عیسی زاده :در عزل و نصب فرمانداران دخالت نمی کنم

در این مورد صاحبان معادن و فرمانداری تکاب و البته وزیر وقت صنعت و معدن و تجارت قول هایی را داده بودند که متاسفانه عملی نشد و بنده به صورت جدی پیگیر این مسئله هستم و حتی از وزیر فعلی نیز در این مورد سوال کرده ام که قرار است پاسخ بدهند.

افشاگری لازم نیست راهکار قانونی داریم

نظر نماینده تکاب را در رابطه بحث معادن و اقدام اخیر آقای بیگی جویا شدیم که ایشان فقط به این نکته بسنده کرد که : نیازی به این کارها نمیبینم چون در برنامه 5 ساله توسعه تمام راهکارهی قانونی برای مبارزه  با افرادی که بخواهند به حقوق مردم تجاوز کنند اندیشیده است در ضمن مطابق قانون معادن تا بیست سال از پرداخت مالیات معاف هستند و که البته صاحبان معادن در تکاب زرنگی کرده و کمک هایی را که هر از گاهی به شهر انجام داده اند به حساب پرداخت مالیات گذاشته اند.

دخالت در عزل و نصب فرمانداران

نماینده تکاب شاهیندژ و میاندوآب در پاسخ به این سوال که آیا در عزل و نصب فرمانداران و بخشداران دخالتی دارد یا نه گفت:با توجه به احترام به اصل تفکیک قوا تا به امروز در عزل و نصب فرمانداران و بخشداران دخیل نبوده و همیشه از این کار پرهیز کرده ام اما بعد از انتخاب این افراد سعی کردم در جهت نیل به منافع مردم حوزه انتخابیه ام پشتیبان  آن ها بوده و با آن ها همکاری نمایم لذا اگر چنین نباشد اختلافات قوایی باعث کند شدن خدمتگزاری به مردم خواهد شد .

برابر فرامین حضرت امام که فرمودند اختلافات را کنار بگذارید و برای مردم خادم باشید و حقیر هم پیرو خط امام و فرامین مقام معظم رهبری هستم.

/ 5 نظر / 5 بازدید
تینا

سلام ، موفق باشی .[گل]

zahed

با سلام جالب بود موفق باشید[گل][گل][گل]

خاتون

خدایا! سنگهای گناهان ما را از دهان چشمه های موهبت خویش کنار بزن و دلهای ما را سیراب زلال مهر خویش گردان....سلام ودرود بر اندیشه های ستودنی و دل نوشته هاي ارزشمندتان گرانقدر شادی و سلامتی را برایتان آرزومندم در پناه مهر الهی باشيد...ممنونم که سر زدید به وبم از حضور گرمتون متشکرم دوست عزیز[گل][گل][گل]

کاربر مهمان

بعید می دانم عیسی زاده انچه می گه باشه چون دست پروده محبی نیا است صد رحمت به محبی نیا

آراز

دروغ نگو دستت برای همه رو شده آقای محترم