توقیف دو سایت خبری “جماران” و “بهارنیوز” به دلیل انتشار تصاویر خاتمی

دو سایت خبری “جماران” و “بهارنیوز” با دستور قضایی و به دلیل انتشار تصاویر سید محمد خاتمی، از شب گذشته از دسترس خارج شدند.

یکی از مسئولان سایت جماران در گفت‌وگو با ایلنا گفت که تا این لحظه هنوز حکم قضایی مبنی علل این امر هنوز به دست مسئولان سایت جماران نرسیده است و آنها هم از طریق رسانه‌ها از این مسئله خبردار شده‌اند.

 

گفتنی است که سایت جماران در روزهای اخیر به پوشش گسترده اخبار رئیس دولت اصلاحات پرداخته بود.

/ 3 نظر / 27 بازدید
همشهری

با سلام فرماندار به مرخصی رفته ویکشنبه دوباره میاید

تكاب

تجمع 20 نفره براي بركناري فرماندار تكاب به تشويق شيز! http://www.hamavanews.com/index.php/ostani/item/11641

محمد ش

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در مراسم افتتاح انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه که با حضور جمعی از مسئولان دانشگاه و تشکل‌های سیاسی اسلامی واحد ارومیه همچنین پدر شهید مصطفی احمدی روشن به عنوان مهمان ویژه این مراسم در سالن اجتماعات دانشگاه برگزار شد، دکتر عزیز جوانپور هروی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه طی سخنانی با تشکر و قدردانی از قبول دعوت و حضور پدر شهید احمدی روشن در مراسم، دانشجویان و دانشگاهیان علی الخصوص تشکل‌های دانشجویی را به ادامه راه شهدا در سنگر علم و دانش توصیه کرد. جوانپور با تاکید بر رسالت سنگین تشکل‌های دانشجویی گفت: قطعا رسالت این تشکل‌ها و افرادی که در آن عضو شده و فعالیت می‌کنند بسیار سنگین و حساس است. وی افزود: تشکل‌های دانشجویی باید با در نظر گرفتن حساسیت‌ها و چالش‌های موجود و درایت و دوراندیشی و به دور از مسائل حاشیه‌ای به رسالت اصلی خود در دانشگاه و به تبع آن در جامعه عمل کنند و دانشگاه را در رسیدن به اهداف و آرمان‌های خود یاری کنند. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه با توجه به لزوم مد نظر قرار دادن رهنمود‌ها و مطالبات مقام معظم رهبری از دانشجویان گفت: