شیوخی و سلیمی نیا رد صلاحیت شدند.

در پی اعلام نتایج اولیه  بررسی  صلاحیت کاندیداهای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که توسط هیات های اجرایی وزارت کشور بررسی و اعلام شد ،دو تن از چهره های مطرح اصلاح طلب در حوزه میاندوآب و شاهیندژ و تکاب در لیست رد صلاحیت شدگان قرار گرفتند.

آقای سلیمی نیا که سابقه 3 دوره حضور در مجلس شورای اسلامی را در کارنامه دارد

در این مورد گفتند :بنده بنا به وظیفه شرعی و اخلاقی که بر عهده داشتم و با توجه به شرایط نه چندان جالب حوزه مذکور احساس تکلیف کرده،قدم در صحنه انتخابات گذاشتم و نامه اعتراض خود را نسبت به این مسئله به شورای نگهبان ارائه خواهم کرد.

آقای علی اکبر شیوخی دیگر کاندیدای رد صلاحیت شده هم حضور خود را ناشی از احساس مسئولیت و ادای دین به نظام و آرمان های انقلاب ومردم این حوزه دانسته و برای ملت ایران آرزوی سرافرازی کردند.ایشان همچنین ضمن اعتراض به ترکیب هیات های اجرایی اعلام کردند که نامه اعترض خود را در این خصوص به شورای نگهبان ارائه خواهند کرد.لازم به ذکر است علی اکبر شیوخی از سال 64 تا به امروز یکی از افراد فعال در بسیج .سپاه و در حوزه های مختلف دانشگاهی و رسانه ای به حساب می آیند.

/ 2 نظر / 18 بازدید
شهبازي

دوستي شان سالهاست پايدار است 20سال در كنار هم در برابر سلطه يك عده ايستاده اند

حامیان مهندس سلیمی نیا

با عرض سلام این وبلاگ چهاردولی حامیان و طرفداران مهندس سلیمی نیا هستش و ما با افتخار وبلاگ شمارو لینک کردیم شمارو نمیدونم ما به کسی که مهندس سلیمی نیا از او حمایت کند رای خواهیم داد و از کسی که بهش رای میدیم انتظار داریم به مشکلات ما نیز رسیدگی کند مثل بیکاری ، نبود کارخانه ، نبود اسختر در شاهین دژ و ... لطفا جریان انحرافی ، جبهه پایداری و اصولگراها بنویسی که مردم بتونن بهترین انتخاب رو بکنن ولی مگه این سه گرو تو یه جناح نیستند همون جناح راست !!!!