موج های زرینه رود استاندار را به ارومیه می رساند؟

عباس حسین پور :پس از مطرح شدن برخی از اسامی برای تصدی عنوان استانداری آذربایجان غربی،این بار جدی ترین گزینه برای تصدی این پست در محافل سیاسی مطرح شده است.

مهندس فریدون سلیمی نیا نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی و از چهره های شاخص اصلاح طلبی،نزدیک به آیت الله هاشمی رفسنجانی این بار برای تصدی پست استانداری آذربایجان غربی مطرح شده است.

مهندس سلیمی نیا که از سیاستمداران پخته آذربایجان و از افراد مجرب در امور اجرایی و سیاسی می باشند از سوی تعدادی از نمایندگان مجلس و شخصیت های سیاسی ،اجتماعی و مذهبی استان برای این پست در نظر گرفته شده و معرفی شده است.

مهندس سلیمی نیا که شاخص ترین چهره اصلاح طلب و نزدیک به آیت الله هاشمی است از بخت زیادی برای تصدی پست استانداری آذربایجان غربی برخوردار است و به دلیل این که فردی معتدل،مدبر و مجرب هستند مورد اقبال اکثر فعالین سیاسی استان می باشند.

شایان ذکر است ایشان در دو دوره مختلف نماینده مردم شهرهای تکاب،شاهیندژ و میاندوآب در مجلس بوده اند و از محبوبیت خاصی در میان مردم این شهر ها برخوردار هستند.

/ 2 نظر / 4 بازدید
مریم

سلام وبلاگ شما را دیدم قالب و مطالب قشنگی داشت برای افزایش بازدید وبلاگت میتونی به آدرس زیر ثبتش کنی تا من و بقیه بازدید کنندگان بتونیم هر روز بهت سر بزنیم محلی که وبلاگت را ثیت میکنی بزرگترین دایرکتوری وبلاگ نویسان ایران است http://link.arenastore.ir

چهاردولی نیوز

با عرض سلام خدمت دوست و برادر عزیز داداش بهروز اگه میشه مصاحبه ای با مهندس سلیمی نیا انجام دهید