سرپرست دانشگاه فرهنگیان منصوب شد

جام جم آنلاین: طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش ،جهانبخش محبی نیا بعنوان سرپرست دانشگاه فرهنگیان منصوب شد.

به گزارش روزچهارشنبه جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش ، در این حکم آمده است:امید است با توکل به خداوند متعال و پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و بهره گیری از نظرات استادان و مدرسان در جهت تحقق اهداف سازمانی و وظایف محوله بویژه موارد زیر اهتمام داشته باشید:

· تمهید امکانات ضروری برای راه اندازی ، استقرار و تحقق اهداف دانشگاه.

· ارتقای شایستگی های حرفه ای معلمان.

· ایجاد تحول ، نوآوری ، ارتقای روشها وبرنامه های آموزشی و پ‍ژوهشی.

· تهیه و پیشنهاد برنامه های راهبردی ، سیاست ها ، اهداف و خط مشی ها برای طرح در هیأت امنا.

· تعیین خط مشی اجرایی دانشگاه بر اساس برنامه های راهبردی مصوب هیأت امنا، برنامه ریزی و هدایت فعالیت های فرهنگی ، تربیتی ، آموزشی و پژوهشی ، دانشجویی، بهداشتی و درمانی ، خدماتی و توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در چارچوب برنامه های راهبردی مصوب و سیاست ها و بخشنامه های وزارت آموزش وپرورش.

· برنامه ریزی و نظارت دقیق و مستمر بر حسن اجرای امور تربیتی ، فرهنگی ، آموزشی ، پژوهشی ، اداری و ... با رعایت ضوابط و مقررات مربوط.

· هماهنگی در جهت احصای نیازهای آموزشی و نیروهای انسانی وزارت آموزش وپرورش و پاسخگویی به آنها.


/ 7 نظر / 7 بازدید
محمد

قابل توجه حضرات پاچه خواری که ردای استانداری را بر قامت ایشان کوتاه میدانستند[قهقهه][قهقهه]

چهاردولی نیوز

شکست مذاکرات ۵+۱ در ارومیه ( چهاردولی نیوز )http://chahardoli77.blogfa.com/

سلام

بيچاره فرهنگيان 1

hamshahri

[ابرو]

hamshahri

سلام,میخواستم یه موضوعی یو مطرح کنم که باید خیلی وقت پیش وزمان زیادی یو رو این موضوع میذاشتیم ولی متاسفانه من تو هیچ سایتی که مربوط به تکاب باشه این موضوع رو ندیدم,تکاب تشکیل شده از چند روستا که اونها هم جزو تکابند و منبع درآمد این روستائیان دامداری وکشاورزی یه و خیلی ها هم فقط دامداری بااین وجود سالیانه چند بار به دفعات مکرر روستائیه بدبخت شب میخوابه صبح پا میشه میبینه تمام سرمایه زندگیش یه باره بر باد دزدخوشبخت رفته این موضوع یه بار اتفاق نیافتاده که بگیم بابا یه باره دیگه هرسال گریبانه همه ی روستاهارو گرفته صحبت من اینه که این روستایی عضو جامعه نیس نباید امنیتش تامین بشه پس عزیزان بسیار تلاشگر نیروهای انتظامی برای چی در شهر هستند به خاطر اینکه روستائیه بدبخت جایی نرفته پارتی نداره لبلسش با رده های بالا نمیخونه پس نباید به شکایتشون به امنیتشون رسیدگی بشه لطفا در این مورد هم مطالبی بزارید تا بحث شه تا ببینیم عملکرد نیرو انتظامی یو دادگاههای شهرمون در چه وضعیه آیا ما امید زندگی با امنیتو داریم یا دزدها ی هم دست حضرات....

امیر

واقعا خوش بحال جامعه فرهنگی! ایشان توان مدیریتشون خیلی بالاست! متاسفم برای خودمان

از شاهین دژ

مرگ بر بی خبران شکست خورده اصلی شما تکابی ها هستید خاک برسرتان محبی نیا را از زبان سران بین اللمل بشناس محبی نیا شناسی کنید خاک برسرتان که بعداز 16 سال نمایندگی ایشان هنوز اقتدار سواد جسارت کیاست لیاقت و... ایشان را نفهمیدم شما چقدر از اعقلانیت بدورید.