاشیه‌ای پرهیز نمائید مبادا حاشیه بر متن غلبه نماید. چرا که اخیرا برخی افراد با منتسب نمودن خود به شما حضرات در جامعه، خود را از جانب شما به عنوان فرماندار آینده تکاب مطرح می‌سازند.

به نظر نگارنده سطور، مطرح نمودن اینگونه موارد صرف نظر از صحت و سقم آن در حالیکه هنوز استاندار مشخص نشده موجب ایجاد شائبه‌هایی در ذهن شهروندان می‌گردد وبه جایگاه والای شما بزرگان خدشه وارد می‌سازد. امید می‌رود اولا در این خصوص شفاف سازی فرمائید و ثانیا اگر فردی را مطرح می‌فرمائید و یا مدنظر دارید سعیتان بر این باشد که فردی کارآزموده و آزمون پس داده باشند. ذکر این مطلب از جانب بنیان گذار کبیر جمهوری اسلامی خالی از لطف نیست که در دولت آقای مهندس موسوی، هنگامی که بعضی افراد با ایشان مخالفت می‌نمودند امام بزرگوارمان خطاب به این اشخاص فرمودند: «بعضی از شما‌ها حتی توانایی اداره یک نانوایی را ندارید.»
 به نظر می‌رسد شاید درمورد برخی افرادی که خود را مطرح می‌نمایند و یا افرادی که با انتساب به شما مطرح شده‌اند مصداق پیدا کند. نمایندگان بزرگوار بهتر آن است که عملکرد فعلی این افراد را قبل از هر اقدامی محک فرموده آنگاه به معرفیشان به هر پست اجرایی اقدام فرمایید.
 در خاتمه از این نکته نباید غافل شد که با آزمون و خطا کار مردم پیش نمی‌رود و دولت نیز کارگاه آموزشی نیست بلکه دولت تدبیر و امید جهت تحقق وعده‌های داده شده به مردم، مرد عمل لازم دارد که ضمن داشتن توانائیهای بالقوه مدیریتی با ملت و برنامه‌های دولت اعتدال جناب آقای دکتر روحانی همسو باشند.

منبع:آوای تکاب :نشریه محلی تخت سلیمان-شماره ۲۷-یاداشت اختصاصی

/ 12 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دانشجو

آقا یا خانم تکابی بی سواد ایشون آقای صفرعلی هستند نه (سفرعلی)! شما برو چند واحد ادبیات پاس کن بعد بیا اضهار نظر کن آقای صفر علی را همه می شناسند سالهاست افتخار شاگردی ایشان را دارم صفرعلی انسان شریف و مدیری توانمندی است که درد مردم تکاب را بهتر از امثال شماها میدونه و اگر فرماندار بشوند تکاب پیشرفت خواهد کرد

fffffffffffff

آقای رحمانی کارنامه آفای دولتی هم مشخصه داداش جریان خالقی نژاد که یادته ؟ تو دوره همین آقا اتفاق افتاد واسه تکاب همان غریبه ها بهترند

شهروند

به خودتون زحمت ندین دوستان جناب علی نیا فرماندار هستند و بس

بوز قورد

بیزیم شهریمیز بیر اصیل تکابلی ،بیر غیرتلی تورک اوغول ایستیر بو یارالی وطنین چاره سینی الیه .

تکابی

خانم یا آقای دانشجو حتما شاگرد همین آقا هستید که بلد نیستید اظهار نظر بکنید در حیطه کاری مشخص می شود فرد چند مرده حلاج است. شما که خیلی باسواد هستید و شاگرد استاد!!!!!!!!!!!!!! این چه (اضهار) نظری است باسواد!

ننننننننگگگگگگگگگگگگ

حسن عباسی فرماندار تمام س

سجاد تیییییییییکابلی

من شنیدم اگه سلیمی نیا استاندار بشه شیوخی میشه فرماندار و بهروز میرزایی را می کنه بخشدار تخت سلیمان درسته بهروز خان؟

اغغغ

این ممدوامیرخاقی نزادتکاب را به خاکسترسیاه نشاندند

یا حق

اتفاقا آقای خالق نزاد وپسرش یک تنه درمقابل کانونهای وحشت وقدرت واختناق درتکاب ایستاده یادتان رفته همان شبه نظامیان ونظامیان بنده خدارا با موکت بر مثله وبه زیر پل انداختنداینه پسر وپدر سالهاست به سبب بسط اگاهی وروشنگری تکاب هزینه ها داده اند ومثل خیلی ها نان به نرخ روز خور نیستند سفاکان وشب پرستان ازقبرجد محمدعلی خالقی نزاد میترسند تا چه رسد به خودش خداوند اینهارابه خاطر تکابی های مظلوم ماجور بدارد

کیهانی زاده

درودبر شرافت اقای خالق نژاد ازش چیزی به ما نرسیده ولی انسانهای شرافتمندی هستند