تکاب همچنان در انتظار انتخاب شهردار

مسئله‌ای که حایز اهمیت جلوه می‌نماید این است که از زمان شروع بکار شوراشهرسوم در شهرستان تکاب این سومین شهرداری است که بنا به دلایل مختلف از قبیل استعفاء یا استیضاح و ... بکار خود پایان می دهد و در هر مورد چندین ماه شهرداری تکاب عملاً بلا تکلیف و با سرپرست اداره شده است.
این امر موجب ایجاد سؤالی در اذهان شهروندان شده و آن این است که گره کور این ماجرا کجاست؟! از طرفی اعضای محترم شورای اسلامی شهر تکاب در ابتدای آغاز فعالیت خویش برابر قانون شرح وظایف شوراها سوگند یاد نموده‌اند که به عنوان پاسداری امین ،حافظ منافع مردم باشند .
از آنجاییکه شوراها به عنوان منتخبان مردم می‌بایست بازوان اجرایی موکلان خویش در اداره شهر باشند این جابجایی‌ها( 3 شهردار در یک دوره) چه توجیهی می‌تواند داشته باشد ؟ امری طبیعی است که سر پرست به علت نداشتن ثبات مدیریتی همانند مسؤل اصلی قادر نخواهد بود به نحو مطلوب ایفای مسؤلیت نماید .لذا انتظار این بود که گام های مفیدی تری در راستای زدودن محرومیت از چهره شهر تاریخی تکاب برداشته شود ولی علی رغم خدمات صورت پذیرفته به نظر می‌رسد که تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله‌ها داریم.
حال انتظار مردم از مسولین ارشد استانی و شهرستانی عموماً و اعضای شورای شهر تکاب به عنوان منتخبان خویش خصوصاً این است تا اقدامات عملی در راستای حل موضوع بلا تکلیفی وپروسه انتخاب شهردار برای شهرشان صورت پذیرد . در خاتمه سؤال این است با اینگونه اقدامات اعضای محترم شورای شهر تکاب در پایان مدت خدمتشان چه توجیهی جهت اقناع موکلان خویش (شهروندان تکابی) ارائه خواهند نمود؟

محمد علی خالقی نژاد

کد خبر:  921109
فرستنده: خبرگزاری عصر امید

/ 4 نظر / 5 بازدید
farshad

سلام وبلاگ خوبی داری.به من هم سری بزن.

حمیدرضا

سیلام و عرض no خسته !!!!! من از خیلی خیلی قبل با وبلاگ شما آشنا بودم و هر از چندگاهی (!) بهش می سریدم ... امیدوارم شما هم موفق باشین ... in همه چی !

حمیدرضا

سیلام و عرض no خسته !!!!! من از خیلی خیلی قبل با وبلاگ شما آشنا بودم و هر از چندگاهی (!) بهش می سریدم ... امیدوارم شما هم موفق باشین ... in همه چی !

از شاهین دژ

آقای بهروز میرزائی در هر صورت بازنده اصلی تکاب است . تو لیاقت آوردن نام محبی نیا بر زبان آلوده ات را نداری